51

Odp: ! QuaST 2005 !

Zgaduje, ze zajechac komus pod dom i oznajmic  'jedziesz na zlot' .

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

52

Odp: ! QuaST 2005 !

Grubshy, skąd wiesz? Można dzień wcześniej jeszcze dzwonić i mówić, że się nie jedzie, bo nie ma kasy i w ogóle; następnego dnia odrywa cię od śniadania łomotanie do drzwi, za drzwiami Vasco i mówi: JEDZIESZ.  8O  Cóż, zawsze zostaje kwadrans na umycie się, ubranie, spakowanie i powiadomienie rodziny...  :lol:

siedzi biedak przy kominku grzejąc stare (i nowe) kości

Chyba grzeje swoje kości 1GB DDR i nowego radeona. Przy PieCyku.

53

Odp: ! QuaST 2005 !

Cóż, zawsze zostaje kwadrans na umycie się, ubranie, spakowanie i powiadomienie rodziny...

Coz w sumie dobre i to, bo potem nie ma w radiu komunikatow: "Dnia 28 lipca biezacego, wyszedl z domu i do tej pory nie powrocil..." ;)

54

Odp: ! QuaST 2005 !

Chyba, że Ptica pojedzie jeszcze - ale ostatnio coś widze, że się tym specjalnie nie przypala - więc trudno powiedzieć. Jaja mu pewnie osiwiały - i siedzi biedak przy kominku grzejąc stare (i nowe) kości  :twisted:   :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

No prawie masz racje... Jak wszystko pojdzie dobrze to jade, wiec 3-4 miejsca dodatkowa beda.  Podniesiona adrenalina w czasie jazdy gwarantowana;)

55

Odp: ! QuaST 2005 !

Ntp, tylko w zadnym wypadku nie parkuj proszę obok mnie... ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

56

Odp: ! QuaST 2005 !

Ntp, tylko w zadnym wypadku nie parkuj proszę obok mnie... ;)

  :)  :)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

57

Odp: ! QuaST 2005 !

a czemu 8)

58

Odp: ! QuaST 2005 !

Ja bardzo bym chcial przyjechac i w koncu Was wszystkich poznac. Z byciem pijanym tez nie powinno byc klopotow ;)

59

Odp: ! QuaST 2005 !

a czemu 8)

lepiej nie pytaj :evil:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

60

Odp: ! QuaST 2005 !

Ee, nie przesadzaj, jakbymy się we trzech zabrali to Żeszuf se rządzi na kwaście :lol:

kurcza fakt - ale by bylo super... hajs bro zrzuta na transport... tylko jak to zrobic zebysmy sie "wszyscy trzy" ustawili ?

apropo hasla "wszyscy trzy" - wpadlismy kiedys ja i 2 kumpli na pewna szkole podstawowa gdzie rzekomo przebywala "wybranka" jednego z nas, no ale pani sprzatajaca juz nas dobrze rozpoznawala i skutecznie odpedzila juz z daleka wymachujac rekami i krzyczac : "wynocha mi stad, wszyscy trzy!" <zlew maksymalny>

61

Odp: ! QuaST 2005 !

a czemu Cool

jeśli ktoś ruszając do przodu wsteczny bieg zakłada.. :):) :twisted:  :twisted: (i do chłodnicy leje 15w/40) hehehe

Dracon__ - ale nie ma to jak Maluchem na party. Hehe;- jak sobie przypominam, to cały pomysł był tak nierealnie po...rąbany; że sam nie dawałem wiary w to, że dojedziemy. Jad; Maluchem: trasa Rzeszów -> Kraków, maluch Jad'a do garażu - dalej moim do Waska (Licheń - tam gdzie liche cygara sprzedają), ... a tam.. - tam można było już otworzyć gorzką żołądkową. Było fajnie. Obudziłem się na Silly Venture :):):):)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

62

Odp: ! QuaST 2005 !

Pin: Wazne, ze bylo zabawnie i z przygodami juz na samym starcie (log w drukarce, kompresja bagazu) hehehe.
Pytanie tylko... jaki pomysl nastepny? :>

Taka informacja dla osob z Rzeszowa itp, narzekajacych na mala liczbe osob jadacych z takich lokacji na party. Podjedzcie sobie do miast, w ktorych kursuja RLT'ki i wskakujcie! :]

ślamk!

63

Odp: ! QuaST 2005 !

Podjedzcie sobie do miast, w ktorych kursuja RLT'ki i wskakujcie! :]

... i zaprawde powiadam wam - nie wytrzeźwiejecie przez najbliższe 4 dni :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

64

Odp: ! QuaST 2005 !

a koledzy wam wszystko opowiedzą

All I hear is the sound of me falling on the ground

65

Odp: ! QuaST 2005 !

tatqoo: A kto opowie tymże kolegom ? ;) Zauważ, że ostatnimi czasy na zlotach nawet niegdyś najwięksi opowiadacze stają się tymi, którym trzeba opowiadać ;) Liczba opowiadaczy maleje drastycznie, a liczba tych, którym trzeba opowiadać rośnie ;)

66

Odp: ! QuaST 2005 !

w tym roku ja opowiadam :)

67

Odp: ! QuaST 2005 !

i jeszcze slaves

All I hear is the sound of me falling on the ground

68

Odp: ! QuaST 2005 !

w tym roku ja opowiadam :)

Polemizowalbym.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

69

Odp: ! QuaST 2005 !

Grubshy: mowi sie, ze 'polemizowalbym, gdybys mial racje'.

70

Odp: ! QuaST 2005 !

Lewis: 'Polemizowalbym'='Nie, jesli mam w tej sprawie cos do powiedzenia/polania' : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

71

Odp: ! QuaST 2005 !

nic o mnie beze mnie :)
OPOWIADAM ;)

72

Odp: ! QuaST 2005 !

Mikey: No wlasnie liczylem, ze tak do tego podejdziesz. Nic bez Ciebie.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

73

Odp: ! QuaST 2005 !

ehhh .... opowiesci drzewa sandalowego :lol:

74

Odp: ! QuaST 2005 !

eee tam jak ściągnąłem sobie *.sworddvdrip.* coś tam to trochę się rozjaśniło, potem divx-y Delego... ;)

po co nam opowiadający :D

75

Odp: ! QuaST 2005 !

DivX'y?? - ja się boje tego z FOREVERA. Ponoć bawiłem się wyśmieincie. OOOOsssaaaa :) - mam nadzieje, że na Quast będzie ktoś z kameren. A co się stało z video by Sword ???? (Quast chyba 2003???)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info