1

Temat: Certyfikat SSL

Czy jest szansa, by strona miała certyfikat SSL? W tej chwili wszystko leci po zwykłym HTTP.

2

Odp: Certyfikat SSL

Jest.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Certyfikat SSL

Ale to dopiero, jak kierownik(tm) zmieni silnik forum ;) To już za chwileczkę, już za momencik :P

Sikor umarł...

4

Odp: Certyfikat SSL

alex napisał/a:

Czy jest szansa, by strona miała certyfikat SSL? W tej chwili wszystko leci po zwykłym HTTP.

W czym przeszkadza brak SSL-a?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

5

Odp: Certyfikat SSL

dely napisał/a:

Jest.

i to są konkrety, a nie jakieś "być może", "zobaczymy co da się zrobić" albo "u mnie działa" :)

6

Odp: Certyfikat SSL

@Dely - Cieszę się :)

@Lizard - Aby ani ISP, ani nikt po drodze nie "widział" postów, plików czy haseł?

@Sikor - a w czym przeszkadza obecny silnik? Wystarczy na serwerze zainstalować certyfikat. Może być nawet darmowy "Let's Encrypt", z którego często korzystam :)

Ostatnio edytowany przez alex (2024-01-15 21:13:08)

7

Odp: Certyfikat SSL

alex napisał/a:

@Lizard - Aby ani ISP, ani nikt po drodze nie "widział" postów, plików czy haseł?

Posty widać - wystarczy wejść na stronę. Aby pobierać pliki, wystarczy się zarejestrować, co nie jest jakimś skomplikowanym procesem. Moje dane, jakie tutaj są, nie są dla mnie istotne, aby przejmować się ich wyciekiem lub podsłuchem. Zresztą nikt rozsądny nie rejestruje się na forach, podając istotne dane lub główny adres e-mail. Mam nadzieję, że nie używasz jednego hasła do wszystkiego.

Dely, czy jest szansa na wprowadzenie logowania wieloskładnikowego?

Ostatnio edytowany przez Lizard (2024-01-15 21:47:26)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.