76

Odp: 65c816@14 w praktyce

za nikogo zakladac nie mam zamiaru, jesli ktos faktycznie chce te uklady, mozemy sie jakos zorganizowac
dely mial zalozyc odpowiedni temat, ale zbiera sie do tego 3cia dobe
tak wiec, zadnego "to i mi komplecik" - gwiazdka juz byla, ktos chce - pw i tam dalsza rozmowa

przechodze na tumiwisizm

77

Odp: 65c816@14 w praktyce

dawaj nie marudz  :lol:

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

78

Odp: 65c816@14 w praktyce

termin skladania zamowien uplywa w srode :]
tebe rozumiem ty nie chcesz :]

przechodze na tumiwisizm

79

Odp: 65c816@14 w praktyce

dely mial zalozyc odpowiedni temat, ale zbiera sie do tego 3cia dobe

.. gdyż razem z resztą alkoholików przebywał na party Forever dalej zwanym :)

:: do Środy ?? - litości; kasa po party na zero - a tu masz ci los - coś takiego. Zaczekaj z tym jeszcze chwilke; bo też zainteresowany jestem.

Poza tym - Dely wspominał mi dziś, że na 100% będzie oddzielny do tego topic - więc spokojnie; bo strasznie coś Ci się z tym pali :) . Candle - jeśli dystrybutor ma coś wspólnego z UK - to proponuje porozmawiać z Lewisem. Właśnie tam siedzi (London zdrój).  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

80

Odp: 65c816@14 w praktyce

Candle narowisty cos i niecierpliwy

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

81

Odp: 65c816@14 w praktyce

Na http://pasiu.krap.pl/ podrzuciłem kolejne 2 filmiki - tym razem przy 16MHz: "Splash" i "Ars Mori"  :D ... Miłego oblukania!  :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

82

Odp: 65c816@14 w praktyce

w przypadku splasha to mamy fast-forward  ;) ale za ars mori naleza sie brawa charliemu. pierwsze interko ktore (wydaje mi sie) 100% poprawnie i z dopalem dziala na szybszym sprzecie.  :D

83

Odp: 65c816@14 w praktyce

No prawie 100% - kreski oddzielające napisy od właściwego pola (? ;) ) demka są źle rysowane - reszta śmiga jak burza  8)  :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

84

Odp: 65c816@14 w praktyce

pisze tu, bo jestem zdezorientowany. Pasiu mi napisal, ze jego dopalke da sie zrobic z 65c816@14PLCC (CPU) oraz 65c22@14PLCC (VIA).  Tu Candle napisal, ze ma W65C22S6PL-14 (PLCC) @ ?3.10 / $5.95 a w osobnym topicu Dely napisal, ze Candle sprzedaje W65C816S8PL-14 (PLCC) za ?5.06/$9.66. O co wiec chodzi i co mam w tamtym topiku napisac, jesli chce kupic zestawik potrzebny do zlutowania dopalki  :?

85

Odp: 65c816@14 w praktyce

Ja toże tego niet ponimaju ....

Ale piszę się na jednego procka - zresztą zgłosiłem to już w drugim poście.

86

Odp: 65c816@14 w praktyce

w ofercie sa 816 DIP i PLCC, ktore sa lepsze do tej dopalki ?
bo jedni zamawiaja DIP, inni PLCC

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

87

Odp: 65c816@14 w praktyce

z tego co wiem od producenta, a konkretnie jego konstruktorow, to lepsze sa w obudowie mniejszej
wersja dip srednio sie nadaje do 14mhz
w fabryce robia proby z wersja 20mhz (od pol roku niby dziala tylko go nie widac) ale juz w obudowie tqfp
tak wiec.. proponowalbym zamawiac wersje plcc - przyjmijcie tu zasade, ze im krotsze polaczenia doprowadzajace sygnal do kosci krzemu, tym wieksza czestotliwosc z ktora teoretycznie moze dana kosc pracowac
problemem natomiast staje sie plytka drukowana, ale mam nadzieje ze nikt manufaktorki recznej nie chce przy tej dopalce odwalac
podstawki pod uklady plcc sa dostepne bez problemu w niemal kazdym sklepie elektronicznym

przechodze na tumiwisizm

88

Odp: 65c816@14 w praktyce

a 65c22 do czego sie moze przydac, bo tez to kupuja ?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

89

Odp: 65c816@14 w praktyce

VIA w projekcie karty będzie odpowiadać m.in. za sterowanie przerwaniami (tzn. ich blokowanie) pochodzącymi od Atari, sterowanie trybem dwuprocesorowym (kontrola pracy 6502) i dodatkowo magistarla i2c...
Dodatkowe timery zawarte w 65c22 też do czegoś będą mogły się przydać.

