Temat: Atari 2600 VCS i Flashback X 42 lata ewolucji w IT (co jest w środku?

Hejka!

Ten film dał mi w kość! Choinkę musiałem ubrać już w połowie października! :P Z Atari 2600 poszedł dymek... dużo dymu... :D A do Świętego Mikołaja ktoś strzelał z niebieskiego lasera... :P

Poważniej:

Atari 2600 VCS i Flashback X 42 lata ewolucji w IT (co jest w środku? ABC elektroniki)
*** Legendarna konsola pojawiła się na rynku w 1977 roku! W latach 70. i 80. czekano z utęsknieniem na taki prezent pod choinką! Czy to była najlepiej sprzedająca się konsola w historii i najdłużej produkowana? Jak zmieniła się elektronika i informatyka przez te wszystkie lata? Jako bonus gry, które znacie i takie, których pewnie nie znacie! ***

https://youtu.be/KSQspg5EkFA

Zapraszam na seans filmowy! :P Bilety w kasie kina! :P Tylko proszę się nie spóźnić, bo po rozpoczęciu spóźnialscy nie będą wpuszczani na salę! :D Dla miłośników ładnych zdjęć elementów dyskretnych i scalaków ten film to prawdziwa rozkosz! :P

P.S. Wprowadzana w grudniu 2022 roku kolejna wersja konsoli Flashback X o nazwie  Flashback Gold Special Edition 50th Anniversary (50. rocznica) jest w zasadzie bliźniaczą kopią modelu prezentowanego w tym filmie z dodanymi wiosełkami i większą liczbą gier.

Ostatnio edytowany przez itguyinaction (2022-12-08 01:27:35)

2

Odp: Atari 2600 VCS i Flashback X 42 lata ewolucji w IT (co jest w środku?

Mam prośbę. Załóż jeden wątek, do którego przeniosę wszystkie anonse o Twoich filmach, ponieważ nie ma sensu żebyś tworzył nowy wątek za każdym razem, kiedy coś wrzucisz o Atari. Tak np. robi to nowy80 tutaj i to jest lepsze rozwiązanie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.