Temat: kalonline.com

yeah, dorwałam gierkę. cały czas jest na bazie powstawania, dopiero są dostępne trzy klasy postaci (warrior, sorcererka i archerka).
gra typu mmorpg, w sumie fajna, ładnie zrobiona, ale jak mówie -ona cały czas powstaje. nie płatna.
mnie sie gra fajnie. realia fabtastycznego świata z elementami (czy raczej na bazie) starożytnych chin. mnie sie podoba :D.

jak ktoś chce grac, to http://kalonline.com ~moja postać nazywa sie hadarniel ;].

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.

2

Odp: kalonline.com

moj boh, litosci. ja przewaznie nie uzywam polskich liter i sobie teksty czytane parsuje jakby tez byly pisane w ten sposob...

--
= krap.pl =

3

Odp: kalonline.com

wymawia sie to jak 'karu-online' ;p

There's special place for me in hell. It's called the throne.

4

Odp: kalonline.com

To dlaczego i ja przeczytalem kał-online?

5

Odp: kalonline.com

dopiero są dostępne trzy klasy postaci (warrior, sorcererka i archerka).

Jak będzie do wyboru kałboj to zagram :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: kalonline.com

No ja też widziałe Kał Online... Ale to może przez te szalety w Hyde Parku...

dopisek
Przeprowadziłem małą sondę, Tkacz też odczytał "gó... na linie".

Ostatnio edytowany przez Jurgi2 (2005-07-21 15:17:49)

7

Odp: kalonline.com

Meśka, ty się na QuaST-a szykuj, a nie wklejasz jakieś linki do gier o stolcu ;->

8

Odp: kalonline.com

Wreszcie dobry tytul!  Wszystko pasuje -  wszelakie mudy i inne mmorpg  to jedno wielkie 'karu'. Wiem dobrze bo zmarnowalem kiedys ponad 9k godzin na samym  Cygnus Division : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

9

Odp: kalonline.com

A ja tam jestem od 2 lat w miarę wierny (z małym skokiem w bok z Call of Duty oraz kupą czasu spedzoną na graniu w single player w Arcanum) jednej gierce - Worms World Party. :)
Jesli ktoś chciałby spróbować swoich sił to chętnie służe pomocą w opanowaniu sterowania i zasad (gierka tylko pozornie wydaje się mało skomplikowana) - sam jestem "uczniem" mojego znajomego, xywa MajesticJara (sprawdź stronkę http://wormstournament.com.sapo.pt/ w zeszłym roku przegrał w playoffach tylko 1 punkcikiem :) )
Mogę nawet podesłać płytkę CD chociaż już widziałem WWP w jakiejś taniej serii za 20 PLN, a Worms Armageddon to było chyba nawet za darmo w jakiejś gazetce.
A każdemu kto uważa że ta gra jest dla dzieci albo za prosta dla niego polecam zapoznać sie z opcjami dostepnymi w grze po internecie (na przykład roper albo sheeprace, które nie mają już nic wspólnego z tradycyjnym "podejdz robalem i strzel z bazooki") albo zagrać ze mną ;)
Piszę to wszystko dlatego że już nie mam z kim grać po necie, poziom nie jest zły ale dla mnie już trochę za słaby, szukam więc "padawana" tak jak kiedyś znalazł mnie MajesticJara. :)