26

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Must... resist...

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

27

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Jako uczestnik licytacji  stwierdzam, że czas na forum jest rozbieżny  z czasem rzeczywistym. Więc cholera wie kto wygrał tą licytacje ( zgadnie z jej zasadami ). posta publikuje godz. 9:51 . Zobaczymy jak go zarejestruje system forum.

Atari

28

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Wygląda jakbyś miał niewłaściwą strefę czasową. Dla weryfikacji - ja pisze o 10:14 czasu poludniowowarszawskiego.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

29

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Ok. Czyli forum leci na czasie zimowym. Bo mi też zapisało z przesunięciem -1h.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

30

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

u mnie to samo -!h

31

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

https://obrazki.elektroda.pl/3445364500_1653126318_thumb.jpg

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

32

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

perinoid napisał/a:

Wygląda jakbyś miał niewłaściwą strefę czasową. Dla weryfikacji - ja pisze o 10:14 czasu poludniowowarszawskiego.

Widzę 10:14 jak nie jestem zalogowany i po zalogowaniu.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

33

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Było to już poruszane. Proszę sobie ustawić właściwą strefę czasową w profilu.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

34

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

No tak... Wyłączona korekta czasu letniego. I wszystko jasne :)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

35

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Lizard napisał/a:

Jer, czy ta lewa XFka ma "lewy" napęd?

Były dwa rodzaje napędów - właśnie takie. jeden, o ile pamiętam - bezwzględnie wymaga dziury indeksowej dla drugiej strony (oczywiście przy jednostronnym nagrywaniu), o ile pamiętam - ten z okrągłą diodą, drugi już niekoniecznie (wystarczy wyciąć dziurę na protect). Był o tym wątek kilka(naście?) lat temu.

Sikor umarł...

36

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Dzięki Sikor. Otwór indeksowy z pewnością był wymagany przez stację z prostokątną diodą. Tego jestem pewny, bo miałem taką stację i za cholerę nie potrafiła sformatować drugiej strony. Zapis odbywał się bez problemu - oczywiście po wycięciu otworu na brzegu.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

37

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Byłem poza domem na działce bezinternetowej, nadejszły takie czasy...

Licytację wygrali:

1. XF551 Renton
2. 1050 micromax

Gratuluję, a skontaktuję się z Wami na priv w celu dopieszczenia szczegółów transakcji.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

38

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Olać taką licytację , skoro termin był do północy, a ktoś przebija ofertę 32 minuty po wyznaczonym czasie . A sprzedający ogłasza wyniki łamiąc własne zasady. To jeszcze raz powtórzę , olać taką licytację.

Atari

39

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

dely napisał/a:

Było to już poruszane. Proszę sobie ustawić właściwą strefę czasową w profilu.

co tu więcej dodać...

___
Press play on tape...

40

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Temat do zamknięcia

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware