1

Temat: tylko dla muzykow

potrzebuje softu ktory obsluzy mi 8 kanalow na malucha w wersji na emulator Atari800 Win Plus (moze byc jako *.atr, *.xex - cokolwiek). o ile sie nie myle to chodzi mi o program TMC. oprocz tego potrzebuje jakiejs instrukcji do tego softu lub pomocy ze strony ludzi ktorzy cos juz robili w formacie 8ch.

z gory dzieki za pomoc

[cedyn]
cedyn@wp.pl

2

Odp: tylko dla muzykow

pełna instrukcja obsługi jest zawarta w samym programie .... a tmc juz wysyłam w postaci atr'a na majla ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: tylko dla muzykow

wilekie dzieki. cu

4

Odp: tylko dla muzykow

cedyn cedyn chodz na piwo :)

: 404. Stopka not found

5

Odp: tylko dla muzykow

pełna instrukcja obsługi jest zawarta w samym programie ....

hmm...   raczej nie pelna. Sprobuj dowiedziec sie z niej co gdzie i jakie wartosci trza wpisac coby sobie instrument zrobic jaki chcesz ???  instrukcja w TMC jest bardzo marna ale proponuje wziac za lep Grega niech pisze obstrukcje obslugi!! w koncu program byl pisany we wspolpracy z nim i mysle ze jest to winien wszystkim zaczynajacym theciarzom. Sam tez bym chetnie sobie poczytal...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: tylko dla muzykow

Hyh, chcac czy nie chcac musze przekopac dysk w poszukiwaniu kursu TMC, jaki greg kiedys nadawal dla mnie  :rolleyes: Najgorsze jest to, ze bedzie ciezko znaleźć  :cry: Moze Greguś robiles jakies bakapy  :?:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: tylko dla muzykow

Hyh, chcac czy nie chcac musze przekopac dysk w poszukiwaniu kursu TMC, jaki greg kiedys nadawal dla mnie  :rolleyes: Najgorsze jest to, ze bedzie ciezko znaleźć  :cry: Moze Greguś robiles jakies bakapy  :?:

Niestety szukałem i nie znalazłem... :(

Odp: tylko dla muzykow

Hyh, chcac czy nie chcac musze przekopac dysk w poszukiwaniu kursu TMC, jaki greg kiedys nadawal dla mnie  :rolleyes: Najgorsze jest to, ze bedzie ciezko znaleźć  :cry: Moze Greguś robiles jakies bakapy  :?:

Jakby co, to mam zapisane gdzies te 3 czesci, ktore mozna bylo przeczytac. Podeslac Dely?

9

Odp: tylko dla muzykow

Eureka, znalazlem 3 odcinki ! Wkrótce je opublikuje :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: tylko dla muzykow

Eureka, znalazlem 3 odcinki ! Wkrótce je opublikuje :)

A mógłbym je przeglądnąć i poprawić najpierw, czy to już własność wyłącznie AAREA???  ;)

11

Odp: tylko dla muzykow

ourajt :) podesle jak wroce z pracki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: tylko dla muzykow

cedyn cedyn chodz na piwo :)

a zadzwon do mnie to sie stykniemy, z mokotowa do centrum niedaleko, a z checia bym poszedl na browarka :)

btw. dzieki wszystkim za supprot