26

Odp: depeche mode w polsce

A propos wyciagania i Latajacego Cyrku. TVP2 powtarza w koncu genialny serial Hotel Zacisze :D
Od razu mowie, gdyby ktos namawial Pecusia na wyciaganie, ze szkoda sensu bo mam 12 odcinkow ripowanych z DVD. Jak ktos ma miejsce to moge zapodac (1odc = 350MB).

27

Odp: depeche mode w polsce

Wiesz, bo to wyszlo u nasz na DVD, jak i Czarna Zmija (posiadam), a Cyrk z tlumoczeniem Beksinskiego nie wyszedl i nie wyjdzie prawdopodobnie nigdy. Tasmy sa przeznaczone do skasowania - skonczyly sie prawa do emisji i to dosc dawno - w przypadku nabycia praw ponownie i tak przyjda nowe tasmy i robi sie nowe tlumaczenie (ewentualnie dogrywa stare).
Ostatnio wyciagniete (tylko nie chciec wszystkiego!!!) Igraszki z diablem oraz Zapomniany diabel, Arszenik i stare koronki, Upior w kuchni (dwie rozne adaptacje) - oczywiscie to Teatry, niektore z nich to jeszcze czarno-biala Kobra ;)

P.-S. Koncert Bilinskiego bardzo dobry, a ten drugi - stary - program fajny bo w starym stylu (cos jak telewizja edukacyjna - poprzedzony "wykladem" gadajacej glowy o sposobie prezentacji muzyki instrumentalnej na szklanym ekranie - jakby proba "uteledyskowienia")... niestety monofoniczny - bede do niego dodawal dzwiek stereo z plyt ... wiec "chwile" to potrwa.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

28

Odp: depeche mode w polsce

"Igraszki z diablem oraz Zapomniany diabel" - cool, stara dobra gwardia aktorska. Ja bym sie na divxy pisal :)

29

Odp: depeche mode w polsce

DivXamy siem nie zajmuje - DVD only.
Koncze tez robic 7my sezon SouthPark, a mam gotowe  3,5 i 6. Jeden sezon - jedna plytka DVD (oczywiscie DVD-Video).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

30

Odp: depeche mode w polsce

Pecuś: a jak tam Marek Biliński...?

Sikor umarł...

31

Odp: depeche mode w polsce

no właśnie nie jedna osoba by go z chęcię jeszcze raz zobaczyła

32

Odp: depeche mode w polsce

No przeca napisalem - Bilinskiego mam. Jeden koncert 40 minut i stary dosc program z jego kilkoma utworami. Program ten jest monofoniczny, wiec jeszcze chce dograc tam dzwiek z plyty CD i bedzie gotowe - tyle ze jutro jade na poczatek urlopu, wiec troche to moze potrwac... ;)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

33

Odp: depeche mode w polsce

na JMJ prawdopodobnie przyjade :D

~mess

There's special place for me in hell. It's called the throne.