1

Temat: Bez ceny minimalnej :>

Looknijcie sobie na tego linka. Jak pisze sam autor AUKCJA BEZ CENY MINIMALNEJ :))) A skoro już jesteśmy przy takich bajerach, to czy małe AtarI miało swoją myszkę? Jeśli tak to czy TA myszka będzie do niego pasowaćda się jakoś prszerobić?

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

2

Odp: Bez ceny minimalnej :>

małe atari nie miało oryginalnej myszki, była za to dedykowana mycha

Zobian rat

http://www.serious-dial.atari.pl/SSerious/S01/obrazki/ratmouse.jpg

A myszka, którą kolega raczył przytoczyć działa z powodzeniem w małej atarce (np. w grach - chociażby Operation Blood lub Special Forces).

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Wow, czy to ten Vulgar sprzedaj takie cudeńka, czy może wyzbywa się sprzętu?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

4

Odp: Bez ceny minimalnej :>

hmm... ja już dawno takiego cuda niewidziałem.......

a zobian rat - wydawało mi się, że to była mycha wyłącznie dla malucha.

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

5

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Toż pisałem, że do malucha, nie? ;)

Tylko dedykowana, bo nie robiona przez ludzików ze stajni JIL...

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Owszem fajna sprawa, jednak mnie narazie nie stać na taki luksusy. Narazie poluję na jakieś przyzwoite małe )|( z magnetem i jakiegoś znośnego CA + oprogramowanie. Na szczęscie niedługo mam urodzinki i może rodzinka trochę sypnie kaską - w końcu to 18skta nie? =D

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

7

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Osiemnastka? A tak, lubię osiemnastki? A, mówisz o urodzinach? też dobrze, możesz jeździć na zlocie i możemy Cię zgodnie z prawem upić. Hehe.

[ Dodano: Pią Lis 12, 2004 23:23 ]

(Sorki za rozkojarzenie, ale zapatrzyłem się na twojego avatara i mnie zmyliło :F)

8

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Obrazek wygląda na double Sweet 16  :mrgreen:

KMK
? HEX$(6670358)

9

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Otaku, masz czas do konca dnia na przygotowanie avatara zgodnego z regulaminem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Ale nim nie jest, bo to 'Love Hina' Kena Akamatsu ^_______^ - M / A na której punkcie mam niesamowicie ostrego p*.* =D

Otaku

[ Dodano: Sob Lis 13, 2004 9:09 ]
TAK JEST SZEFIE / KIEROWNIKU!!! :)))

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

11

Odp: Bez ceny minimalnej :>

(Sorki za rozkojarzenie, ale zapatrzyłem się na twojego avatara i mnie zmyliło :F)

Narcyz. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

12

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Dobra - teraz Panna Naru Narusegawa jest już w prawidłowych rozmiarach <niestety odjęło jej to troszkę z uroku ;] >. Przy okazji przerobiłem też swojego avatarka z fanatyczną flagą KKW :] Kimiga yo wa... <śpiew hordy fanatyków> :)))

Otaku

PS na pocieszenie link do innego obrazka na który możecie sobie popatrzeć i pocieszyć wasze strapione oczka :>

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

13

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Ogladalo sie takie, tylko gole na Quascie 96 na kompie bodaj Slightow :) Tzn. podobno nikt nie ogladal, ale wszystkim sie podobalo...

14

Odp: Bez ceny minimalnej :>

PS na pocieszenie link do innego obrazka na który możecie sobie popatrzeć i pocieszyć wasze strapione oczka :>

Od razu widać, że japońce mają małe oczy, a japonki małe biusty, duże tyłki i krótkie nogi. I maja z tego powodu kompleks. :twisted:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

15

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Idąc dalej tym tropem można zauważyć, że Japonki z całą pewnością nie mają czułek na głowie; a Japończycy są z Marsa i lubią czułki 8O

KMK
? HEX$(6670358)

16

Odp: Bez ceny minimalnej :>

A gdzie Ty tam widziałeś Japończyka. Toć to tam są dwie kobitki. Dodam, jescze, że Japonki mają duże i płaskie tyłki.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

17

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Obejrzyj "inny obrazek na który możemy popatrzeć", to zrozumiesz kompleks czułków :>

KMK
? HEX$(6670358)

18

Odp: Bez ceny minimalnej :>

Dobra, olać mangę. Fajny copyright: If you rip this from animebgx and put it on your own site you suck. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

19

Odp: Bez ceny minimalnej :>

No bo, jak mówi stare filodendryckie przysłowie:
"Strach jest jak manga: ma wielkie oczy, ale chudą dupę!"

20

Odp: Bez ceny minimalnej :>

no no - radio tokio czuwa. co wy wiecie o azjatkach :)

21

Odp: Bez ceny minimalnej :>

khh? khh "zerżnąłem te laski? i nie żałuję?" (filmowy Wiedźmin z głosem a'la Linda)