Temat: Ankieta na PCWorld

http://www.pcworld.pl/miniankieta/368.html

Trza podkrecic panie i panowie :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: Ankieta na PCWorld

szykuje sie " grunwald " ? ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

Odp: Ankieta na PCWorld

CO to za ankieta jak jedna osoba może głosować kilka razy  :?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: Ankieta na PCWorld

Ale zlicza chyba tylko raz? Nic to, też da się obejść ;).

[ Dodano: Nie Sty 30, 2005 10:14  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

5

Odp: Ankieta na PCWorld

Zlicza wielokrotnie. Wystarczy wyłączyć ciacha, lub po głosowaniu wywalić te o nazwie nk368, pochodzące ze strony PCWorld. :)

[ Dodano: 31.01.2005 11:42:43 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: Ankieta na PCWorld

Innymi słowy ta ankieta ma źle postawione pytanie. Powinno ono brzmieć, do jakich komputerów największy sentyment żywią najwięksi cwaniacy  :mrgreen:

KMK
? HEX$(6670358)

7

Odp: Ankieta na PCWorld

wyłącze ciacha - i spieszę do głosowania  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

A więc ;- panowie i panie: WYBORY !!!! :D:D:D:D



DOPISANE;-

Głosowanie idzie dobrze. Zaraz bez tych ciastek padne z głodu - ale dobrze idzie. Lizard - może skrypcika jakiego ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Ankieta na PCWorld

Jak komuś się nie chce grzebać z ciastkami, albo nie umie, to można głosować i tak kilka razy - byle za każdym razem inną przeglądarką? }:>
Ja mam 3 - ktoś ma więcej?
Ej, w sumie można odpalić stronę spod Knoppixa, hehehe. }:>

[ Dodano: Nie Sty 30, 2005 15:55  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

9

Odp: Ankieta na PCWorld

no to ciacham! :twisted:

10

Odp: Ankieta na PCWorld

eee - różnymi JRG - pier..dzielisz. Z Mozilli oddałem 15 głosów - no i coś się zatkało. Może z innego IP na chacie uderze. Zblokowałem ciastka, usunąłem je chwilowo - i chodziło.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Ankieta na PCWorld

hehe, było: Amiga - 218, Atari - 218. Po moim głosie Atari wygrywa ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

12

Odp: Ankieta na PCWorld

.. nie - po moich  :twisted:  :twisted:  :twisted:  (głosach) :D - może ktoś wreszcie napisze automat do głosowania ?? :D - .. przynajmniej w granicy rozsądku - coby chłopcy nie zainteresowali się niespodziewaną frq. fanów komputera Atari .. :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: Ankieta na PCWorld

Już jest dobrze, nie przesadzajmy! Bo się połapią i będzie revenge. Wyprzedzenie Amigi to już lekka przesada ;). Dla równowagi oddałem głos na Meritum. :P

eee - różnymi JRG - pier..dzielisz. Z Mozilli oddałem 15 głosów - no i coś się zatkało.

To zmień przeglądarkę? na mniej "wieeeeelką". }:>

[ Dodano: Nie Sty 30, 2005 23:06  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

14

Odp: Ankieta na PCWorld

Jurgi2 powiedział:

Ja mam 3 - ktoś ma więcej?

Mam cztery - szukam następnych!!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

Odp: Ankieta na PCWorld

Wow, rispekt panowie, bez nadmiernej perwy ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

16

Odp: Ankieta na PCWorld

Lizard - może skrypcika jakiego ??

E tam, znudziło mi sie po ankiecie na ciociolino, czy jak mu tam? ;)

[ Dodano: 31.01.2005 23:46:38 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

17

Odp: Ankieta na PCWorld

ej moglbym tam zrobic pare tysiaczkow na jeden rzut .. ale mi za nic w swiecie poki co nie chce wejsc na pcwordla ; o. nie nazywac mnie cziterem, w slusznej sprawie! :-). dziala Wam ?

18

Odp: Ankieta na PCWorld

Dla równowagi oddałem głos na Meritum. :P

Uważaj, połapią się. Z tego co mi wiadomo, przeglądarki chodzące na Meritum nie obsługują ciastek  ;)

[ Dodano: 01.02.2005 00:06:59 ]
PS. Swoją droga ciekawe, skąd im ten Meritum do łba strzelił. Przecież tego prawie nikt nigdy na oczy nie widział, a juz na pewno nie miał w domu. A MSX? A Sam Coupe? A Elwro 800 Junior chociażby?

KMK
? HEX$(6670358)

19

Odp: Ankieta na PCWorld

No ja znam Meritum tylko z podręcznika Basica pana Rolanda Wacławka?
A, dałem jeszcze Amstradowi, zawsze chciałem ten komputerek w akcji zobaczyć, a nigdy nie było okazji?

Czemu tam nie ma Atari ST - to jest pytanie. Chyba że traktować razem 8/16 bit, ale C64 i Amiga jest osobno.

[ Dodano: Nie Sty 31, 2005 11:55  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

20

Odp: Ankieta na PCWorld

Widocznie spece z PC World ST od XL nie odróżniają  :lol:

KMK
? HEX$(6670358)

21

Odp: Ankieta na PCWorld

Hmmm ale po co ludziom ankiete rozwalac? Przeciez my i tak wiemy co jest najlepsze i zadna ankieta tego nie zmieni.

drac030: Jakub Wendrowycz rulez : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

22

Odp: Ankieta na PCWorld

tak - dla nas nie zmieni to niczego;- może innych to uświadomi - więc należy się trzymać ok. 20-30 głosów przed Amigą  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: - więc;- proponuje chwilowo głosowanie stop.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

23

Odp: Ankieta na PCWorld

:lol:  ATARI nadal na 1-szym miejscu!  :lol:

Zdale się juz kiedyś była podobna ankieta. I nawet "Ankietera" napisano  :lol:  :lol:  :lol:

[ Dodano: Wto Lut 01, 2005 21:21 ]
Kto z forumowiczów jeszcze niegłosował :? Marsz do urny :!: To wasz obowiązek :!:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

24

Odp: Ankieta na PCWorld

hehh - oczwiście dałem komment - odnośnik min. do atari8 i atariarea - lecz oczyswiście admin ocenzurował - i ni ma. CO ZA BLASZANE BUROKI !!!   :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

25

Odp: Ankieta na PCWorld

iii bustowanie takich ankiet jest lame
:twisted:

: 404. Stopka not found