26

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Olsztyn Główny         10.06.05                  15:10                 
P 58103    
Pospieszny 
wagon barowy, przesyłki konduktorskie za opłatą     
Olsztyn Zach.               15:13       15:14          
Morąg              15:50       15:51          
Małdyty              16:02       16:07          
Pasłęk              16:22       16:23          
Elbląg              16:40       16:42          
Malbork              17:04       17:05          
Tczew              17:20       17:24          
Pruszcz Gdański               17:39       17:40          
Gdańsk Główny               17:52             
    
    
Czas jazdy: 2:42; kursuje codziennie

o 18:08 masz w Gdansku autobus "189"

"wszystko się kiedyś kończy......."

27

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Ta... tylko pracę kończę o 16.00 :P

28

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Ta... tylko pracę kończę o 16.00

No coz ;] jak tam chcesz błagac cie nie bede :) .. ale jakby co ZAPRASZAM :)

aaa bedzie tez relacja live z kamerki internetowej ;-)
mam nadzieje ze pogoda dopisze ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

stryjek: to nie sprawa chęci tylko możliwości - fajnie, że nie zrobiliście sztaba w środku tygodnia ;P

30

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Stryker, rozumiem więc że obstajemy przy 10 Czerwca... dla mnie bomba  :D Nie ma to jak rozpocząć Weekend w doborym towarzystwie, przy piwku, grill'u i dźwiękach atarek... Orunia zadrży w posadach  :twisted:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

31

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

bylem wczoraj na westerplatte i widzialem nowy namiocik w miejscu Tyskiego ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

32

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

mac: wierz mi lub nie,ale chętnie nawet w środku tygodnia przyjechałbym zobaczyć ziomów z Warmii i Mazur 8)

str: nowe miejsce nie jest złe;10 metrów do wielkiej wody- można śledzia upolować do wódeczki :P

gep/lamers^dial

33

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Gep, a Wiesz że to nie głupi pomysł?  ;) Tylko kto będzie kija moczył przez całego sztaba... ale róló idea anyway.

Stryker: Yup, namiot jest, ale tylko do końca Września... nie wiem, chyba knajpka "nad kanałem" la'Westerplatte jest chyba bardziej przytulna (siłą rzeczy...). :D

Będziesz robił grill'a na sztabie? Pytam już teraz bo mam kiełbachę z Constaru... muszę ją odpowiednio wcześnie wyczyścić Ludwikiem aby nadawała się do wciągnięcia...

Acha, w razie ulewy rozumiem że imprezę przenosimy z pleneru do Twojej chatki?  :mrgreen: Z grillem, ma się rozumieć...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

34

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Być może uda mi się załatwić urlop na piątek i może się pojawię - mam nadzieję, że będzie możliwość przenocowania (jakiś kącik, żebym mógł gdzieś w rogu kimnąć ;>)

35

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

mam nadzieję, że będzie możliwość przenocowania

bedzie mozna do wyboru kanapa lub dwa miejsca na podlodze ;D


Będziesz robił grill'a na sztabie?

no grill bedzie ;]


Acha, w razie ulewy rozumiem że imprezę przenosimy z pleneru do Twojej chatki?

no ty zes chyba z **a spadł ;D ... sam ledwo co juz sie w moim pokoju mieszcze ;] a co dopiero te kilka osob ;-) na zewnatrz bedzie duzy parasol.. a w starej "altance" bedzie sprzet i kilka miejsc siedzacych .. w razie ulewy zostaja jeszcze stare komorki ;-) z lat 70-80 tych ;D

chyba jutro przybedzie sprawny ste'k ... czy ktos wezmie ze soba jakis monitor i dyskietki ? :>

"wszystko się kiedyś kończy......."

36

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

ja moge wziąć dyskietki na steka,ale z góry mówie że nie mam żadnych demek li tylko gierki i modki :)

gep/lamers^dial

37

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

brac ! najwyzej walniemy formata i nagramy demka ;D ..
wlasnie dostalem spowrotem mojego ST'eka ;-) i ogladam sobie demka na monitorku Amiga M1438S ;D ...
Grey bez dyskow z demkami nie przyjezdzaj ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

38

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Stryjek: załatw lepiej grzyba, odpalimy na emulcu i demka STekowe i Amigowe, zawsze mniej sprzętu a więcej radości ;)

39

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

załatw lepiej grzyba

bedzie toc pisalem.. a z stekiem jednak jest maly(duzy) problem ... ehh ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

40

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Wielka dupa... nie będzie mnie... urlopu nie będzie... wyskoczyła w pracy pilna sprawa... nie przyjadę... Amen.

41

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Sztabik był jak zwykle wypaśny.Okazuje sie że nawet w 3 osoby można bawić sie doskonale.Były wszystkie elementy al'a Westerplatte przeniesione na stryjkową działeczke; a więc: kompy,grill,żarło i piwero (pies we mgle zarządził)..w sumie 3 kraty darmowych psów które udało sie załatwić-więc kto nie przybył niech żałuje,bo demo na drukarke+piwko masakruje po trzykroć.Pooglądaliśmy sobie demka na przeróżne platformy (xl/xe,st,falcon,amiga,telefony,pocket pc,gba itp)obgadaliśmy poniektórych i posnuliśmy plany;)

str: dzienks za souveniry w imieniu mojego Kwiatuszka

grey: thx że przybyłeś mimo zamieszania w domu;pozdrów i tak wyrozumiałą żonke:)

razem: dzieki za miłą posiadówe i licze że niebawem sie znów spotkamy;nie wiem co będzie po wakacjach bo egzaminy jubilerskie+uniwerek+kurs graficzny pewnie czasowo mnie zniewolą,ale co tam :mrgreen:

emi: szkoda że nie było dane mi spędzać sztaba razem z Tobą Kwiatuszku,ale jutro/dziś musisz mieć siłe ogromną by podołać tabunom działkowiczów;niemniej I LOVE YOU VERY SO MUCH :oops:  :!:  :P

ps. pijanym/naćpanym/nachalnym pannom w środkach komunikacji mówimy stanowcze NIE;żeby nie powiedzieć wyp..... :!:  :evil:

gep/lamers^dial

42

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

Imprezka była spoko! Od strony organizacyjnej Stryker zadbał o wszystko, nie ma się do czego przyczepić... Stryjek starał się jak mógł i aż żal d*pę ściska, że ludzie nie dopisali...  :(

Stryker^Gep: dzięki za support w postaci kiełbasek i pizzy! wszystko było so fuckin' taSTy :) yummie!

Demko na drukarkę było zaj*biste, Gep!  :D

do zobaczenia w Lipcu, od jutra do 29 Czerwca nie ma mnie w Polsce, dlatego do tematu kolejnego sztaba wrócimy po moim powrocie.

greets!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

43

Odp: nastepny sztab polnocy ;D

jak jedziesz do Austrii na narty to koniecznie weź żurek ;)

gep/lamers^dial