26

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

Przepraszam, ale którego gatunku? Ludzkiego, czy przerośnięte gady masz na myśli? Czy zamierzasz tworzyć jakieś krzyzówki między gatunkowe?

[ Dodano: Pon Gru 29, 2004 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

27

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

takie co zamieszkują wyspe Komodo...(nie miałem na myśli archipelagu Commodorowców)

gep/lamers^dial

28

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

dziękuje bardzo bardzo chłopcy ^_____^!!

obiecuje stawiam winko na Quaście czy na czymś większejszym, bo pewnie dopiero wtedy się zjawię, ale obleję moją okazję (z opóźnieniem, ale liczą się intencje) z wami chętnie!

w ogóle dziękuje za życzenia etc.

a ostatnio tak abstrachując od imprez... poszłam do kerfura kupić fajki i zaszpanować datą urodzenia. i co?! pierwszy raz w zyciu mnie NIE ZAPYTALI O DOWÓD!!!!! ide sie powiesić... czy ja AŻ tak staro wyglądam!?
za to w Józefowie pod Wawką w trzech sklepach panie nie chciały mi uwierzyć, że mam 18 lat, bo legitymacja to nie dowód tożsamości LOL! (pokazywałam jeszcze paszport, karte rowerową, zaświadczenie z budy i wniosek o dowód). w końcu kupiłam w mniejszym sklepie ;D.

jak sie znajdą fundusze jak tzreba, bedzie miss mokrego podkoszulka :3. a czemu by nie? ;)
teraz to mi już prokuratura nie położy łapy na tyłku (znaczy sie wam... mnie to by teraz spokojnie położyła ;P).

Ty Spróchniały Impregnacie?

LOL! XD też na to nie wpadłam XD. mraf! no ale jak możecie tak sie na biednym Pinokiu wyżywac, no byście sie wstydzili!  :twisted:

a z kogo sie na zlotach bedziemy śmiać jak będzie robił całym sobą lot koszący ze śpiworka do kibelka?  :D

Nie ma to jak instynkt przetrwania gatunku.

a potem bedzie: "... i po ostatniej samicy...", rotfl! :D

będę się czepiać Twojego mokrego podoszulka aż Ci go ściągnę

lolu ;p a twoja osobista potem cie zap.... (nie musze dodawać, ze mnie tez ;P).

No tak... byłem tak *wylansowany*, że hoho..., ale w końcu mój pierwszy zlot to chyba miałem się prawo trochę zaprawić

o pamietam moj pierwszy zlot... dziś sam jestem ... babciem... ;P

Myslalem, oceniajac po gabarytach

mentalność faceta....  :rolleyes:  ale fakt u mnie można sie pomylić ^^"

Nie ma co Meśka - to robimy razec imprezkę - ja swoje młodzieńcze latka opuściłem 30 listopada. Hehehe na najbliższym zlocie idziem razem na winko... i to nie jedno - a może weźmiemy Pina na żołądkową!?

pinowi moge zafundować żołądkową, ale nie pije tego czegoś od Lasta 2k2!! #_# mowy nie ma! a na winko się chętnie przejde w ornecie choćby (do sklepu i z powrotem :D znowu braknie win w sklepie jak w 2003 ;>).


no to jeszcze raz dziękuje za życzenia, stawiam winko 9niejedno) na następnym party na jakim sie zbierzemy w jakiejś sensownej ilości !! ^____^  od razu uprzedzam, że 18 razów na tyłek już dostałam :3

cmoki!! ;*******************

m.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

29

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

no ale jak możecie tak sie na biednym Pinokiu wyżywac, no byście sie wstydzili! Twisted Evil

Bo my Pinokia bardzo kochamy (zwłaszcza od tyłu :D ). A on to bardzo lubi, zwłaszcza w moim wykonaniu. 8)

a potem bedzie: "... i po ostatniej samicy...", rotfl!

Nie no, daj spokój. Jakaś tam się jeszcze znajdzie. ;)

Jaszczurka napisał:   
będę się czepiać Twojego mokrego podoszulka aż Ci go ściągnę   
lolu ;p a twoja osobista potem cie zap.... (nie musze dodawać, ze mnie tez ;P).

Może się, nie dowie. Poza tym zgodnie z instynktem, najpierw działamy później myślimy. ;)

o pamietam moj pierwszy zlot... dziś sam jestem ... babciem... ;P

Kiedy wnuczka zabierzesz na jego pierwszy zlot i dlaczego to będzie zlot atarowski? :D

mentalność faceta.... Rolling Eyes ale fakt u mnie można sie pomylić ^^"

Ot, to ci dopiero skromność. 8O

od razu uprzedzam, że 18 razów na tyłek już dostałam

Prewencyjnie dostaniesz jeszcze raz. :lol:

Na zakończenie:
No i Meśka tak nas wszystkich ładnie podumowała, że stróżowi porządku na tym forum, czyli tak zwanemu cieciowi, nie pozostaje nic innego, jak zamknąć topic. :cry:

BTW. Bardzo mi się podoba forma cytatów: "Meśka napisał". Może by tak w profilu dodać opcję płci i dopasować odpowiednią formę. ;)

[ Dodano: 02.01.2005 14:58:10 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

30

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

obawiam sie Jaszczurku, że nie da sie zmienić tego ze napisał :/. albo ja nie wiem jak. opcja płci? a po co, jak mało kto sie może pomylić ;P. wystarczy mnie zobaczyć ;D. ne ne, gomenne, żartuje.
w sumie niezły pomysł *patrzy znacząco na Kierownika*....


Ot, to ci dopiero skromność

jakbyś takie nosił, tez byłbys taki skromny XD

m.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

31

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

cytat:
    "jak sie znajdą fundusze jak tzreba, bedzie miss mokrego podkoszulka :3. a czemu by nie?"

czy mnie cos omineło? jeśli tak to poprosze linka:)

gep/lamers^dial

32

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

a co gepciu? ;p
zrzuta jak na 2003 i prosie bardzo ;D. zwlaszcza, ze mi przod sie zmienil przez dwa lata ;P. kidding.

ale no teraz to juz nic nam nie może zrobić żadna władza ;D. mam 18 lat wszakże ;).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

33

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

nie da sie zmienić tego ze napisał :/. albo ja nie wiem jak. opcja płci? a po co, jak mało kto sie może pomylić ;P.

No chyba właśnie może... Nie tak dawno twierdziłaś, że jesteś facetem. Coś się w tej materii zmieniło? Żebym wiedział, gdzie warto łapać... ;P

[ Dodano: Sty 01, 2005 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

34

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

a co gepciu? ;p
zrzuta jak na 2003 i prosie bardzo ;D. zwlaszcza, ze mi przod sie zmienil przez dwa lata ;P

taaak? a jak bardzo? fotki,filmy i rozkładówki byś wrzuciła na forum;
tyle osób tutaj na to czeka...kaske Sajkor bedzie musiał znów zbierać.

gep/lamers^dial

35

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

sie postaraj :3

"sie gra sie ma..." hehe  :D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

36

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

... a tak to na recznym trzeba zjezdzac :)

37

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

"wyobraz sobie boisko ...." :)

38

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

"obsajd!"

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

39

Odp: już sie nikt nie przyczepi do miss mokrego...

"ja jestem tyle od piłki... wyskakuje... oni na mnie... obsajd... i gooool!" ;D

There's special place for me in hell. It's called the throne.