1

Temat: Jaga dla gracza sprzedam tanio...

Cena niska. Jag nie dla kolekcjonera ale dla gracza w sam raz.
Jak ktos wygra moge dostarczyc na zlocik.
Zostaly 2 dni - zapraszam. Troche cartow tez sie pozbywam a dzis wystawiam carty na 2600 i moze Atari 400.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57279548

2

Odp: Jaga dla gracza sprzedam tanio...

Zamiast nabijac sobie statsy na allegro ;) wez troche gadgetow na quasta i wystaw na stoisku. Jezeli chodzi o mozliwosc uzyskania wiekszej kwoty na allegro to ewentualnie zrob aukcje na zlocie :) Pewno wtedy bym cos kupil/wylicytowal :D

3

Odp: Jaga dla gracza sprzedam tanio...

Hmmm... Ja nigdy nie bylem na zlocie. Wybieram sie pierwszy raz z taka pewna niesmialoscia i nie za bardzo wiem co wypada i jakie sa zwyczaje. Moze cos tam wezme. Ale pewnie jak wezme to po pijaku rozdam albo zgubie :D

4

Odp: Jaga dla gracza sprzedam tanio...

No to koniecznie bierz! ;)
A tak serio: mysle, ze jak cos wezmiesz to chetni sie znajda. Ja np. lubie wracac z czyms nowym ze zlotu.

5

Odp: Jaga dla gracza sprzedam tanio...

to ty masz misiek73 --- ale mi krwi na allegro napsułes :-)

6

Odp: Jaga dla gracza sprzedam tanio...

lewiS: a wczesniejszy wlasciciel tego czegos zawsze wiedzal ze to ty wracasz ze sprzetem niegdys jego? ;)
to tylko taka mala zaczepka :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Jaga dla gracza sprzedam tanio...

Właśnie, offtopikując - Grubshy może się odmienimy wreszcie na pokrowce od śpiworów? :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Jaga dla gracza sprzedam tanio...

Kto wie... : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

9

Odp: Jaga dla gracza sprzedam tanio...

Lotharek - ale czym zepsulem? 8-o Przeca ja glownie sprzedaje na allegro... Malo kupuje na snipa ;)

10

Odp: Jaga dla gracza sprzedam tanio...

jellonek: nie zaczepiaj, nie zaczepiaj bo sie nie opedzisz od Byxow na Quascie... :)