26

Odp: gg_log01.txt

... a jak dla mnie;- to dalej niejasny jest dla mnie fakt; jak znalazłem się w MDK - chodzi o ostatnią Ornete.. ponoć 3 zgony zaliczyłem  :twisted: - a servera nie mam. :D  :mrgreen:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

27

Odp: gg_log01.txt

<200 km, pfff. Ja jechalem na pierwszy swoj zlot zje...ny po pracy jak kon po westernie, do Opalenicy dojechalem przed polnoca, zgubilem sie po drodze az lokalnych dresow sie musialem pytac jak dojsc do pplace, ale to mnie nie zniechecilo i zdazylem jeszcze zarzygac cala scene z mikerem na spolke ;)

Godzina 3:00am, solo otwiera pół oka przez sen, jego panna:
- "Jarek co to tak halasuje"
- "Aaaa nic takiego, dely rzyga"
- "A to spoko"

:mrgreen:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

28

Odp: gg_log01.txt

OK mogę się mylić, ale to idzie jakoś tak: '[I Have No Warlord], [I Just Like Saying] [Have A Nice Day] [Freak Off And Die]' no z resztą mniejsza o to :> Rzeczywiście będę musiał zajrzeć na #Atari8, a odnośnie mojego przyjazdu na SV 2k + 4 to jak siła wyższa pozwoli to nadejdę - klockiem, lądem, wodą powietrzem Otaku, ale będzie :] Bo widzę że rzeczywiście nie mam na co narzekać w porównaniu z wami to mam całkiem łatwe życie =D

Otaku

PS siła wyższa to u mnie nieokreślina forma niematerialna o nieokreslonej nazwie, bytności i niepotwierdzonej egzystencji :))) <== dobra wymówka

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

29

Odp: gg_log01.txt

Co tu dużo mówić podróże i powroty ze zlotów są niezapomniane i będziemy je wspominać na emeryturze, jak będziemy się wymieniać kartridżami, popijając soczek na jakimś kolejnym zlocie

eeee ... juz wspominamy ?

30

Odp: gg_log01.txt

hehehe...ambasada scene.pl na AA? czy jak? fajnie sie czyta...
Czepiacie sie Otaku a chłopak chciał być trendy...

Otaku jak mógłbyś wytłumaczyć tylko genialność opisu:
"Grałeś kiedyś w szachy? Nie? I dobrze - kup sobie lepiej Atari! :> "
  bo jestem niekumaty,głupi,nadęty (niepotrzebne zdeletować) a może to
  jakaś fajna historia...

gep/lamers^dial

31

Odp: gg_log01.txt

Gep !! - to znaczy, że NA ATARI MOŻNA GRAĆ W SZACHMATY !!! :D:D:D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

32

Odp: gg_log01.txt

gepard, masz jakies *rare* cartridge na zejsciu?  :mrgreen:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

33

Odp: gg_log01.txt

OK mogę się mylić, ale to idzie jakoś tak: '[I Have No Warlord], [I Just Like Saying] [Have A Nice Day] [Freak Off And Die]' no z resztą mniejsza o to :>

Brawo! Wygrywasz roczny karnet na basen. :)

ps. licze ze sie zastosujesz chociaz w czesci.

34

Odp: gg_log01.txt

Loos. Gepard, wystarczy że ja tutaj uprawiam sadomaso i nużam się we wrzącej smole za swoje niecne występki :> Otóż zdarzyło mi się  w życiu przeczytać taki interesujący akrtykół na temat historii komputerów marki JIL i dowiedziałem się, że  Nolan Bushnell - pradziadek  / założyciel JIL, który to wymyslił wielkiego PONGa chciał nazwać dzisiejsze to co znamy pod szyldem JIL SYZYGY <gdy zakładał firmę do spółki z kumplem w swoim grażu miali łącznie we dwóch 500$ kapitału>, jednak nazwa ta była już zajęta, więc Bushnell wpadł na pomysł by nazwać ich przedsiębiorstwo ATARI. Teraz jako niedoszły japonista psopsesor Otaku tłumaczy niewiernym ^________^ : ATARI to taki odpowiednik japońskiego słowa SZACH w grze nieco podobnej do szachów / warcab o nazwie GO <I LOVE GO, ale nie za bardzo umiem / mam z kim w to grać>.

Otaku

[ Dodano: Nie Lis 14, 2004 16:16 ]
Mam więcej takich ciekawostek historycznych - np czy wiecie, że przy produkcji 'dość masowej' pierwszych automatów 'na monetę' PONG pracowali hipisi i jarali grass? A Bushnell im na to pozwalał :]

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

35

Odp: gg_log01.txt

Sixties are over, ... man.

KMK
? HEX$(6670358)

36

Odp: gg_log01.txt

dely mam:  *załatwiecipozdrowcreditsachjakmipowiesz*.crt  reflektujesz?
wink.gif

jako king offtopic dodam jeszcze że weekend kuna sie kończy i jutro znów do gułagu trza zaiwaniać...confused.gif

gep/lamers^dial

37

Odp: gg_log01.txt

Mam więcej takich ciekawostek historycznych - np czy wiecie, że przy produkcji 'dość masowej' pierwszych automatów 'na monetę' PONG pracowali hipisi i jarali grass? A Bushnell im na to pozwalał

Tia, ale to były bardzo wadliwe automaty i często się psuły. A dlaczego, niech ktoś inny dopisze, bo tę historię wszyscy znają, podobnie jak to, że różnice kapitału początkowego wahają się od $50 do $500 w zależności od wieku opowiadającego. ;) A założycieli było trzech. :p

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

38

Odp: gg_log01.txt

Otaku...
-wszystko się wyjaśni jak przyjedzieś na "jakieś" party bądź sztab..... :P
Atarowiec dziwny jest ;)

39

Odp: gg_log01.txt

czy wiecie, że przy produkcji 'dość masowej' pierwszych automatów 'na monetę' PONG pracowali hipisi i jarali grass? A Bushnell im na to pozwalał :] Otaku

jasne, ze wiem(y), w koncu ten artykul o poczatkach firmy atari sporo osob czytalo (byl zamieszczony w ktoryms z polskich komputerowych pisemek)a byl on opublikowany ze 2-3 lata temu...  I chyba nawet Stryjek ma go zeskanowanego... :D
Tak wiec wysil sie i zaskocz naprawde czyms malo znanym...  ;)  :lol:

40

Odp: gg_log01.txt

Dosyc, enough  !!!