1

Temat: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Data już jest. Przykro mi, że koliduje to troche z East Party ale z poprzedniej edycji Sztabu wiem ze inne terminy mogą być ciężkie do zrealizowania. Wiec kto zostaje w Wawie niech się pojawi. Czekam na propozycje od was knajpy w ktorej pomiescilaby sie odpowiednia liczba osob i piwo nie byloby zaporowo drogie. W Wawie jest to ciezki orzech do zgryzienia wiec mam nadzieje ze pomozecie!
Czekam na odzew.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Koliduje? East chyba pod koniec pierdzielnika?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

3

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

właśnie? koliduje?

East party to 25-27 a nie 5 (jak jest w tytule) pażdziernika...
A poza tym to sztab kryzysowy może zebrać się na east - to jest bardzo odpowiednie do tego miejsce:)

4

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Nno fanktycznie nie koliduje. Ze Sztabem na Eascie pewnie bedzie ciezko. Rok akademicki siem zaczyna, i wogle ja np. wiem na pewno ze nie pojade i wiem tez ze kilka osob z 1 sztabu tysz nie moze sobie na ten wyjazd pozwolic. No ale mniejsza z tym.
Trza nam porzadnej knajpy. i tu jest problem!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

news://pl.comp.sys.atari.knajpy - not found 8O
google: "knajpa warszawa tanie piwo" - Strony 1 - 10 z ok. 53. Znaleziono w 0.28 sek - ale juz trzecia jest w Poznaniu, a 2 pierwsze znam z autopsji [w koncu okolice polibudy :) ]

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

6

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

ja z kolei nie znam żadnej autopsji ... więc zdaję się na was ...

aha ...jakby ktoś jechał z Wawy autem ...to może i bym siem wybrał na Easta ...ale na razie daję jakieś 20% szans ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Zasadniczo to zwroty "Warszawa" i "Tanie Piwo" wzajemnie sie wykluczaja, ale mozna znalezc czasami cos taniego. Niestety od dwoch lat nie mieszkam w WuWuA, ale z moich cielecych lat pamietam taki kanjpy jak:

- "Marylin" (Merlin) - Pola Mokotowskie (all night)
- "Nora" - Nowy Swiat (jedyny bolec to to, ze do 23:00, 24:00)

Najlepiej by bylo jakby ktos przeznaczyl swoja chate na male, ciche i bezakoholowe spotkanie  :lol:  :lol:  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

W Marylyn w sobote raczej nie ma szans na pomieszczenie takiej ilosci osob co byla na 1 edycji co dopiero mowic o wiekszej. O Nore tesz bym sję obawjau ale to juz lepszy wybor. Przynajmniej troche wiecej miejsca.  Jest jeszcze taka Mordownia przy marszałkowskiej co sie zwie Dolce Vita tam kiedys chodzilem i niedrogie piwo pilem, zawsze bylo tam miejsce i smalec w 5 smakach. Tyle ze dawno tam nie bylem i nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Ja się robaczki na Was zdaję - ja tu (czyli gdzie?) mieszkam od dwu miesięcy... Mogę piątego, nie mogę w następny tydzień na pewno...

10

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Szukacie lokalu??? odpowiedz: nie całe 2.5 godzin pociągiem z wawy...
że lokal za mały? 800m^2 wystarczy :):)
Przyjeżdżajcie na East party już ja przygotuje odpowiednią salę, że będzie sam sprzęt a .... tak szybko się nie skończy :)

11

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

To ja, żeby na zwykłych poszukiwaniach w google, nie skończyć, wrzuciłem "warszawa sztab kryzysowy". Oto wyniki:
1. Nie jesteśmy pierwsi: "Ks. Alojzy Wencepel z parafii Dobrego Pasterza w Ustroniu-Polanie założył Sztab Kryzysowy dla Bezrobotnych."
2. Wg pracy jakiegoś Mgr.: "Za rozwiązanie sytuacji kryzysowej odpowiada Sztab Kryzysowy powoływany na wniosek dowolnego Administratora bezpieczeństwa grupy informacji zastrzeżonych przetwarzanych w danym systemie."

Więc tylko czerpać z doświadczenia innych.

Ze scenariusza do polskiej gry:
"Ten Twój kumple może na żywo komentować, gęsto ci się dzieje."
Co autor miał na myśli ?

12

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Szukacie lokalu??? odpowiedz: nie całe 2.5 godzin pociągiem z wawy...
że lokal za mały? 800m^2 wystarczy :):)
Przyjeżdżajcie na East party już ja przygotuje odpowiednią salę, że będzie sam sprzęt a .... tak szybko się nie skończy :)

A ten ciągle swoje ... 
przeca kto bedzie miau czas i mozliwosc to przyjadzie do Moniek.
Daj nam sie spotkac 5-go marudo jeden!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Szukacie lokalu??? odpowiedz: nie całe 2.5 godzin pociągiem z wawy...
że lokal za mały? 800m^2 wystarczy :):)
Przyjeżdżajcie na East party już ja przygotuje odpowiednią salę, że będzie sam sprzęt a .... tak szybko się nie skończy :)

A ten ciągle swoje ... 
przeca kto bedzie miau czas i mozliwosc to przyjadzie do Moniek.
Daj nam sie spotkac 5-go marudo jeden!

Co? ja maruda?
Sam, bym przyjechał do wawy na spotkanie ze sztabem gdybym mial gdzie spac - bo na dworcu jakos mi sie nie widzi, a po wypiciu kilku glebszych do cioci na Hożą nie wypada iść nie?

14

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Panowie !   (przepraszam panie również jeśli takowe się znajdą) to już w najbliższą sobotę!.  proponuję spotkać się o godź. 17 w centrum Centrum Warszawy czyli stacja metra Centrum. tam na placu przy różnych namalowanych potworach. Dla mniej znających Warszawę - to jest na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich.  To skrzyżowanie gdzie jest Rotunda i Hotel Forum.  Jako że knajpa jest jeszcze nie ustalona łatwiej będzie się z tego miejsca gdziekolwiek przemieścic.

Pozdrawiam i ...   czekam na odzew bo cos się cicho zrobiło.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

15

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

kupą mości panowie ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

16

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Samurai - zaj* fotka :)
Bardzo sie mnie podoba :)

Z partyjnym pozdrowieniem
Azbest

17

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Jak dożyję i nie padnę, to będę... Niestety pifka siem nie napijem... Biorę teraz antybiotyczki i ledwo zipię  :(

Sikor umarł...

18

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Biorę teraz antybiotyczki i ledwo zipię  :(

Tam antybiotyczki! Setę albo spirytus z miodem - tak się trza leczyć!

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

19

Odp: 05.10.2002 - Sztab kryzysowy - następne pokolenie!

Niestety ja tez sie nabwilem ... zapalenia gardla :( :( :( Najlepiej by bylo jakby byla obcykana jedna knajpa zebym nie musial sie gdzies szlajac i doprawiac chorobe :(

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.