1

Temat: NeoTracker 1.0

A więc stało się.
Nie czekając na Seriousa puszczam neo w świat.

Do ściągnięcia:

ftp://epith.fm.interia.pl/neo.zip

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

2

Odp: NeoTracker 1.0

Epi cycu nie wiesz, ze wszystkie nowosci podsyla sie do szefa najpierw ?  :lol:  ;)  :lol:  ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: NeoTracker 1.0

... przecie NEO to ja mam już od ponad miesiąca ... Dely? Allle oczzzo chodzi??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: NeoTracker 1.0

Chodzi o to zebys wyslal to Dely-emu a on udostepni to wszystkim a nie tak jak ty zrobiles, cycu jeden :)

Wed Nov 13 20:57:39 2002 Connecting epith.fm.interia.pl [IP=213.76.176.163:21]
Wed Nov 13 20:57:39 2002 Socket connected, Waiting for welcome message.
Wed Nov 13 20:57:40 2002 220 Witamy na serwerze FTP w INTERIA.PL
Wed Nov 13 20:57:40 2002 USER anonymous
Wed Nov 13 20:57:40 2002 530 User anonymous access denied.
Wed Nov 13 20:57:40 2002 Error occured!

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

5

Odp: NeoTracker 1.0

Epi - wrzuc do Dely'ego. Bo ten link co podales nijak nie dziala.
Pinokio - to czemu nic nie mowisz .... ???

6

Odp: NeoTracker 1.0

k**** mac. co to za amatorka panowie. rilisy przysyla sie do chiefa deliego, w celu umieszczenia ich na tymze super szybkim serwerze i masowym, super szybkim rozprzestrzenieniu w galaktyce.

...a nie ja potem _klikam_ specjalnie na ten topik jako pierwszy z reszty innych, z glupia nadzieja, ze dokonam prawidlowego zassania. i kupa. a tak chcialem zobaczyc co za software sie teraz produkuje na a8.

popelina.

sun/goes/nowhere/fo/real

7

Odp: NeoTracker 1.0

To to wiadomo teraz, dlaczemu Pinokio to Pinokio  :!:  :!:  :!:  :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: NeoTracker 1.0

k***a mac. co to za amatorka panowie. rilisy przysyla sie do chiefa deliego, w celu umieszczenia ich na tymze super szybkim serwerze i masowym, super szybkim rozprzestrzenieniu w galaktyce.

...a nie ja potem _klikam_ specjalnie na ten topik jako pierwszy z reszty innych, z glupia nadzieja, ze dokonam prawidlowego zassania. i kupa. a tak chcialem zobaczyc co za software sie teraz produkuje na a8.

popelina.

ARS - chlorze - przyjezdzaj na last 2k2 - mamy do popicia ;-)

9

Odp: NeoTracker 1.0

nie ma żadnego Neo Trackera, to była sciema, zaraz Wam puszcze HyperPlusPowerMega Tracker v.6.0, oto link

ftp://supersoft.atari.org/hppmtv60.zip

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

10

Odp: NeoTracker 1.0

hmm, tebe niezle to jest!! planujesz moze dodanie kilku istotnych i umilajacych prace dupereli? przydalaby sie obsluga podkatoalogow, i co najwazniejsze wykorzystywanie calej pamieci kompa, a nie tylko 256k. poza tym dlaczego tab'em nie przeskakuje sie pomiedzy oknami, tylko spacja? minus. poprawic. i dlaczego nie mozna kopiowac calych patternow? minus. zapisywanie tez mi nie dziala. minus (chyba ze to wersja demo). tebe, co to za szit?

w kazdym razie - calkiem wypasiony ten tracker (fajne logo). z uwaga bede sledzil kolejne rilisy.

powodzenia w dalszym developingu :>

sun/goes/nowhere/fo/real

11

Odp: NeoTracker 1.0

... Tera ja .. NeoTrackera dlatego nikomu nie dałem, gdyż nie zostałem upoważniony przez autora do dalszego rozpowszechniania tegoż softu. Poza tym Neo jest jeszcze w fazie (??!) alfa - i do niedawna nie było wiadomo, czy tracker zostanie puszczony w obieg teraz, czy kiedyindziej (cokolwiek by to znaczyć nie miało). Chodzi o kilka bug'ów i konwersję modów do formatu NEO - następna wersja będzie zaopartrzona w A i inne "komendy" ... hehe.. znane z formatu mod.
Tera wim, że w tym momencie NEO w obecnej wersji idzie w obieg, więc przy najbliższej okazji, kiedy dorwe się do neta wyśle do sajtAdmina odpowiedni pliczek i sprawa będzie załatwiona (no chyba, że wcześniej zrobi to EPI). Jeśli ktoś nie wierzy w istnienie Trackera, a autorytetem jest dla niego Nietoperek/Ptica/TRS:: to zapraszam; imć osobnik widział ten wynalazek na własne gały (??) ... Oczywiście w czasie trwania Sztabu kr. Małopolska, który odbył się w zaciszu ... aaaa a tam; po prostu się odbył i tyle.

