1

Temat: Nie widze nowych postow

Od dwoch dni po wejsciu na forum jak klikam >pokaz posty od ostatniej wizyty< czy cus takiego to widze 0 czyli null (brak postow spelniajacych kryterium). A ewidentnie wiadomosci na forum przybywa.
Ktos ma pomysl jak naprawic?
Dzieki

2

Odp: Nie widze nowych postow

W związku (radzieckim) ze względu na zmianę domeny na krap.pl ciastka (cookies) mogą pracować nieprawidłowo. Kierownik poleca skasowanie wszystkich ciastek wysłanych przez atariarea.*.pl.

Sposób sprawdzony i nie przyjmuję wiadomości, że nie działa bo SOA#1.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Nie widze nowych postow

Wg moich badań przyczyną jest/może być to, że przy wchodzeniu przez histerię użytkownik jest przerzucany na krapa - w tym momencie następuje wylogowanie i "zapomnienie" nieprzeczytanych postów. Jak ktoś ma ustawione "zapamiętaj mnie" przy logowaniu, to zostanie zalogowany od nowa i nie zauważy, że coś nie tak.
U mnie usunięcie ciastek było zbędne.

[ Dodano: Pon Lut 28, 2005 10:12  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

4

Odp: Nie widze nowych postow

WCHODZCIE PRZEZ ADRES http://atariarea.krap.pl NA BOGA!!!

5

Odp: Nie widze nowych postow

WCHODZCIE PRZEZ ADRES http://atariarea.krap.pl NA BOGA!!!

lub atari.pl ;D bo xxl juz zmienil ;D na krap.pl

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Nie widze nowych postow

stryjek: naprawiaj :P

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Nie widze nowych postow

fakap fakap fakap fakap fakap fakap

8

Odp: Nie widze nowych postow

postawilem wielkiego, groznego trunkatera sesji. co bedzie je automagicznie trunkatowal.

pozostaje pytanie, czy to przypadkiem aby nie mody do phpbb sa odpowiedzialne za jego... khm... polstabilnosc? ;> jezeli o mnie chodzi, to gotow jestem poswiecic ikonke gg czy co tam zyskalismy (szybka odpowiedz - nigdy nie uzylem). ;))

[ Dodano: 02.03.2005 00:45:03 ]
naprawienie bazy phpbb_search_wordmatch moze tez pomoc na ten spuki komunikat, co sie pojawia przy postowaniu... zaraz zobaczymy - niech to bedzie test marchewkowy...

[ Dodano: 02.03.2005 00:48:54 ]
wyglada na to, ze dziala. marchew nie powroci do producenta.

--
= krap.pl =

9

Odp: Nie widze nowych postow

testing... no zobaczymy czy się wysypie

przeżyło - posty też zlicza - thanks whoever! :D

I Ty zostaniesz big endianem...