Temat: WAP - atari stronka ? ;>

co wy na to moze by zrobic stronke o Atari w wersji pod komorki ?

Byly by tam jakies newsy,   gierki z 8-bitowcow , muzyczki do sciagniecia za free ;]

Wydaje mi sie ze zrobienie takiej stronki nie jest za bardzo skomplikowane... ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

moze na poczatek AA poprzez wap?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

ja wcalebym się niepogniewał, sciągając sobie np. cover SelfTest'u albo msx z jakiejś czadowej gierki, czo zawsze mi się podobała , w postaci MIDa na moją komórę. :? Pomyśł czadowy

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

4

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

kower selftestu to akurat mozesz raz-dwa sobie zrobic, jest gdzies na aa przeciez link do calego kawalka tego i w dodatku w .mid wlasnie.

ja polecam draconusa, mam nawet skonwertowanego na te nedzne trzy kanaly nokii i przez 2/3 dlugosci nawet gra bardzo dobrze (potem brakuje jednak czwartego instrumentu), ale jako ze draconus dlugi, to kiedy wykorzystujesz to jako dzwonek to jest slicznie.

--
= krap.pl =

5

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

Moge zrobic.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

tylko po co ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

Temat może rozwinać KAMMsoft - jest na topie w tym temacie.

8

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

Moge zrobic.

no to czekamy ;)


Temat może rozwinać KAMMsoft - jest na topie w tym temacie.

:rolleyes:

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

Nie bardzo przepadam za WAPem jak i chyba wielu z nas. Nie dlatego, że mam komunikator Nokia 9210 ale WAP jest męczący. Ktoś powie dobra ale taka zabawka jest zbyt droga. Zgadzam się sam ją dostałem za darmo od kumpla zza zachodniej granicy, ale przecież można za parę groszy kupić komunikator z mono LCD Nokia 9110 sam widziałem taki za 150 zł. Jak ktoś ma taką wielką potrzebę by oglądać stronkę o Atari nawet w pociągu czy w autobusie to wyasygnuje to parę groszy. A WAP się nigdy nie sprawdził.

Żyję bo Bóg tak chciał.

10

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

I have a few mid files with 8-bit conversions so if you have a polyphonic mobile phone, I can send you these.

11

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

I have a few mid files with 8-bit conversions so if you have a polyphonic mobile phone, I can send you these.

no to send nij mi xxl@atari.pl

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

12

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

Me to! Please! Send those mid's at casper@krap.pl

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

13

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

Krap: a mógłbyś się podzielić tym Draconusem na Nokię? To sobie wklepię i zobaczę jak gra  ;)

14

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

daj maile, to Ci zara podeślę - już dostałem on Krapa - gra róólo !!! - najlepiej napisz na GG.

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

15

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

Sorry, I only found 3 files that are related to atari. The others I have are c64 tunes from e.g. galway and hubbard. I'm sending at least those 3 to your mailboxes :)

16

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

PG: Big thx!

Niebedę żydem - poprostu jest Gyruss, Draconus i Pac Man - zamieszczam, aby każdy mógł sobie wgrać do własnego phona :D

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

17

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

W tym wątku muszę przerwać reguł milczenia. Stronę  waposką kiedyś robiłem. Projekt umarł. Wprawdzie myślałem do niego wrócić. Ale pytałem kogoś i raczej nie wróżył temu pomysłowi świetlanej przyszłości. Ale patrząć na ten topic chyba do tego wrócę. Mam w końcu jeszcze niecały tydzień ferii.

[ Dodano: Wto Sty 25, 2005 13:13 ]
Lizard potwierdzi że cos takiego ogniś zrobiłem...

grzybson/SSG^NG

18

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

nie wracaj ... uwierz mi ... tylko chroniczny głód mógłby mnie zmusić do oglądania strony o atari pod wapem ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

19

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

tatqoo ma rację. Raczej nikt nie będzie zaglądał na strony atarowskie przez WAP. Szkoda czasu i czasu (czas to pieniądz), zwłaszcza przy połączeniach przez ISDN.

Grzybsona strona była całkiem spoko. Dobrze wyświetlała sie na Siemensie M35 (mały wyświetlacz mono). Na pewno lepiej by wyglądała na bardziej współczesnych komórkach.

[ Dodano: 25.01.2005 20:04:35 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

20

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

Ale patrząć na ten topic chyba do tego wrócę. Mam w końcu jeszcze niecały tydzień ferii.

dawaj grzybek :) ja chce !!

"wszystko się kiedyś kończy......."

21

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

Witam. Gdyby ktoś chciał, to niewiem, skąd, lecz znalazłem na dysku jeszcze kilka midów z gierek ATARI (i nie tylko). Jest Warhawk  :lol:  , Spy VS Spy, Goonies, WFMH The TOP #1 (End Scroll Part), etc.  8) Miłego słuchania. Papatki

[ Dodano: Sro Lut 23, 2005 2:02 ]
Ponadto polecam super stronkę z darmowymi gierkami JAVA na NOKIĘ / SIEMENSA - jest tu m.in. Boulder Dash, Robbo, Call of Duty, Colin McRee Rally 4,  Lotus Challange, Worms'y... itp. Pol.ecam szybko pościągać, co sie komu podoba - zanim stronka zniknie - ostatnio miecha temu znalazłem darmową stronkę z midami - dzwonki.obywatel.pl, lecz teraz jesttam jakiś zasyfiały wapacz :( Może ktoś z użyszkodników ma zrzuconą gdzieś tą stronkę - jeśli tak, to poprosiłbym o zipa na casper@krap.pl lub linka... chociaż...

http://www.javagames.friko.pl/nokia.php

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

22

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

Heh dzieki za tego packa. Lost Patrol wymiata, kiedys zagrywalem sie w to do bolu, nawet przedwczoraj gralem  :D

23

Odp: WAP - atari stronka ? ;>

nigel@o2.pl

a tak pozatym ktoś wie jak przerobić wmiarę skutecznie jakis utwór z atarusa na komóre?