26

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

"to ostatnia niedzieeeela
dzisiaj się rozstanieeeemy
do domu pojedzieeeemy
nakarmić psa" :) (zawsze chciałem to zaśpiewać)

Dzięki wszystkim za BYTNOŚĆ, Pticy i Vaskowi za support, Casperowi i The Pinkowi za towarzystwo w ciasnym samochodzie, Pinokiowi, Lewisowi i Grzybsonowi starszemu za poratowanie spragnionego... Meśce i Grubshemu za podrzucanie mnie do góry. Wszystkim nowym że przybyli i nie zawiedli (również się)... Mógłbym jeszcze długo wymieniać...
Dzięki też dla Azorro za upewnienie, że 8 lat temu wybrałem *najlepszą* scenę. CBDO.

27

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Mega szcuno-frasunek sie nalezy dla Eijka.

A tak poza tym to "gina rzeczy" i "ja sie wiaze z takim problemem, ze nie moge sie przebic WNICHUJA nigdzie"... :D

28

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

a mi sie jedno nie podobało .... kolejny roq i jeszcze bardziej hujowe koszulki ktore pewnie po jednym praniu sie .... :( ... toc juz te z allegro sa lepsze a ta sama cena ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Podobno te z tego roku sa w innej technice i napisy beda sie trzymaly lepiej.

30

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Myslicie, ze wy macie problem... pojawiam się na QuaSTach od '97 i jeszcze zadnej koszulki nie mam, bo podly, zly i niedobry Eijik nie chce czarnych zrobic!!!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

31

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Grubshy - a co Ty masz jakias awersje do kolorow? Czy tez nakazy religii Ci nie pozwalaja sie inaczej ubierac? ;)

32

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Kolor jak kolor, ale mysle, ze rozmiar Grubshego to bylby problem.

33

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

frasuneczek dla ejka!

piłkarzyki - róólo
night scandisk powered by TRrafco - róólo (ps.mam fotki, lecz nakliszy - po wywołanmiui zeskaonwaniu poproszekogośo kawałek miejsca na serwerze)
koszulki - brak dużego logo Atari z przodu - szkoda
czapeczki - ładne logo,lecz obciachowy krój... proszę sensowniejsze następnym razem
qbeczki - róólo - szkoda, ze wiekszej ilości nieszło dokupić...
plakaty - następnym razem niech też bedą, bo mogą się przydać do PLANDEKA-COMBO :D

na stronach quasta mogloby być formularz - kto i ile czego chce z gadżetów z logo Atari.

no i proponuję posadzenie większej ilości drzewek,bo jak widać są bardzo przydatne...

Ostatnio edytowany przez Casper (2005-08-03 22:27:12)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

34

Odp: powazny szacun dla van eijka v3.0

Kubeczek jest the best! Czapeczke wzialem faktycznie na pamiatke tylko :)
Co do plakatow to nawet dyskutowalismy nad ranem jak sie udalo tyle tego nadrukowac na tak dobrej jakosci papierze? Sam, przyznaje sie, zachachmecilem 4szt. zeby poprawic wystroj scian w mojej "Atarowni nr 4".

Co do zabaw sportowych, to mialem projekt zeby nabyc taka tarcze elektroniczna do strzalek (na gieldzie samochodowej wala sie tego mnostwo), i wydrukowac plakaty z roznymi modelami amigi w tle, zeby bylo w co rzucac ;) Ale po namysle i uprzytomnieniu sobie, ze strzalki sa dosc ostre... hmmm... no pomysl odpadl. A pilkarzykami to mozna co najwyzej sobie noge przytluc.