1

Temat: Kupię zestaw 386

Nabędę płytę z 386, może być też pełny lub zdekompletowany komputer w obudowie. Karty kontrolera Multi I/O nie są konieczne, grafika, dyski itp. również nie. Może być z obudową i zasilaczem, może być też z wyczerpanym Dallasem, może być DX lub SX.

Wymagania: sprawność, brak bałaganu i wyżartych ścieżek w okolicach baterii.

W związku z tym, że kilka osób już mi obiecywało, że ma i zaraz mi wyśle, a potem zapominało i po przypomnieniu się okazywało, że nie ma, albo po zastanowieniu chce 1500 zł za sprzęt (kiedy ostatnio go używałem 100 lat temu, to działał), to mam ogromną prośbę: nie masz pod ręką, albo nie jesteś pewien stanu technicznego, nie pisz :)

Dziękuję za uwagę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Kupię zestaw 386

Mam sprawną płytę 386
Mogę sprzedać za 200zł
.
Jak byłbyś zainteresowany to podeślę zdjęcia.
Teraz nie pamiętam dokładnych parametrów procka, ale uzupełnię jak wrócę do domu około 17.00

3

Odp: Kupię zestaw 386

OK.

To tak płyta wygląda. 
Sprzedaję samą płytę bez pamięci.

Wszystkie przebarwienia i zniekształcenia obrazu, spowodowane są odbiciem światła i aparatem który robi takie zdjęcia monitora CRT.

Ale w rzeczywistości obraz jest bez zniekształceń.


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1


1

Ostatnio edytowany przez Atari-User (2023-04-14 21:01:35)

4

Odp: Kupię zestaw 386

Super, bardzo dziękuję za fotki. Co prawda zgłosiła się wcześniej osoba, która również obiecała satysfakcjonującą mnie ofertę, ale gdyby z niej nic nie wyszło, to będę zainteresowany.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Kupię zestaw 386

Dely, a jest Ci obojętne jakie to 386?
Bo jednak 386SX i w dodatku bez cache to lepiej nie brać, da się znaleźć na pewno 386DX/40 (najlepiej w podstawce) i te płyty wszystkie mają cache.
No chyba, że (nie)moc jest zupełnie bez znaczenia ;-)

6

Odp: Kupię zestaw 386

Tak, jest mi obojętne. Zdaję sobie sprawę z różnic między SX i DX oraz występowania cache, dzięki za info!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.