Temat: Forever szczęśliwy powrót

Wyjechałem w niedzielę o godzinie 00.10 jechałem 4 godziny bez większych problemów. Życzę wszystkim tak udanego powrotu! Ja już się wymoczyłem w wannie 1,5 godziny aż skóra mi się pomarszczyła. Ale teraz siędzę (GODZ 6.00) przed grzybem piszę posta i popijam ...Zlaty Bazant... DZIĘKI WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO!!!

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Forever szczęśliwy powrót

super!
może napiszesz "małą" relację 8)

3

Odp: Forever szczęśliwy powrót

Samuraj/Tatqoo poprosił mnie o wrzucenie intra tutaj.
no to ziu.
Aha, source'y będą dostępne, jak mi się przypomni gdzie była ta strona Strykera do podsyłania :D

: 404. Stopka not found

4

Odp: Forever szczęśliwy powrót

fajne to interko  8)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

5

Odp: Forever szczęśliwy powrót

z tego co wiem, to   eru wygrales  bezapelacyjnie.

...  Niestety nie bylismy na rozdaniu nagrod bo splot nieoczekiwanych zdarzen targnął nami o 5 rano do Warszawy. W kazdym razie, najlepszego pod kóleczka i szerokości życze.  Podzękował!

Krap ma dla nas podobno caly worek nagród.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: Forever szczęśliwy powrót

moze Wam dziala strona Strykera ale u mnie juz od dawna wysiadla

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

Odp: Forever szczęśliwy powrót

... fajnie było ...

moje fotki znajdziecie tu:

http://tiny.pl/h797

Polecam szczególnie dwa malutki filmiki prezentujące zdolności WotNau'a

XRay: Dzięki...

8

Odp: Forever szczęśliwy powrót

I ja rownież już w domciu. Dziekuje wszystkim za miłe i bardzo wesołe spędzenie czasu. Liczę na to, iż w przyszłym roku skład z Polski będzie co najmniej tak liczebny jak to było tym razem.

pozdrawiam!

ślamk!

9

Odp: Forever szczęśliwy powrót

a ja za to mam nadzieje, ze bedzie przynajmniej tyle prac, co liczba ludzi podzielona przez 2...  bo to troche wstyd uwazam, ze przyjechalo tyle ludzi, a prac jak na lekarstwo.

A wszystkim tym, co poswiecili swoj czas i wystawiali prace w tym miejscu chcialem serdecznie podziekowac.

Probe, Eru, Raster, Lisu, Greg, Pin, Krupkaj, All guys of Satantronic, Animkomials
No i rónież dla chłopaków z Tristesse za pracę włożoną i chęci.

Wielkie dzięki! ;)

ps. mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: Forever szczęśliwy powrót

Tez juz w domku:) Zlot byl zajefajny. Haslo przewdonie: "POLAND!" i wszystko jasne:)

11

Odp: Forever szczęśliwy powrót

Ja tylko powiem jeszcze, że strasznie mi żal, że nie mogłem tam być.
Z foreverem jest tak, że albo ja, albo moje intra, nigdy jedno i drugie :D

: 404. Stopka not found

12

Odp: Forever szczęśliwy powrót

Dzieki wszystkim ktorzy dotarli (jak i tym ktorzy nie dotarli a wystawili prace - Eru,Pr0be) - YOU RULE!!!! Po prostu. Do zobaczenia za rok!

13

Odp: Forever szczęśliwy powrót

ja tez juz od godzinki w domqu :) zjechany jak... (16 h jazdy i tylko 30 minut spania w pociagu ;/ ... pkp Ex suxxxx....) szkoda ze tak krotko bylem i nic nie kupilem ehhh (sklepy w slowacji suxxx)

Aha, source'y będą dostępne, jak mi się przypomni gdzie była ta strona Strykera do podsyłania

:)

moze Wam dziala strona Strykera ale u mnie juz od dawna wysiadla

no wysiadla bo zrodel nie podsylasz ;D ..a tak na powaznie Azbest uruchomil server dzis wiec jutro juz bedzie czynna tak jak cas archive :)

ps. mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem

pominąles .. Born muzyka w polymatrix :)

Krap ma dla nas podobno caly worek nagród.

no wlasnie krap wzieles za demo jakby co odezwij sie na priv ;]

pozdro for All :D

"wszystko się kiedyś kończy......."

14

Odp: Forever szczęśliwy powrót

Stryker, weź przy okazji zrób link do tej stronki z aa.

