26

Odp: Karta pamięci do Atari Portfolio bez podtrzymania

Wielkie dzięki Stryker za podpowiedź !

27

prawdopodobnie używałem tych płytek (jednostronnie lutowane więc troche z tym zabawy) https://allegro.pl/oferta/umsmd405-plyt … 1551217549

"wszystko się kiedyś kończy......."

28

mobby777mj napisał/a:

Do stworzenia wsadu można pewnie wykorzystać też ccmimage - może kiedyś spróbuję.

Jeśli podłączyłeś linię /WR do złącza PoFo (pin 36 /WR ???) to nie widzę powody dlaczego by sam ccmimage nie był w stanie zapisać do tej pamięci. Program Klausa Peichl'a powinien rozpoznać różne pamięci ale do pojemności 128KB, więc do takiej wielkości można zapisywać. Nie wiem czy da się zapisać po "kawałku", ale warto spróbować - bo czyszczenie odbywa się stronami (tak jak i zapis) i jest to chyba wielkość 4KB -> post

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

29

Mam pytanie bo się zakręciłem. Użyłem program na ST i zrobiłem obraz plików PoFo 128kb. Zgodnie z opisem. I chciałem przystąpić do programowania przy użyciu SIC!. Ale przecież ta pamięć umożliwia zaprogramowanie 4x128kb. Jak to wrzucić na tą pamięć ???? Aby potem przełączać się pomiędzy bankami?

30

Musisz 4 obrazy po 128kB zwyczajnie skleić ze sobą w jeden plik 512kB i taki plik dopiero zaprogramować w kości w SIC!.

31

Dzięki !

32

Rozumiem że łączyć jako pliki binarne np. Copy /b plik1 + plik2 plik-wynikowy ?

Ostatnio edytowany przez szymonu (2024-07-17 18:34:05)