1

Temat: Nowa strona

Chciałbym zgłosić, że nowa strona jest do bani.
Nie dość, że brzydka, bez kolorów i nieczytelna to jeszcze menu nie działa... :-(

2

Odp: Nowa strona

Zgadza sie, glowna jest do d.... Co komu szkodzila poprzednia? Fajny logos miala :)

A forum jak to forum, jest szybkie i mozna przywyknac.

3

Odp: Nowa strona

Hmm, od dawna się przymierzałem do zmiany designu. Naprawdę tamta się bardziej podobała? WPISYWAĆ SIĘ !!!!!!!!!!!1111111 :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Nowa strona

wpisuje sie: podobala sie tamta

Odp: Nowa strona

Jasne że poprzednia była ładniejsza, a co najważniejsze czytelna. Ponadto te szre kolory ???
            RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Nowa strona

Poprzednia była była mniej zimna, bardziej w klimacie blanciarsko-pacyfistycznym ;)

7

Odp: Nowa strona

www.stary-design-r0l0.pl
dely: a nie lepiej by bylo: wpisujcie miasta, ktore popieraja stara wersje!! ;)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

8

Odp: Nowa strona

A mi sie nowa podoba.

9

Odp: Nowa strona

Czarny jest dobry.  Ale stara wersja tez byla dobra. A pozatym byla stara i sie przyzwyczailismy...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

Odp: Nowa strona

faktycznie index jest do dupy , wiecej kolorow mozna ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

11

Odp: Nowa strona

lublin popiera nowe trendy ;)
przeciez ta nowa strona tez jest kolorowa: jest czarny i bialy i szary :D

co do starego dizajnu, wkurzalo mnie nieco ze przez caly rok widnialo:
AtariArea // ... jesień ...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

12

Odp: Nowa strona

nowa jest spoko i mi sie podoba :) chociaz nie jestem z Lublina

13

Odp: Nowa strona

Mi najbardziej się podobała wersja strony przed poprzedenią zmianą (czarne tło, pomarańczowe tytuły news'ów):lol. Nowa wersja strony też może być, tylko mam problem z forum. Nie wiem dlaczego za każdym razem gdy przeglądam tematy muszę zmieniać kodowanie znaków w przeglądarce?. Wcześniej tego nie było

old computers yeah!!!

14

Odp: Nowa strona

bo je przegladasz :D
gdybys je czytal, w conajmniej dwoch watkach (o migracji) bylo to poruszane...
aby problem zniknal musisz sie zalogowac -> wejsc do swojego profilu ->
zmienic ustawienia jezyka na polski ;)

btw. ciekaw jestem w ilu watkach bedzie jeszcze ta sprawa poruszana...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

15

Odp: Nowa strona

wg mnie stara stronka byla fajniejsza. Logo srednio mi sie podobalo ale ogolny uklad strony byl lepszy, byla bardziej  przejzysta, teraz to jakos tak wszystko na kupie jest.
I troche z innej beczki: Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest ale jak jestem zalogowany i wchodze do fabryki (np.Getris) to w pierwszym poscie Tebego nie ma obrazka z giery.Ktos wie o co chodzi?

i jeszcze w sprawie czytelnosci strony glownej: w 1024x768 wyglada to jak wyglada, ale jak sie przelaczy na 800x600 strona glowna jest czytelna.

Ostatnio edytowany przez Vidol (2005-07-14 08:15:53)

16

Odp: Nowa strona

to proste - załączników brak (może kiedyś wrócą)

I Ty zostaniesz big endianem...

17

Odp: Nowa strona

Alex: a toś brachu namieszał! Wszyscy do tej pory zachwycali się że nowa strona ok, świetna, w ostateczności może być, a ty wszystko popsułeś. };D A może wazelina się skończyła? };>

18

Odp: Nowa strona

elkabato napisał/a:

nowa jest spoko i mi sie podoba :) chociaz nie jestem z Lublina

No wlasnie sluchac glosu zioma z Wąbrzeźna! ;)
IMHO: sa zmiany, pewnie za pare miesiecy nikt nie bedzie sie przejmowal obecna kolorystyka. Mogloby byc jakies ladne logo (moze ktorys grafik sie pokusi), ale w sumie moze byc.