: 404. Stopka not found

15

Odp: Forever szczęśliwy powrót

Ooo!!!  na śmierć byłbym zapomniał.   
Pozdrowienia dla przesympatycznej Oleńki z Sopotu, która to żeby się tylko spotkać z Piotrusiem wyciągnęła z domu swojego wyleniałego kocura i przebyła na nim tyle kilometrów.
Niechaj moc wielkiego Jaja Będzie z Tobą!
No i wytargaj kocura za wąsy ode mnie ;))   ofcoz tak pieszczotliwie jak tylko można ;)))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

16

Odp: Forever szczęśliwy powrót

malo prac bo wszyscy nastawiaja sie na chlanie, gdyby tak w kompatach zrobic nagrody w stylu skrzynka piwa to pewnie wiecej prac by sie pojawilo ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

17

Odp: Forever szczęśliwy powrót

Tebe, masz (jak zwykle :D) anty-socjalne nastawienie, ale trochę prawdy jest w tym co mówisz... :(

: 404. Stopka not found

18

Odp: Forever szczęśliwy powrót

Również szczęśliwie dotarłem do domku, autko wygląda wprawdzie jak po rajdzie na Saharze - ale warto było. Party REWELACYJNE!!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

19

Odp: Forever szczęśliwy powrót

kilka miniaturek :) : http://poczta.iis.pwsz.elblag.pl/~iis32 … age_01.htm  wersje z full rozdzialka wzuce na dniach...

"wszystko się kiedyś kończy......."

20

Odp: Forever szczęśliwy powrót

Kilka tekstów:

- POLAND!!!
- "Ja to za dużo nie piję bo za godzinę jadę samochodem"

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Forever szczęśliwy powrót

skoro już mowa o tekstach...

"Dwa miśki z suszarką na 333"

22

Odp: Forever szczęśliwy powrót

A jeszcze jedno na forum warto wprowadzić kategorię humor! Wnioskuję to na podstawie kawału opowiadanego przez Mikeya "Był sobie rolnik". Kto tego słuchał ten wie że po 25 minutach śmiechu i leżenia na stoliku (ze śmiechu oczywiście) dowiedzieliśmy się że dziennie wychodził na pole. Wilson opowiedział potem resztę ... w 0,25 minuty.

Żyję bo Bóg tak chciał.

23

Odp: Forever szczęśliwy powrót

kurna, wcielo mi posta albo bylem zbyt nieprzytomny wczoraj po powrocie i nie poslalem go jak trzeba... dziwnoza. :)

w kazdym razie nagrody sa bezpieczne, bede wydawal wedlug sporzadzonego rozdzielnika. w przyszlym tygodniu bede w gdansku na przyklad. do amsterdamu sie nie wybieram, wiec trzeba jakis inny setap wymyslec.

jeszcze raz dzieki dla Piguły.

POLAND! nie pije duzo, bo zaraz jade. :)

--
= krap.pl =

24

Odp: Forever szczęśliwy powrót

Znalezione na stronie Forever'a

sun'2oo3  subject: /|\ apologize  wrote: Factor6
  I'd like to apologize to all people, who were irritated by my stupid behaviuor to the plastic cover of Atari computer. I'm stupid and so primitive :( Once again sorry, it wasn't meant as it could look like. I hope you won't kill me when we meet again. It won't be repeated, I regret it...

Chyba goniły go we śnie POKEYe i porty joysticków (o gnieździe karta już nie wspomnę) :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

25

Odp: Forever szczęśliwy powrót

no to jest tak:

generalnie - eru - zabiles wszystkich, szacun za stuff, bo zapodales dobrze

malo prac bo wszyscy nastawiaja sie na chlanie, gdyby tak w kompatach zrobic nagrody w stylu skrzynka piwa to pewnie wiecej prac by sie pojawilo

ja dostalem od delyego zadanie "masz k*** wygrac tę flaszkę" to wzialem udzial w compo i wygralem :-)

moje fotki znajdziecie tu:
http://tiny.pl/h797

a moglbys wystawic jeszcze pelne wersje ale po korekcji? np zdjecia ludzi na scenie itp, bo niczego nie widac, a nie chce sam poprawiac kompresowanych ostro jpegów, kiedy mozna oryginaly poprawiac, nie?

no i podziekowania dla wszystkich, którzy mi pomogli, czyli w zasadzie dla wszystkich. ten wyjazd byl moim najslabszym budzetowo wyjazdem za co przepraszam, postaram sie poprawic (no i oddac wam hajs asap) :-)

aha, mikey, wyobraz sobie boisko...