90

Odp: 65c816@14 w praktyce

czyli myslac o dopalce 14Mhz, oprocz 65816 trzeba miec tez 65c22 ?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

91

Odp: 65c816@14 w praktyce

Przydałby się, ale nikogo do niczego nie zmuszam  :) .

92

Odp: 65c816@14 w praktyce

ja sie zastanawiam czemu niektorzy kupuja wersje procka i 6522 w wersji DIP ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

93

Odp: 65c816@14 w praktyce

Pewnie z tego samego powodu, co kolekcjonerzy - zbierają masę sprzętu tylko po to, żeby go trzymać nie włączając go nawet, dla samego chwalenia się, że się go posiada :->

Szkoda ze w reditusie obroty obiektow nie byly na przerwaniach i efekty tylko przyspieszyly, a nie staly sie plynniejsze

Wiesz co Laoo ? Powiem Ci szczerze, że mnie bardziej rajcują demka które na dopale dostają hyper-speeda, zamiast tych co zaczynają płynniej łazić. Owszem, elegancki kod powinien czasowo synchronizować efekt a nie do aktualnej szybkości, ale jak widzę zapier.... Vengeance-a to aż mi adrenalina skacze  z wrażenia (żeby nie napisać, że mało co orgazmu nie dosteję ;>) jak widzę jakiego realnego kopa w szybkości dostaje Atari ;)

94

Odp: 65c816@14 w praktyce

macgyver - frajda nie jest nawet samo posiadanie co ZDOBYWANIE :) Jakbym wygral w totka to by sie moje hobby (zbieranie) skonczylo bo moglbym kupic wszystko Atari - w koncu to tylko kwestia ceny i nie sprawialoby mi to juz frajdy...

Spieszcie sie z tymi zamowieniami na procki bo w ciagu ostatnich paru dni waluty skoczyly z 10%!

95

Odp: 65c816@14 w praktyce

Wybaczcie Panowie, ale ja w tej chwili nie jestem w stanie kupic jezeli zrzuta/deklaracje sa do jutra... Jestem dopiero co po Foreverze i po prostu nie mam siana... Bardzo chetnie bym zakupil komplecik, ale musze sie wstrzymac na 3-4 tygodnie :(

Oczywiscie ktos moze w celach spekulacyjnych kupic dodatkowy kompleciki i mi go spieniezyc za miesiac ;p

96

Odp: 65c816@14 w praktyce

vasco: to nie jest jednorazowa akcja
chyba ze osoby biorace udzial sobie w * poleca i ch z tego wyjdzie
nie boj nic

przechodze na tumiwisizm

97

Odp: 65c816@14 w praktyce

a gdzie mamy wplacac kase ?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

98

Odp: 65c816@14 w praktyce

szczegoly rozeslane (mam nadzieje) do wszystkich przez pw
jak ktos nie dostal to sie upomniec

przechodze na tumiwisizm

99

Odp: 65c816@14 w praktyce

Chciałbym nieśmiało zauwazyć że termin następnopiątkowy jest nierealny jesli pieniądze będą przekazywane pocztą polską -> trzeba mieć chyba farta by przyszły w 2 tygodnie

Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wtedy wszystko stanie się dla ciebie niezrozumiałe.
-- Demokryt
%axior@interia.pl% --

100

Odp: 65c816@14 w praktyce

trzeba mieć chyba farta by przyszły w 2 tygodnie

to wyslij paczka priorytetową ;D dojdzie w 2-3 dni

"wszystko się kiedyś kończy......."