1

Temat: Chartsy do poprawki

Nie podoba mnie się to że na liście music czarts  :P  sa pozycję liczbą głosów 0 a w propozycjach (ha!) są kawałki z głosami 3 czy 4 co by je plasowało w czołówce listy...

Dely ...wybory są sterowane ...nie podoba mi się to ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

2

Odp: Chartsy do poprawki

Aby cos trafilo do glownego notowania musi uzbierac 10 glosow, zapobiega to dodawaniu pierwszych lepszych tytulow ktore potem beda wisiec i nikt nie bedzie na nie glosowal - vide chartsy z grami.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Chartsy do poprawki

Jest jeszcze jedna skucha.  można oszukiwac!     wystarczy [censored] ;(((   - przetestowalem :?:  :idea:

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Chartsy do poprawki

Aby cos trafilo do glownego notowania musi uzbierac 10 glosow, zapobiega to dodawaniu pierwszych lepszych tytulow ktore potem beda wisiec i nikt nie bedzie na nie glosowal - vide chartsy z grami.

tia ... i zpoczekalni kawałek wskakuje od razu do ścisłej czołówki ...lame.lame

jesli już to 5 głosów..a jak nikt na coś nie głosuje to i tak później nie ma to znaczenia...

zawsze można wyświetlac tylko 15 pierwszych z listy

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: Chartsy do poprawki

Co wy narzekacie - liczy sie to, ze Numen opuscil zaszczytne ostatnie miejsce w poczekalni i obecnie goni juz Ultre. ;)
O Boze, co za syf na pierwszym miejscu. :P

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

6

Odp: Chartsy do poprawki

Co wy narzekacie - liczy sie to, ze Numen opuscil zaszczytne ostatnie miejsce w poczekalni i obecnie goni juz Ultre. ;)
O Boze, co za syf na pierwszym miejscu. :P

No własnie ..na zasadzie + -
+1 albo -1 ...ale by była jazda :)))

Co ty na to ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: Chartsy do poprawki

eee tam Dely kantuje w chartsach .... bo wyzerował liczniki niektórym pozycją np. proffesional copy ma bodajże 3 głosy wstyd !!!!!!!!!!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: Chartsy do poprawki

eee tam Dely kantuje w chartsach .... bo wyzerował liczniki niektórym pozycją np. proffesional copy ma bodajże 3 głosy wstyd !!!!!!!!!!!!

to po moich matactwach ;-) hehe

9

Odp: Chartsy do poprawki

no i w ten sposób tydzien mojej pracy poszedł w kosmos .... ja się tak nie bawie :evil:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim