Temat: OGAME - cos ala Kolony

http://www.ogame.pl

poprostu miodzik. polecam. gramy via www. wszystko realtime 24/7. ogromne przestworza, sporo juz luda, dobra zlozonosc gry, rozwoj, expansja, sojusze , ataki, technologie.l okraszone milym dla oka layoutem (ikonki).

moja xywa: darksolo
planeta: TheDarkPlanet
sojusz: netwars (scena starcrafta; )

polozenie: gdzis posrodku wszechswiata, temperatura planety -1 +39 C (czyli umiarkowanie), pilni einwestuje w krysztaly, nastepnie powoli szykuje jaki smaly stateczek, sondy i bedzie trzeba sprawdzic, co tam o "sasiadow" w galaktyce slychac (; p).  Niestety zadnych sojusznikow w galaktyce, a chyba nikt jeszcze nie ma w sojuszu jakis poteznych technologii do skakania miedzy galaktykami. chlip.


Moze tak cala ekipa sceny atarki + sojusz ?

moja planeta:

http://icomp-systems.com/gamecenter/tmp/ogame2.jpg

inny screen:

http://icomp-systems.com/gamecenter/tmp/ogame1.jpg

2

Odp: OGAME - cos ala Kolony

wow, rzucimy Atari i przerzucimy sie na PC, jak fajowsko  :oops:

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: OGAME - cos ala Kolony

nie czaje co ma jedno z drugim.

Odp: OGAME - cos ala Kolony

Fajna gra.

MSPANC ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: OGAME - cos ala Kolony

giera spoko.czasu brak.fajny avatar Adamie.koniec przekazu.kropka

gep/lamers^dial

6

Odp: OGAME - cos ala Kolony

Gry tego typu maja straszna wade - nie da sie grac i wygrac samemu. Kiedys gralem W RedDragona no i podczas wojny mimo, ze bylem pod wzgledem sily w pierwszej 10tce na bodajrze 3k graczy to zjechano mnie niemilosiernie. Reszta koalicji (magowie i zlodzieje) byla za slaba... No i od tej pory dalem sobie spokoj.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

7

Odp: OGAME - cos ala Kolony

Gra r0x0rz

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: OGAME - cos ala Kolony

Hehe. Solo mi pokazal i klikam sobie pare razy na dzien... jakby co, zalozylem sojusz Atarowce :D

Odp: OGAME - cos ala Kolony

Ech, a Colony online kwiczy... W szachy byscie pograli ;p

10

Odp: OGAME - cos ala Kolony

No i ja sie zaczalem bawic tym. Tyle ze w Universum 2, wiec nijak sie nie da przylaczyc do sojuszu Atarowcow... :|

11

Odp: OGAME - cos ala Kolony

Dla wszystkich tych co juz grac przestali i dla tych co dopiero zmadrzeja (y0 Tiger!: ) male  prezenciki.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

12

Odp: OGAME - cos ala Kolony

W sumie malo smieszne owe preznciki...