Temat: Nowy dział na forum...

Zauważyłem, że od czasu do czasu na forum pojawiają się tematy związane z innymi platformami niż Atari 8-bit i Atari 16/32 bit, dlatego też wnioskuję o stworzenie nowej rubryki (np. w dziale Varia) pod tytułem "Inne komputery niż Atari". Tworzenie osobnego działu z pod-działami typu: Sprzęt/Scena/Emulacja według mnie nie ma sensu z dwóch powodów: 1. Tematyka innych platform pojawia się niezbyt często 2. Jakby nie patrzeć to jest forum atarowskie i tematyka tejże platformy powinna dominować a tematyka innych platform niech stanowi dodatek. Z kolei rubryka "Bałagan" jest zbyt ogólna na tematykę innych platform.

Co na to nasz jaśnie panujący kierownik ? ;)

2

Odp: Nowy dział na forum...

Btw: jak dla mnie, jest odpowiedni dział: ==>BAŁAGAN

Sikor umarł...

3

Odp: Nowy dział na forum...

Sikor: ale "Bałagan" służy do przysłowiowego pisania "o d...e Marynii", czyli stanowi najbardziej chwastowaty dział forum... a jeżeli ktoś ma do przekazania/przedyskutowania ciekawy temat techniczny, np. nie do końca związany z Atari, to szkoda go rzucać do takiego ścieku jak "Bałagan" :P

4

Odp: Nowy dział na forum...

W sumie pomysł niezły, może zrobić dział "Inne klasyczne komputery"? Żeby nikt nie pytał tam co zrobić jak mu "Kłej nie działa"?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Nowy dział na forum...

dział się przyda...
np. jaki qpić lcd do grzyba i Atari..

-Przyda się bardzo!!!!!!!!

6

Odp: Nowy dział na forum...

Albo jak przerobić taki LCD od PSOne żeby można było do niego JIL podłączyć - też popieram pomysł :cool:

Otaku

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

Odp: Nowy dział na forum...

Jakbys jezdzil na Forevera, to bys widzial taki ;p

8

Odp: Nowy dział na forum...

Vasku może masz jakąś "linokownię" do tego cuda?