JIL4ever!!!::

:: Pinokio/Allegresse ::

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: NeoTracker 1.0

Chłopaki, nie jarajta się tak ....   Będziecie MOD-ulować muzykę ;-)
w siódmym pocie ustawiać dźwięki a na party.... znów nie będzie MOD-compo !!!   :lol:

13

Odp: NeoTracker 1.0

Tebe farfloclu ten link tez nie dziala .... czy naprawdę nikt nie ma porządnego ftp'a aby udostępnić te pliczki szerszej masie ludzi ?!!!

Chętnie się tym zajme majlowac z nimi na adresik zamieszczony w stopce .... już ja się nimi zajme !

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

14

Odp: NeoTracker 1.0

... Tera ja .. NeoTrackera dlatego nikomu nie dałem, gdyż nie zostałem upoważniony przez autora do dalszego rozpowszechniania tegoż softu. Poza tym Neo jest jeszcze w fazie (??!) alfa

Po to sa wersje alpha .... Eric Raymond powiedzial kiedys "Release early,release often" - co wprowadzone w zycie powoduje szybszy i efektywniejszy rozwoj kodu i co wazniejsze audyt tegoz przez wieksza liczbe par oczu i pojedynczych mozgow ;-)
Dlaczego nie chcemy wprowadzic tych zasad w zycie na platformie 8bit
Open Source jest milutki w tej materii ..

Trolle odpusccie sobie komentarze na temat idei Open Source ...
natomiast ciekawe co sadzicie o udostepnianiu kodu utilsow, gier, itp na a8 ?
Solo/NG zdaje sie juz w 1996 roku publikowal kody swoich (niektorych)
FX! Taquart - playery, IRQ loader ... itp ... Wiem ze niewiele osob to przerabialo potem i dzielilo sie spowrotem z autorami .... ale no wlasnie co o tym sadzicie ... Epi - udostepnij zrodla .. Nie bojmy sie udostepniac kodu ...

15

Odp: NeoTracker 1.0

mikey zagrzewaj przedział dla pozostałej ekipy Libation Train :)
i nawet nie myśl o tym aby nie pojawić sie na LP2002 !!!!!!!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

16

Odp: NeoTracker 1.0

mikey zagrzewaj przedział dla pozostałej ekipy Libation Train :)
i nawet nie myśl o tym aby nie pojawić sie na LP2002 !!!!!!!!!

Spoko - pracuje juz nad implementacja urlopu.... Na razie 99% ze bede ...
I jesli juz to raczej jednak  LT2002 winter edition ... vasco - szykuj czujki na dworcu ... ;-)

Oops - chyba w zly watek sie wcielismy ;-)

17

Odp: NeoTracker 1.0

Mikey nawet nie myśl aby się nie pojawić- jak Cię nie będzie to bomba via post wyśle :)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

18

Odp: NeoTracker 1.0

Mikey nawet nie myśl aby się nie pojawić- jak Cię nie będzie to bomba via post wyśle :)

Tylko bez pogruszek ;-) Ale z waglikiem czy bez ?

19

Odp: NeoTracker 1.0

wedle uznania :)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

20

Odp: NeoTracker 1.0

plaplapla...
bo tak to jest jak ludzik siedzi na necie raz na tydzień...
Z resztą może to i dobrze bo wykryłem małą pluskwę.
i błędy w instrukcji.
Pośpiech jest złym doradcą...
W środę, tzn. pojutrze do Dely'ego pójdzie to co trzeba...

...
Pinek...
Nie wiem, czy wiesz, ale ten Neo, którego Ty posiadasz... to jest... SYF!!
w porównaniu do tego, co skończyłem tydzień temu.
wienc siem z deczka zastanuff co piszesz...
a zresztom... dzwoniłem do ciem ;)

Szkoda tylko że mam taką słabą wyobraźnię i cały prog jest w dizajn teemca...
cycu to nie ja tylko jeden kumpel co go spotkałem dzisiaj w ałtobusie jadonc do szkoły ;)

pozdrowienia od koleżanki - może bedzie ze mną na laście ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

21

Odp: NeoTracker 1.0

Epi! Cóś się kurna nie ściąga! Podeślijcie jeśli łaska na emilka...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

22

Odp: NeoTracker 1.0

kolejny sie nacial :) akson. orientuj sie -- przeczytaj caly topic :)

sun/goes/nowhere/fo/real

23

Odp: NeoTracker 1.0

Idźcie wy wszyscy już spać, dobrze???  ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

24

Odp: NeoTracker 1.0

Jeszcze trochę... Jeszcze trochę...
Jutro przecież nie trzeba wstawać do szkoły :)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...