19

Odp: Nowa strona

Zdecydowanie POPRZEDNIA strona - wg mnie była lepsza pod każdym względem . Nowa jest strasznie grobowa - a przecież po nas widać że Atari do końca nie umarło :-) Poza tym strasznie kiepsko z czytelnością, przede wszystkim w newsach... Poza tym umieszczenie w prawym górnym rogu artykułów, trochę też jest nielogiczne - kto chce poczytać artykuły zawsze je znajdzie, natomiast przesłonięte są twoliner oraz nagłówki z forum i trzeba scrollowac. Nie wiem czy to coś w rodzaju głosowania czy nie, rozumiem, że Dely włożył sporo w wysiłku w nowy design stronki, ale NAPRAWDĘ stara była o wiele lepsza i godniej nas reprezentowała ;-) Stara strono wróć! :-)

20

Odp: Nowa strona

Jurgi2 napisał/a:

Alex: a toś brachu namieszał! Wszyscy do tej pory zachwycali się że nowa strona ok, świetna, w ostateczności może być, a ty wszystko popsułeś. }

O przepraszam, bylo to poruszane na 2 linearze...

21

Odp: Nowa strona

Ogolnie to obecna jest jakas taka przygnebiajaca, dlatego wolalem starsza

22

Odp: Nowa strona

Jacques napisał/a:

Poza tym strasznie kiepsko z czytelnością, przede wszystkim w newsach...

Akurat newsy są czytelniejsze.

Poza tym umieszczenie w prawym górnym rogu artykułów, trochę też jest nielogiczne - kto chce poczytać artykuły zawsze je znajdzie, natomiast przesłonięte są twoliner oraz nagłówki z forum i trzeba scrollowac.

Kto chce poczytać twoliner i nagłówki z forum zawsze je znajdzie, natomiast artykuły są schowane i trzeba scrollować - tak by ktoś napisał jakby było odwrotnie :)

Panowie, ja się nie upieram :) Jeśli chcecie starą strone - proszę bardzo, przecież aa jest dla Was, a nie po to, abym się dowartościowywał :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: Nowa strona

tu akurat zdaje mi sie ze to Jacques ma racje... zdecydowana wiekszosc odwiedzajacych aa
czyta newsy/forum/tfuliner-a... artykuly spadaja na dalsze pozycje.
poza tym przydala by sie informacja o rss w naglowko strony (albo nawet o czterech rss-ach:
- newsy
- nowe watkii na forum
- nowe posty na forum
- tfuliner :)

Ostatnio edytowany przez jellonek (2005-07-14 07:22:15)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: Nowa strona

Jurgi 2 , powinieneś mówić za siebie, tzw "Wszyscy" po pierwsze nie istnieją i nie dali Ci prawa do reprezentowania ich poglądów. Unikajmy ogólników.
Pozdrawiam
                  RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

25

Odp: Nowa strona

Tamta byla bardziej miodna,
Przedewszystkim byla duzo bardziej czytelna no i nie przypominala nekrologu.
Do tego te paskudne czcionki na nowej stronie brrr....!!  pomieszanie times'a z verdaną, arialem itp to imho kiepskie połączenie no ale to kwestia gustu.

Malo czytelne sa nowe tematy na forumie no i nie ma informacji kto wlasnie przeglada forum, a to bylo fajne.


Pozatym juz jedna grayscale'owa strona jest!

Jurgi: Ryszard ma zupełną rację... Jakie "wszyscy"  i jakie "do tej pory" 
od samego poczatku istnienia nowego dyzjanu bylo sporo krytycznych uwag dot. wygladu strony - wystarczy poczytac 2lajnera.

Ostatnio edytowany przez xray (2005-07-14 09:13:48)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor