Temat: Atari, więcej węgla - różne okładki

Witam Panowie
Słuchajcie, kupiłem sobie wspomnianą w tytule książkę i zauważyłem, że są tj dwie wersje tej książki, które różnią się okładkami.(Patrz foto)
Czy one różnią się czymś jeśli chodzi o zawartość, treść? Ja mam tę pierwszą zdaje się najbardziej znaną.
Może to dwie różne książki? Ma ktoś tę drugą? Z góry dzięki za odpowiedzi w ankiecie

PunBB bbcode test

Ostatnio edytowany przez seb@stian (2024-07-01 07:33:08)

Post's attachments

Screenshot_20240701-080858~2.png 302.2 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Atari MEGA ST TOS 2.06 2MB RAM; Amiga 600 HD+

2

Odp: Atari, więcej węgla - różne okładki

Jedna miała być exclusivem dla kupujących wcześniej, druga dla tak zwanego plebsu. Z tego co wiem - nie każdy kupujący wcześniej dostał swój egzemplarz, a na alledrogo są dostępne obie wersje. Treść ta sama - co można sprawdzić na stronie wydawcy.
Ja nie zamawiałem, więc powtarzam tylko to, co na forach znalazłem.

Sikor umarł...

3

była tez taka akcja że pytali tych z przedpłaty która okładkę sobie winszują?
zrobili to chyba tak na przedłużenie terminu wysyłki  bo było grubo po pierwszej dacie dostawy do zamawiających

Atari: 65 XE/130XE/800xl/ 1040STF+ megafile 20/ Commodore: VC20/ C16/ C+4/ C64/ C128/ A500/ CD32
Timex: 1000/ 2048,  Schneider: 464/ 6128, JS128, zx81/ zx48/ zx +/ zx +2/zx +3
MSX: Toshiba HX-10/ Philips Vg-8020/ Yashica yc-64/ Mitsubishi ML-F80/ Sakhr AX-170 i AX-230/ SONY HB-75F/ Canon V-20

4

tak, w preorderze można było sobie wybrać okładkę.
zawartość jest ta sama

5

Wiele osób nie dostało swojej książki w. preorderze, a ona pojawiła się na allegro ;)
To takie plucie w twarz osobom wspierającym i kupującym wsześniej.

6

Dzięki za wyjaśnienie, bo już myślałem, że są dwie różne książki o tym samym tytule.
Pixel widzę że miał obsuwę z przedsprzedażą i nie ładnie z tego wybrnął.
Poza tym książka całkiem ciekawa ale myślałem że będzie wiele więcej sprzętu, trochę o rozszerzeniach modyfikacjach.
Ale historia i wywiady (w tym opisy i historia powstawania gier) dla mnie na plus. Po prostu bomba.

Jak widzę do tej pory wszyscy mają książkę z tą samą okładką co ja czyli wersję pierwszą.
Zastanawia mnie jeszcze dlaczego tak jak widać na print screenie, oficjalny sklep sprzedaje książkę wciąż za 149zł a ja sam kupiłem nówkę za 70 zł w innym sklepie :/ (może nie schodziła i chcieli opróżnić magazyn - tylko mój domysł ;) ,na marginesie już tej promocji nie ma ale spokojnie można kupić jeszcze za 90-99zł. No, 50 złotyszy piechotą nie chodzi.

To może napisz gdzie można kupić po 90-99 zł? Może ktoś skorzysta?

8

Ja właśnie szukam, ale np. ceneo nie znalazło.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

9

No, tak jak pisałem ja kupiłem za 70 zł u miłej Pani z olx. potem miała jeszcze dwie sztuki po 90 zł. i poszły jak świeże bułeczki. Nówki, z resztą ciężko szukać tej pozycji starszej niż parę miesięcy. Napisałem do niej czy jeszcze coś ma na stanie. Jak odpisze dam znać.
Z tego co pamiętam jeszcze z dwa  tygodnie może trzy temu na stronie wiecejwegla.pl jak jeszcze była dostępna były po 99 zł.
Dlatego tak mnie zastanawiało, że były w tej cenie a teraz znów po 149 zł.
No, nie śledzę cen z maniaka oporem zwłaszcza że już książkę nabyłem. Wybaczcie jeśli narobiłem nadziei na tańszy zakup.

PunBB bbcode test

Ostatnio edytowany przez seb@stian (2024-07-02 22:42:35)

Post's attachments

Screenshot_20240702-225949~2.png 229.63 kb, liczba pobrań: 89 (od 2024-07-02) 

10

> [...]jeszcze z dwa  tygodnie może trzy temu na stronie wiecejwegla.pl [...] były po 99 zł.
a nie doczytałeś że to była strona sprzed ~2lat a ta cena to w przedsprzedaży

11

takron27 napisał/a:

>
a nie doczytałeś że to była strona sprzed ~2lat a ta cena to w przedsprzedaży

No nie doczytałem.

12

Niestety, pani od której kupiłem książkę już więcej ich nie ma.

http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&amp;item=11802&amp;download=0

Ostatnio edytowany przez seb@stian (2024-07-07 15:16:02)

Post's attachments

Screenshot_20240707-160803~2.png 44.47 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku.