51

Odp: Nowa strona

jellonek napisał/a:

pn. ilosc odpowiedzi na post przy poscie wyswietlanym w index-ie...

Zrobione.

nowe rss = np. nowosci wsrod postow n a forum a a

Proszę bardzo: http://atariarea.krap.pl/rss_forum.php

nowe rsss: chozi mi o info co do tfulinera...

RSS do twolinera??? Żartujesz chyba? Jak się znajdzie 10 chętnych to zrobię - tak cięzko zajrzeć na strone? :))

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

52

Odp: Nowa strona

nowa jakosc :)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

53

Odp: Nowa strona

stary werjsa strony wygląda znacznie lepiej, cieszy mnie fakt że AA wygląda tak jak kiedyś!

54

Odp: Nowa strona

dely napisał/a:

Proszę bardzo: http://atariarea.krap.pl/rss_forum.php

cacy :)
bylo by fulwypas gdyby jeszcze byl uwzgledniony czas wyslania postu - tak dla orientacji kto i kiedy

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

55

Odp: Nowa strona

Cyprian_Konador napisał/a:

gdyby jeszcze byl uwzgledniony czas wyslania postu

Proszę bardzo.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

56

Odp: Nowa strona

kierownik ma jakis dobry tydzien, co rikłest to realizacja w czasie ekspresowym :)

57

Odp: Nowa strona

wiesz, party się zbliża, brak kasy - liczę, że userstwo się chociaż w winiaczach odwdzięczy :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

58

Odp: Nowa strona

A jakby jeszcze w naglowku forum byl dodany rel dla tego kanalu RSS to by bylo juz cudo :).
A ikonki mnie siem nie pojawiaja (znaczy ikonki AA i Foruma).... cus nie tak ? (plikoof brak)

Jakby to wszystko juz bylo to moglibysmy spokojnie "lizac sie po fiutach" :))) (sorry Pulp Fiction wczoraj ogladalem).

Ostatnio edytowany przez Pecus (2005-07-17 21:22:53)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

59

Odp: Nowa strona

ja bym prosil jeszcze o liste userow aktualnie przegladajacych forum na stronie glowej AA (z ukrytymi wlacznie ;] )

"wszystko się kiedyś kończy......."

60

Odp: Nowa strona

Pecus napisał/a:

Jakby to wszystko juz bylo to moglibysmy spokojnie "lizac sie po fiutach" :))) (sorry Pulp Fiction wczoraj ogladalem).

na szczescie pan czterdziestka piatka jest pasterzem pilnujacym naszej sprawiedliwej dupy w dolinie ciemnosci wiec nic takiego nam nie grozi ;)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

61

Odp: Nowa strona

ja bym poprosil jeszcze o kategorie newsow, tak jak byly w poprzednim lejałcie :)

62

Odp: Nowa strona

A jakby jeszcze w naglowku forum byl dodany rel dla tego kanalu RSS

A ikonki mnie siem nie pojawiaja

ja bym prosil jeszcze o liste userow aktualnie przegladajacych forum na stronie glowej AA

Done.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

63

Odp: Nowa strona

Kiero zajrzyj jeszcze do bazy plików --> dział gry, cosik sie literki nie wyswietlaja u gory

64

Odp: Nowa strona

nie lepiej zrobic wszystko na div'ach i cesesy tylko podmieniac, bedzie mozna prosto zmienic wyglad jakby ktos akurat mial loty i cos wyczarowal.

Zrobione, dodatkowo przygotowałem jeden dodatkowy styl. Ci, którzy posiadają przeglądarki potrafiące korzystać z alternatywnych arkuszy styli mogą sobie wybrać wygląd strony głównej. Natomiast Ci, którzy czają bazę mogą napisać swój własny styl i podesłać go do mnie, jeśli nie będzie za dużo gołych bab to go wrzucę ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

65

Odp: Nowa strona

To ja jeszcze jednego winiacza dorzucę jakbyco... ;)

Podejrzewam, że błąd pojawiający się przy dłubaniu w profilu (to dodawanie "&amp" do adresu strony) może mieć związek ze sprawą poruszoną w tym poście na forumie PunBB.

Czy mógłby kierownik to czeknąć? :)

I Ty zostaniesz big endianem...

66

Odp: Nowa strona

To ja jeszcze jednego winiacza dorzucę jakbyco...

Słuszne podejście :) Żeby tak wszyscy chcieli załatwiać sprawy :)

Czy mógłby kierownik to czeknąć?

Spox.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.