1

Temat: East Party '05

Mam 2 pytania ogólne:

1. Skierowane do McM (czyli organizatora): Kiedy jest planowany East ( bo nie wyobrazam sobie braku tego zlotu)??
2. Skierowane do reszty : Kto zamierza dotrzec?? Jak wiadomo im wiecej osob bedzie sie wypowiadac, tym presja na organizatorze wieksza :)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

2

Odp: East Party '05

No ja będę. Jak mogłoby mnie nie być? Wilson, weź zapasowy pasek ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: East Party '05

jak bedzie to naturalnie bede jak zwykle :)

4

Odp: East Party '05

hmm - jak frytki będą :: ehh - dobra. Na East nigdy nie byłem, więc tym razem trzeba.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: East Party '05

Przeca organizator powiedział: "Następnego Easta nie bedzie... ale jak przyjedziecie to będzie"
albo cos w tym stylu :P

. . . . ..... . . . . . . . .. . .... .. ... . . . . . . . . .. . . . . . ..

6

Odp: East Party '05

Termin, termin, termin... jak ma być, to z wyprzedzeniem podajcie termin... od tego zależy, czy się pojawię... ale z założenia jestem bardzo zainteresowany uczestnictwem w tej imprezie ;)

7

Odp: East Party '05

termin termin!!!

8

Odp: East Party '05

Mysle, ze jak nic nie stanie na przeszkodzie to sie pojawie. UNITRA przyciaga jak magnes :)

9

Odp: East Party '05

kto wie. w sumie do Moniek mamy bliżej, niż do Ornety; tylko ten cholerny termin jest dość ważny. Jeśli dobrze by to poskładać, a NTP miał by wolny czas - to fajnie byłoby a tak z 5 ludzi z Krakowa zciągnąć.... Pytanie, czy tym razem temperatura na partyplace przekroczy 5 st. C :):)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: East Party '05

5 ludziow z krakowa ? Dobra zalatwimy 5 stopni. A nawet 6.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

11

Odp: East Party '05

ee... hej! co 5 st? w zeszlym roku bylo calkiem cieplo :>
a odnosnie tematu to yyy....
wiec... nie wiem jeszcze czy w tym roku da rade zrobic easta, ale zakladajac ze tak to poprosze zaintersowanych, szczegolnie tych uzalezniajacych swoj przyjazd od pasujacego terminu o propozycje... w gre wchodza weekendy konco-wrzesniowe i pazdziernikowe.

a pozatym to kasjo zacytowal co powiedzialem na zakonczenie ostatniego easta :>

12

Odp: East Party '05

końco-wrześnie są całkiem fpytę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: East Party '05

przyjadę, choćby skały srały i choćby waliło żabami.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: East Party '05

No ba! Mnie mialo by nie byc we Frytkowni(C) ?
Maciek, nawet nie mysl o tym zeby nie robic party. Wiem ze to cie pewnie duzo nerwow kosztuje ALE KURNA jesien bez Easta to jak ...... atari bez 6502 :)

15

Odp: East Party '05

Ja proponuje pazdziernik - koniec (jak zwykle), a nawet pocz. listopada moglby byc (wtedy bede mial juz wolne weekendy). We wrzesniu jest Unconventional i kombinuje jak moge, aby tam pojechac. Nie wiem na ile to sie uda, ale chcialbym bardzo. Co prawda ten rok nie jest parzysty, a ja sie pojawialem do tej pory na Eascie w lata parzyste tylko, ale chcialbym w tym roku tez dotrzec. Jak ustalicie inaczej to tez sie postaram pojawic - podaje tylko co by bylo dla mnie optymalne :)

16

Odp: East Party '05

Vasco nie kombinuj... jak juz bedziesz wiedzial w jaki weekend jest east, to powiesz tym prezesom klubow ktorych masz sedziowac, ze wezmiesz polowe stawki za to ze sie nie pojawisz, i dasz bezbramkowy remis  ;) i sie na zlocie pojawisz :)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

17

Odp: East Party '05

ech jak zwykle odzew marny, ale wiadomo east jest dla twardzieli :) ale śpieszę powiadomić, że:

w tym roku east ma odbyć się po raz 6, ma ponieważ to czy się odbędzie zależy czy przyjedziecie. Odnośnie terminu to jedynie Vasco podał konkretny czas - zaznaczajac ze jak by co to i tak powinien sie pojawic. Pozostali, ktorzy sie wypowiadali rozumiem ze nie mieli przeciwwskazan do terminu koncowo-wrzesniowego. Jako ze taki termin najbardziej odpowiada tez mi, to WSTĘPNIE USTALAM TERMIN EAST PARTY #6 na:

30 wrzesnia - 2 pazdziernika. Miejsce to co zawsze :)

UWAGI:

1. przyjezdzac bedzie mozna dopiero od piatku 30 wrzesnia od 18. (wczesniej bedzie zamkniete i partyzant bedzie musial zapewnic sobie rozrywke sam <- znaczy zanimnie przyjedzie Grubshy).  Ale i tak w poprzednich latach prawie wszyscy tak przyjezdzali wiec mysle nie ma problemu.

2. z przykroscia zawiadamiam, ze w tym roku Kmieciu nie ma czasu wymyslic invitki wiec po prostu jej nie bedzie :(

3. Update stronki, postram się zrobic, nie mniej wiekszoc infa (za wyjatkiem daty)i tak aktualna.

4. składka tradycyjna: dycha.

do zobaczenia w Mońkach:)

18

Odp: East Party '05

czyli znow sie napijemy

19

Odp: East Party '05

jak nie wbijecie mi się z terminem w zjazd na uczelni to się pojawię (niestety wcześniejesze terminy zawsze kolidowały mi z uczelnią!).

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

20

Odp: East Party '05

No i róló.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: East Party '05

true. będziemy :)

22

Odp: East Party '05

MCM, skocz do sklepu i poproś, żeby były "true wines, current vintage, value: less than 1 Euro". Cytrynka była całkiem spox, ale partyzanci wolą mniej wyszukane napoje ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: East Party '05

mcmaster napisał/a:

partyzant bedzie musial zapewnic sobie rozrywke sam <- znaczy zanim nie przyjedzie Grubshy).

A Mikey zrobi jaskolke?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

24

Odp: East Party '05

Nie zapomnijcie o zrobieniu listy burdeli dla naszego zacnego kolegi ;)

25

Odp: East Party '05

30-2? akurat po sesji popr.....o k...a :DDDDDDDDDDDDDDD mogloby byc :)