Temat: [K] Cart KSO Turbo 2000

Cześć, kupię jak by ktoś miał na zbyciu cart z KSO Turbo 2000. Jeśli ktoś byłby chętny mogę wymienić się na cart Multi-Turbo do Atari.

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

2

Odp: [K] Cart KSO Turbo 2000

Nie mam, ale określ wersję - drugi port joya (taki mam, ale nie oddam - to mój jeden, jedyny, oryginalny z epoki) czy z przełącznikiem. Ewentualnie trzeba poszukać "wsadu" (odpowiednik w file był) i nagrać na zwykłego carta...

Sikor umarł...

3

Odp: [K] Cart KSO Turbo 2000

Sikor napisał/a:

Nie mam, ale określ wersję - drugi port joya (taki mam, ale nie oddam - to mój jeden, jedyny, oryginalny z epoki) czy z przełącznikiem. Ewentualnie trzeba poszukać "wsadu" (odpowiednik w file był) i nagrać na zwykłego carta...

Mam wersję z wyjściem na port joy'a. Szkoda mi kupować od Ciebie cart'a tylko na turbo, jak zestaw Microprose już czeka na nagranie... :-)

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

4

Odp: [K] Cart KSO Turbo 2000

Ale jak masz zestaw - może się zmieści jeszcze ROM od KSO. One małe były, a w sumie nic nie stoi na przeszkodzie, aby się uruchamiały z zestawu.

Sikor umarł...