76

Odp: ! QuaST 2005 !

nie wiem zaginął ale się odnalazł... 8)
czy jakoś tak....  :P

77

Odp: ! QuaST 2005 !

emm... Dracon nie moge rozkminic tego skrotu RLT... co on oznacza?

ps. czy bedzie mozna na miejscu dostac/zamowic/nabyc jakies "firmowe" gadzety?

78

Odp: ! QuaST 2005 !

RLT = Ra(n)dom Libation Train, od kilku lat utarta nazwa pociagu, w ktorym sie wszyscy umawiaja w drodze na party. Czasem jedzie kilka RLT przez Polske, jak np. ALT na ostatniego Quasta (Alternative Libation Train ;)

Gadzety: znajac EIjka to raczej beda, a moze i Sikor cos tradycyjnie przygotuje.

79

Odp: ! QuaST 2005 !

w tym roku zjawisko zwane po angielsku "no meśka".

pociągiem z nogą w gipsie nie będę jechać, więc niestety... (choć dla was pewnie fajnie), ale mnie nie ma na bank.
planowane złamanie nogi (czyli serio operacja kolana i wpakowanie mnie na 6 tygodni w gips) zbiegło się ze zlotem.

weźcie wypijcie za mnie choćby kieliszek sobieskiego...  :cry: i dam komuś kase, bo chcę tegoroczną koszulkę też mieć w kolekcji...


~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

80

Odp: ! QuaST 2005 !

No i wątek Meśki na scenie atarowskiej zakończył się ? ;)

81

Odp: ! QuaST 2005 !

e nie ... jeszcze pare razy pewnie napisze ze nie moze przyjechac i zeby za nia wypic ;)

All I hear is the sound of me falling on the ground

82

Odp: ! QuaST 2005 !

weźcie wypijcie za mnie choćby kieliszek sobieskiego...

Jesli OS sie zbierze to poddamy to pod glosowanie i demokratycznie odrzucimy wniosek.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

83

Odp: ! QuaST 2005 !

to nie pijcie, laski bez.

macgyver >> owszem.

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

84

Odp: ! QuaST 2005 !

Mesiu a czy nikt się nie wybiera brum brumem z crackowa???

85

Odp: ! QuaST 2005 !

O rany!!
Dlaczego 29.07 - przecież to imieniny żonki.
Nie mogę obiecać że dotrę, chyba że na niedzielę ;)

86

Odp: ! QuaST 2005 !

Bierz ją ze sobą! Denaturat w Ornecie drogi, ale to nic! Takich hucznych imienin w życiu nie miała!  :D

87

Odp: ! QuaST 2005 !

Może zrobimy konkurs - kto wymyśli lepszy wykręt dlaczego nie jedzie na party ? ;)

88

Odp: ! QuaST 2005 !

Mnie i tak nikt nie przebije w konkursie: Mialem powod aby nie byc, a bylem ;p

89

Odp: ! QuaST 2005 !

emeee.... AS, nie wiem czy sie wybiera, ale ja z nogą w gipsie to troche dużo miejsca będę zajmowała w samochodzie (gipsują mnie od kostki po udo).

vasco >> a bo ty taki jakiś jesteś...  porządny.

kto wymyśli lepszy wykręt

chciałabym, zeby to był wykręt, wierz mi, ze mi sie to nie usmiecha. aczkolwiek Grubshy of kors cieszy sie ze mnie nie ma. yeaaaaaaah.

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

90

Odp: ! QuaST 2005 !

Mnie i tak nikt nie przebije w konkursie: Mialem powod aby nie byc, a bylem ;p

No nie wiem, a Buster??? ;)

91

Odp: ! QuaST 2005 !

Nie lapie...

92

Odp: ! QuaST 2005 !

Nie lapie...

...bo mam urodziny czy imieniny szwagra...:)

93

Odp: ! QuaST 2005 !

No to nie zrozumiales co napisalem. Napisalem o odwrotnej sytuacji: ze mialem bardzo wazny powod, ktory usprawiedliwial moja nieobecnosc, a i tak bylem.

94

Odp: ! QuaST 2005 !

ok to ja hehe najprawdopodobniej ustawiam sie na owego RLTa badz ALTa tylko jak bedzie Nas wieksza ekipa i dojdzie to do skutku to prosilbym o blizsze dane ustawki ale to bez pospiechu mamy czas

ps. 2 pytanka lekko offtopicowe ale dowiedzialem sie wlasnie ze firma atari (a moze i nie) planuje wydanie jakies nowej konsoli spod znaku Gory Fudzi - czy ktos cos wie na ten temat I TAK APROPO 2 pytanie co to wogole jest teraz to Atari? zaczelo sie chyba od enter the matrix kiedy to na nowo zobaczylem to logo i do tego czasu nie moge wykminic czy to jakas oficjalna ekipa czy tylko sobie logo skserowali?

pozdro

95

Odp: ! QuaST 2005 !

No na czasie to ty nie jestes... ;)
Atari to byle Infogrames. Pod tym szyldem wydalo juz calkiem sporo gier (dwa czy trzy Unreale, wlasnie Enter The Matrix i jeszcze pare sie znajdzie). Po prostu infogrames kupilo prawa do marki se zmienilo nazwe.
Co do nowej konsoli: bedzie Atari Flashback 2.0, ktore bedzie wygladac prawie jak Atari 2600 (CX2600, http://atariki.krap.pl/index.php/2600 ). Bedzie mialo wiecej gier niz pierwszy Flashback. Zreszta -> http://www.i4u.com/article3282.html

96

Odp: ! QuaST 2005 !

Więcej informacji, możliwość rezerwacji koszulki, czapeczki, czy innych gadzetow juz niedlugo na stronie, ktora w najblizszych dniach (tygodniach) popelnie - adres niezmienny www.quast.orneta.net.


Eijk, gdzie ta strona??

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

97

Odp: ! QuaST 2005 !

thePink: wejdź na stronkę niewierny Tomaszu ;P

98

Odp: ! QuaST 2005 !

Ja mam pytanko. Czy ktos na Quascie bedzie oferowal jakies plytki SIO2IDE lub ramik do Atarki?

Musze sobie ja wkoncu zrobic porzadnie bo nie moge ani demek ogladac, ani podlaczyc jej sobie do neta :).

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

99

Odp: ! QuaST 2005 !

2-3 gotowe interfejsy powinienem miec ze sobą na party place

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

100

Odp: ! QuaST 2005 !

Pigula, a znalazlbys miejsce w wozie dla mnie?
W tym roku pierwszy raz ze spora niesmialoscia chce jechac na party coby wszystkich poznac :)
Oczywiscie chetnie partycypuje w kosztach dojazdu.