Temat: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Do sprzedania, nowe, nie używane, ciepłe, zimowe buty Karrimor.
Nie trafiony rozmiar.
Możliwa wysyłka kurierem lub do paczkomatu, za dopłatą.
Rozmiary na metce i pudełku. 44
Kompletne z metką w oryginalnym opakowaniu.
Reszta widoczna na zdjęciach.
295zł

Post's attachments

1.jpg 1.77 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

2_.jpg 1.38 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

3.jpg 1.76 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

4.jpg 1.35 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

5.jpg 1.61 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

6.jpg 1.14 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Hm. Wszędzie na wyprzedażach kosztują 35-45 funcioków. To jest ok. 200 zł.

3

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

...nie tłumacz mi za ile ja kupiłem i za ile mam sprzedać. Nikt cię o to nie prosił.

Ostatnio edytowany przez leonlas (2024-01-09 00:41:15)

4

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

@leonlas: nikt Ci nic nie tłumaczy i nie mówi za ile masz sprzedać. Wystawiasz mało atrakcyjną ofertę z butami na PUBLICZNYM forum o Atari i jeszcze pyszczysz, kiedy ktoś ją KULTURALNIE komentuje.
Weź idź być niemiły gdzieś indziej, co?

5

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

jak na razie to widzę że ty pyszczysz... a forum jest publiczne i też mi nie tłumacz co mogę wystawić, bo akurat tu mogę wystawić różne.
I nie mów mi że mam iść gdzie indziej - kulturalny człeku. Ja tu nikogo nie proszę o komentarze, bo tu jest sprzedaż nie komentarz.

A co do ogłoszenia - to jeśli admin uzna, że nie jest to miejsce na sprzedaż butów lub szalika to poprostu mi to ogłoszenie zamknie.

Ostatnio edytowany przez leonlas (2024-01-09 12:23:40)

6

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Widzę, że w Twojej głowie wszyscy Ci coś próbują tłumaczyć. A to Kuba za ile masz sprzedawać, a to ja - co możesz gdzie wystawiać. Ale tutaj nic takiego nie zostało napisane. Polecam przeczytać jeszcze raz bez emocji. I ze zrozumieniem.

I o ile faktycznie nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sobie do sprzedaży wystawił tutaj nawet opla, to już komentować swojej oferty nie możesz zabronić nikomu. Szczególnie w tak nieprzyjemny sposób.

Ale oczywiście masz także prawo uważać inaczej. Podobnie jak mam prawo poprosić Cię, abyś nie był chamem.

7

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Sam przemyśl co piszesz na publicznym forum. Przemyśl też swoją WYSOKĄ KULTURĘ.
Ja tu nikogo nie wyzywam a Ty?
Pomyśl chwilę.

8

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Nie wyzywasz, ale chamski faktycznie jesteś.

9

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Następny nikogo nie wyzywa.
Ręce opadają.

10

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Komentującym coś dziś nie poszło?? Co wam się z główkami stało? Nie macie co robić to j.ja liżcie?
Kolega wystawił ofertę, jak wam za drogo to NIE KUPUJCIE!
Tak teraz ja pisze na waszym poziomie.
Tak mi się nudzi, w robocie jestem...

11

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Koledzy po prostu zwrócili uwagę, że cena jest deko z dudy, a drugi kolega się obraził. Po prostu - albo szuka jelenia (jeśli świadomie), albo sam dał się zrobić w ciula i szuka drugiego.

Sikor umarł...

12

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

w życiu bym nie wpadł na pomysł żeby na forum o Atari .... nawet w dziale pozostałe wystawić "buty" no chyba że mają logo Atari lub dodaje do nich jakiś "sprzęt" .....takie coś to na olx.....
na moje wątek powinien być zablokowany lub wyje..... a dwóch panów na l i p wysłanych na urlop od pisania postów.....

"wszystko się kiedyś kończy......."

13

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Z chęcią, tu się robi gorzej niż na elektrodzie.... albo nie, jak na wiejskiej.
Wystarczy poczytać ten wątek http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … &p=395
Wszyscy się do wszystkich dopierd..... o byle g.
Ale co wolno woje.....
Editen:
Najlepsi są zawsze ci co sie dopi....lą, a potem zrzucają innym chamstwo.
Nara..

Ostatnio edytowany przez piwkooo (2024-01-09 20:30:19)

14

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Serio? Jako przykład wrzucasz najgorszy śmieciowy wątek, o którym zresztą była dyskusja, czy powinien zostać? Przecież on został tylko jako wentyl.

Nie zastanowiło Cię to, że posty leonlasa już po negatywnych komentarzach, a jeszcze przed Twoim białorycerzowaniem dostały dopisek "Ostatnio edytowany przez leonlas"? Nic?

15

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Tu się nik nie obraził. Tylko wszyscy panowie - matematyka na poziomie podstawówki była a żeby policzyć ile mogą kosztować byty z UK. 45 "funcioków" - zgadza się! A doliczyć jeszcze przesyłkę i koszty "cło + podatek" to już macie za darmola wszyscy? I jak komukolwiek się chce to najpierw policzyć bo znalazł na ebaju to jak by nie spał na lekcji matmy w podstawówce do by mu wyszło prawie 300zł tak dla oświecenia Waćpanów. Nidgy nikogo nie wyzywam od chamów i sam tego sobie nie życzę a to że rzeczowo odpowiedziałem na pierdoły - zbędny komentarz to chyba nie znaczy że jestem chamski ale jak słusznie kolega p zauważył to juże wszystko wszystkim wolno ale bełtać mnie z błotem to wolno, i jest wszystko ok.
Faktycznie macie koleżeńskie podejście. Gratulacje tym którzy biorą udział w tym śmiesznym temacie o butach, tylko jakoś nikt ich nie chce kupić ale fajnie jest skomentować, Jeszcze raz gratuluję!

16

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

@VLX
dobrze się przyjżałeś co i o której godzinie kto pisał i jaka jest godzina edtycji, na pewno? "Nic?" ?

I prośba do admina żeby zamknął już ten temat bo mam dość żeby ktokolwiek sobie jeździł po mnie jak po burej kozie. A to miało być zwykłe ogłoszenie a nie koncik hejtera.

Hahahahaha!!  :))

Ostatnio edytowany przez leonlas (2024-01-09 21:27:14)

17

Odp: [S] Buty zimowe Karrimor męskie 44 nowe

Na prośbę autora wątek zostaje zamknięty.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.