1

Temat: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

W tym roku chce pojechac na Quasta pierwszy raz i troche zagubiony sie czuje. Wszyscy rzucaja jakies slowa-klucze, tajne kody, wspomnienia ze starych imprez. Z tego co widze wszyscy jada samochodami z kims...
Nie mam samochodu, wiec zostaje pociag. Najchetniej bym sie dolaczyl do jakiejs sympatycznej ekipy jadacej w czwartek po poludniu/wieczorem. Moge podskoczyc do Wa-wy albo gdzies zeby sie dosiasc... Ale gdzie?
Czy jakas ekipa jadaca pociagiem sie zlituje i mnie przygarnie zebym sie nie zapodzial gdzies po drodze? :D

2

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

Zatem trafiles doskonale.
W czwartek jedzie spora ekipa pociagiem, tutaj info: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=3190
W warszawie wsiada draco i krap i (moze) lizard. Do tego pociag jedzie z krakowa. My wsiadamy w radomiu. (dely,lewis,ja)
Oznakujemy przedzial godnie. :)

3

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

Nosty, chyba będę dysponował samochodem (na 100% pewnien nie jestem) i miałbym wolne miejsce.

Ostatnio edytowany przez Mad_Lamer (2005-07-18 17:21:22)

4

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

Polecam korzystać z opcji szukaj i uważniej przeglądać przyklejone topiki :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

mikey napisał/a:

W warszawie wsiada draco i krap i (moze) lizard.

I jeszcze ja, mam nadzieje, musze tylko dostac urlop na piatek.
Tez sie wkoncu musze wybrac na quast'a, wkoncu musi byc ten pierwszy raz :)
Rozumiem ze to jest ten slawny RLT :)

6

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

Ten sam sławny RLT, przewidywana pierwsza interwencja Słuzby Ochrony Kolei gdzieś po 4 winie :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

Ta, to THE_ONE_AND_ONLY RLT :)

Jury: spoko, zapraszamy. Co do oznakowania przedzialu (bo byly watpliwosci) - nie bedzie to oznakowanie 'pawiami' ;) tylko jakims gustownym plakacikiem zeby mozna bylo nas znalezc w otchlani vlaku. :>

8

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

nosty napisał/a:

W tym roku chce pojechac na Quasta pierwszy raz i troche zagubiony sie czuje. Wszyscy rzucaja jakies slowa-klucze, tajne kody, wspomnienia ze starych imprez. Z tego co widze wszyscy jada samochodami z kims...
Nie mam samochodu, wiec zostaje pociag. Najchetniej bym sie dolaczyl do jakiejs sympatycznej ekipy jadacej w czwartek po poludniu/wieczorem. Moge podskoczyc do Wa-wy albo gdzies zeby sie dosiasc... Ale gdzie?
Czy jakas ekipa jadaca pociagiem sie zlituje i mnie przygarnie zebym sie nie zapodzial gdzies po drodze? :D

Nosty w jedną stronę mogę Cię zabrać (do Ornety) bo po party jadę na długo oczekiwany urlop nad polskie morze.... Na party zamierzam wyruszyć w czwartek między 16-18

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

Dzieki wszystkim za pomoc :)
W kupie zawsze razniej, wiec jesli wszsysytko pojdzie dobrze to w czwartek dosiade sie do RLT w Wa-wie na centralnym.
Wypatrujcie czlowieka w wieku chrystusowym z koszulka Atari i winem ;)
Gdyby sie okazalo ze nie bede mogl wyrwac sie w czwartek z pracy (bo pracuje niby do 16 ;) to skorzystam z propozycji Mad Lamera albo Piguly(o ile beda aktualne).
Fajnie

10

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

nosty napisał/a:

Wypatrujcie czlowieka w wieku chrystusowym z koszulka Atari i winem ;)

Z jednym nie wsiadasz. Chcesz żeby starczyło tylko do wyjazdu z tunelu dworca W-wa Centralna? ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

Niby racja... Dzis nawet widzialem promocje naklejona na szybie w spozywczym: "Wino 2,80zl" :) Autentyk. Z drugiej strony chcialbym cos pamietac ze swojego pierwszego zlotu :D

12

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

Wystarczy, ze bedziesz pamietal dworzec... reszte opowiedza ci koledzy :)

ślamk!

13

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

... i zobaczysz na filmie :)

: 404. Stopka not found

14

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

ehhhh ... dzieci dzieci ... Wam tylko alkohol w glowie ;)

15

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

jazdy libatronem są niezapomnianym przeżyciem!

16

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

nosty napisał/a:

Dzis nawet widzialem promocje naklejona na szybie w spozywczym: "Wino 2,80zl" :)

Weź dla mnie skrzynkę tego promocyjnego. I no upewnij się, że nie chrzczone. Tym wolę zająć się osobiście. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

17

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

To juz wiem ze na 99% piatek mam wolny, wiec na 99% dolaczam do RLT w czwartek na Warszawa Centralna.
Troche sie boje tego RLT ;-), tyle sie o nim naczytalem :)

18

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

nie ma sie co bac :)
co do spotkania wieksza ekipa na dworcu proponuje sie skontaktowac z odpowiednio: draco,krap,lizard,miker

Ostatnio edytowany przez mikey (2005-07-22 14:51:23)

19

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

I ja i ja! :) Tylko machajcie jakas flaga z JIL albo cus ;)

20

Odp: Z kim/jak na Quasta pociagiem dojechac da sie?

Będzie odpowiednia naklejka od strony peronu, być może i śpiewy (w zależności od ilości opróżnionych butelek).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.