26

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

ale zróbmy go w ten długi weekend panowie....KURDE MAM SMAKA NA GRILLA!!!!!!!!!!!!!!! najlepsza byłaby sobota ale moze byc i inny dzień :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:  :twisted:

Z OSTATNIEJ CHWILI  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:

Pilna depesza.Stop.Sztab Trójmiasto w ten weekend (długi weekend).Grey niestety nie ma sieci do wtorku więc w jego imieniu zapytuje: który WAM termin bardziej pasuje? NIEDZIELA (będzie Winio) czy PONIEDZIAŁEK.
Więc chętni niech wypowiadają sie w tym wątku.Sztab bez względu na liczbe
użytkowników ODBĘDZiE SiĘ :!:  :!:  :!: Takie zapewnienie usłyszałem od Greya przed chwileczką.Więc ludziska wpisujcie sie...Piwko stygnie.... :D

gep/lamers^dial

27

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Ehem! Panowie, czyżby opuścił Was duch sztabowicza?  :cry:

W przyszłą Sobotę na pewno odbędzie się sztab, nawet jeśli miałbym siedzieć sam. Sprawa już jest nakręcona, potrzebuję teraz deklaracji osób chcących nawiedzić Westerplatte z imienia i nazwiska - kontrola przy wejściu na Terminal.

Sztab 3miasto - 07.05.2005 (Sobota), godz. 16:00 - 24:00

- Atari
- Grill
- Chłodne browarki

Miejsce - Terminal Promowy Westerplatte, wejście od strony kanału portowego, pierwsze piętro.

pozdrawiam serdecznie.

[ Dodano: Czw Maj 05, 2005 13:13 ]
nowy termin, OSTATECZNY:

14.05.2005

póki co chęć przybycia (oprócz orga oczywiście) zgłosili:

Winio, Stryker, Gepard z GF  :P

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

28

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Hehe. Piaty termin. Mam nadzieje, ze sie uda w koncu... ;)

29

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

bo ludzie tak sie postarzeli że nawet możliwośc wypicia piwka w doborowym towarzystwie nie robi na nich żadnego wrażenia... ;)

niemniej jednak RUSZCIE TYŁKI :evil:  :evil:  :evil:

gep/lamers^dial

30

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

nic dodać nic ująć... zapewniam jednak, że terminu teraz dotrzymam :) cały problem w tym, że będzie to pierwszy sztab w miejscu gdzie pracuję ;) mam nadzieję, że nie będzie dymu, że nikt nie puści pawia z balkonu ani nie zrobi "piany na 3 palce" gdzieś w okolicy Terminalu. przypominam raz jeszcze, że muszę wiedzieć odpowiednio wcześniej kto zamierza wpaść na imprezkę.

Hospes, ciekaw jestem czy tym razem uda Ci się dotrzymać słowa, chociaż szczerze w to wątpię NIESTETY.

pozdr!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

31

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

Oj Greyu no przeca mowilem ze przyjade;) Dobrze ze obadalem Topica bo bym sie przejechal do Gdanska na sucho;) Kaska juz jest bo klienta poplacili i bede;) Jak mnie tylko moja nowa milosc pusci to bede na 100%.  Bez NIESTETA ;) Mam tylko dylemat jak podjechac, bo jak autkiem to problemy z piciem jak "ciabągiem" to ciezko sie ze starym tylkiem ruszyc. Ale cos wymysle i przyjade. Za duzo pracuje ostatnio i koniecznie musze wyruszyc na "male co nieco" ;) Greyu jak teraz nic Ci nie wypadnie to zjawiam sie na 100%!!!!!!!!!!!!

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

32

Odp: sztab trojmiasto ;D cd..

stary poczciwy kolega Hospes...  :D a już chciałem robić zakłady, że się nie zjawisz... :twisted: (ba, nawet w ankiecie miało być pytanko z Twoim udziałem). spoko, tym razem nic mi nie wypadnie. W zeszły Weekend byłby niezły dym - spodziewaliśmy się statku na Terminalu. Turyści pewnie nie daliby nam spokoju, zakłóciłoby to nieco porządek - byłyby pewnie jakieś wąty ze strony Straży Granicznej i Urzędu celnego (mają na tym piętrze swoje biura). Tym razem niespodzianek nie będzie, sprawdziłem że statek przychodzi dopiero ok. 21szej w Niedzielę :)

Więc do zobaczyska... a co do Twojej wizyty, kolego Hospes, coś się wymyśli :) Zawsze możesz przekimać u mnie jakby co :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)