Temat: HP Photosmart m407-czy warto?

Ostatnio u nas w Auchan dostępny jest w cenie 500 zł aparacik cyfrowy HP Photosmart m407. Tata byłby skłonny go kupić za tę cenę. Z tego co czytałem nie jest taki zły (matryca 4.1 Mpix, zoom optyczny 3x, wbudowane 16 MB, więcej http://www.hp.com.pl/overview/14243). Jak sądzicie-czy warto kupić ten aparat? Czy ktoś z Was miał z Nim kiedyś styczność?

grzybson/SSG^NG

2

Odp: HP Photosmart m407-czy warto?

Grzybson, powiem tak: kup sobie używanego Canona A40 / A60 / A75. Daję głowę, że posłuży Ci znacznie dłużej niż ten nowiutki HP.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: HP Photosmart m407-czy warto?

Pamietaj ze nawet 5Mpix nie zastapi dobrej optyki.
Ja ostatnio kupilem Olympusa C-745 (za niecale 600zl - ostatnie z magazynow Saturna) i mimo, ze ma 3,2Mpix, jakosci fotografii nie da sie porownac z tymi tanimi promocyjnymi 4 czy 5 Megapikselowymi zabawkami na plastikowych soczewkach (a za takie uznaje proste HP, Kodaki itp...).

Poczytaj dobre recenzje i porownaj - polecam strone: Steve's Digicams.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

4

Odp: HP Photosmart m407-czy warto?

nie kupuj hp ! drukarki maja fantastyczne ale aparaty ... fuj

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

5

Odp: HP Photosmart m407-czy warto?

hp to beznadzieja totalna... jak mowi dely i pecus, lepiej kupic jakiegos uzywanego ale z dobra optyka , ja mam Canona A40 juz kilka lat i jest spoko, zdjecia robi lepsze niz nowe super hiper plastikowe hp.

6

Odp: HP Photosmart m407-czy warto?

gRzEnIu napisał/a:

nie kupuj hp ! drukarki maja fantastyczne ale aparaty ... fuj

Ostatnio już nie takie fantastyczne... od kiedyCanon i Epson wypuścił na rynek drukarki z możliwością nadruku
na płytach (np. Canon Pixma 3000/4000/5000) HP dostał ostro po tyłku...(do dnia dzisiejszego nie wypuścili jeszcze konkurencyjnej plujki i to nie tylko pod kątem jakości ale i kosztów wydruku.)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: HP Photosmart m407-czy warto?

to zalezy do czego chcesz wykorzystac ten aparacik, jak do robienia odbitek tego co widzisz golym okiem bez zaglebiania sie w szczegoly to chyba wystarczy ale w tej cenie poszukaj aparatu ktorego producent ma cos wspolnego z optyka od lat. A jak chesz miec satysfakcje z robienia fotek i z duza wrazliwoscia podchodzisz do tego co rejestruje twoje oko to musisz wydac wiecej. W przeciwnym wypadku zwykly fotoplastikon wystarczy :D

8

Odp: HP Photosmart m407-czy warto?

Piguła/Shpoon napisał/a:
gRzEnIu napisał/a:

nie kupuj hp ! drukarki maja fantastyczne ale aparaty ... fuj

Ostatnio już nie takie fantastyczne... od kiedyCanon i Epson wypuścił na rynek drukarki z możliwością nadruku
na płytach (np. Canon Pixma 3000/4000/5000) HP dostał ostro po tyłku...(do dnia dzisiejszego nie wypuścili jeszcze konkurencyjnej plujki i to nie tylko pod kątem jakości ale i kosztów wydruku.)

Miałem na mysli np HP Color LaserJet 4550/4600 ... Obie się wyśmienicie sprawują i nie narzekam :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...