Temat: Koszulki na SV2k4

Czy są może chętni na koszulki zrobione specjalnie na SV2k4? Projekt takowej już jest gotowy, chciałbym się teraz zorientować co do zapotrzebowania :) Cena powinna wynosić ok. 20zł.

L8er!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Koszulki na SV2k4

pomysł niezły; lecz budżet mamy kiepski - przynajmniej jak dla nas;- przejazd, wejście, +3 dni party... itd;- a jaki musisz mieć minimalny nakład??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Koszulki na SV2k4

minimalnego nie ma, ale z mniej niż 10szt. nie ma co wyskakiwać... tak sądzę, ale może się mylę...

pinokio, check Your mailbox :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

4

Odp: Koszulki na SV2k4

ok - już sprawdziłem :D - jutro wieczorem send.

;- lepiej wlicz koszulki w cene wejściówki - lecz tak, by cena nie uległa zmianie*  :twisted:  :twisted:  :twisted:

*(wejściówki oczywiście)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Koszulki na SV2k4

W Caritasie się nie udzielam...  :twisted:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: Koszulki na SV2k4

jezeli ladne i w innej technologi niz te co byly na ostatnim chwascie to ja sie pisze na sztuk dwie ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: Koszulki na SV2k4

Jesli za 20 PLN to jedna XXXL dla mnie :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8

Odp: Koszulki na SV2k4

Mozna najpierw zobaczyc jak to ma wygladac? Nie chce np reklamowac proszku persil... :)   Ale ogolnie jestem za... :)

9

Odp: Koszulki na SV2k4

W jakich kolorach te koszulki? Ja bym się pisałn ba XXL rękami i nogami, drzwiami i oknami. ;) Mój wypad do Gdańska, niestety, nadal wisi na włosku, więc na razie nie będę się wypowiadać.

Grey, jakby Ci została jakaś sztuka po zlocie, a mnie by nie było, to zamawiam. :D Albo zrób dla mnie też. Jakby mnie nie było, to pójdzie przelew na koszulkę.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

10

Odp: Koszulki na SV2k4

jakbym sie na party nie pojawił to równiez pisze sie na 2 koszulki drogą wysyłkową ;) (jedna XXL a druga S) - mogę dokonać nawet przedpłaty (wraz z kosztami wysyłki) tylko poprosze o numer konta emaile'm

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

11

Odp: Koszulki na SV2k4

No wlasnie grey, cos wiecej chcemy wiedziec o koszulkach. Jakie kolorki, jaki material itp choc za 20zl to pewnie cos quastowego bedzie... ale i tak lykne ze 2 sztuki XL i XXL :)

ślamk!

12

Odp: Koszulki na SV2k4

XXL poprosze choć własnie zamieniam kategorie...mam nadzieje że lepsze niz chwastowe bo mi została taka czerwona juz bez loga...

gep/lamers^dial

13

Odp: Koszulki na SV2k4

Phi, kto pierze koszulki ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: Koszulki na SV2k4

Ja też bym się pisał na XXL, ale niech na koszulce będzie duży znaczek Atari, bo bez znaczka Atari nie biorę ;)

15

Odp: Koszulki na SV2k4

Panowie, wolałbym zostawić to jako niespodziankę, ale oki... Zrobiłem projekt koszulki na SV2k4, i wygląda on mniej więcej tak:

Na samej górze logo "Silly Venture 2k4"

pod logo napisy:

Ideology
Life-style
Entertainment

(w tle tych słów wielkie logo Atari)

Na dole napis "Atari. More than word".

Od strony graficznej wykona to nasz grafik, Moonie/MSB także gwarantowana high-quality.

Podoba się? :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: Koszulki na SV2k4

Podoba, tylko powiedz jaki to bedzie material i technika druku. Bo jesli zwykla koszulka z hurtu po 2PLN to ja dziękuję. Wolę zapłacić 2x więcej żeby koszulka starczyła na 10x dłużej :) IYKWIM

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Koszulki na SV2k4

Dely, koszulki będą dobrej jakości, no worries. Nie chcę abyś ktoś źle wspominał SV2k4 po pierwszycm praniu ;) Metoda - sitodruk.

pozdrrr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

18

Odp: Koszulki na SV2k4

Dely: phi;chcesz koszulke na więcej niz jeden raz? burżuj. z dureksami też tak masz? ;)

gep/lamers^dial

19

Odp: Koszulki na SV2k4

panowie! sprawa jest pilna, dlatego please o szybki odzew bezpośrednio na mail'a!!!!

do jutra, najpóźniej wtorku rana należy zgłaszać zamówienia co do koszulek przygotowanych specjalnie na SV2k4! cena koszulki ok. 20zł, dobrej jakości i wykonania!! proszę o kontakt osoby które chcą otrzymać koszulkę wraz z podaniem ROZMIARU (S, M, XL, XXL, XXXL).

koszulki są koloru niebieskiego.

pozdrawiam!!

Michał
Grey / MSB

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: Koszulki na SV2k4

1x L - jak nie ja, to ktos odbierze

21

Odp: Koszulki na SV2k4

1XXXL - Sikor (ale musisz przesłać przez kogoś - kaskę Ci podeślę na jakieś konto, jakby co, o.k.?). Niestety, nie dam rady dojechać - brak $$  :rolleyes:

Sikor umarł...

22

Odp: Koszulki na SV2k4

1x XL - krap

--
= krap.pl =

23

Odp: Koszulki na SV2k4

1x XXL, fajnie by bylo jakby byl jakis projekt wystawiony tak to ludzie w ciemno biora.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

24

Odp: Koszulki na SV2k4

heh, nie wiem czemu ale wpisałem Cię na listę chętnych zanim Ty to zrobiłeś ;))) i nawet rozmiar się zgadza, hmmm...

Dely, koszulki są koloru niebieskiego, b. dobrej jakości z niespieralnym drukiem więc no worries :) Chciałbym aby była to niespodzianka, na pewno się nie zawiedziecie...

pozdrrr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: Koszulki na SV2k4

To ja też poproszę XXXL :) O ile nie jest jeszcze zbyt późno rzecz jasna.