Temat: Najlepsza gra na Atari Lynx

Jaka waszym zdaniem jest najlepsza gierka na tą konsolkę..

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

1. Rampart
2. Gauntlet
3. Shadow of The Beast

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

witam
na Lynx_ie zagrywałem się w  S.T.U.N. Runner i Hard Drivin'  :)

Ostatnio edytowany przez RaDeK (2005-08-22 21:50:11)

4

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

a ja sobie lubie pograc w viking child

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

5

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

Desert Strike!!!

6

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

RYGAR!!!!!!!!!!!!!! Full wypas, POLECAM! No i KLAX! Samplowana muza, yummie!

gierki na Lynx'a:

http://www.videogamer.org/show2.php?lyn … list+on+ch

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

Jest kilka przefajnych tytulow, tylko jak zwykle zalezy kto co lubi. Ja nie moge sie oderwac takich tytulow jak:

1. Rampart - wiadomo! Az dziw bierze, ze nie ma tego na malucha (jest?). Jak sie kto pokusi o kod to deklaruje sie robic grafe i muze ;)
2. Super Skweek - najbardziej chyba kolorowa gierca na Lynxa. No i w sklepie mozna sie rozejrzec za jakimis promocjami :) Generalnie dzieje sie duzo, co moze z poczatku mocno zniechecic (ja tak mialem) ale warto dla tego tytulu pojsc na dluzej na kibelek.
3. Klax - a jak. Choc nie tylko ze wzgledu na samplowana muze - glownie dlatego, ze jest miodna jak cholera.
4. Todd's Adventures - Slime World - probowaliscie? Polecam :)
5. Viking Child
6. Gates Of Zendocon - typowa napi*, ale mam do niej sentyment. Lynxa dostalem wlasnie z tym tutylem. Kolorowa, szybka (ale tylko w trybie Hard) i... ladna.
7. Chip's Challenge - oj potrafi wciagnac na dlugo. Miedzy innymi wlasnie przez nia spedzam za duzo czasu w kiblu.
8. Dracula - The Undead - moze nie giercuje w nia duzo (a jak juz to na emulcu), ale bardzo podoba mi sie jej klimat.

No i jak moglbym zapomniec - Paper Boy - powinien znalezc sie gdzies w pierwszej piatce. Choc nie zawsze ograniczam sie jedynie do podrzucania gazet - nic tak nie poprawia humoru jak totalna demolka. A ze amerykance bogate sa, to co etap macie zagwarantowane dopiero co wprawione nowe szyby w oknach. :D

8

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

ma ktos pliki lynxboot.img dla Handy'ego ?

p.s.
Rampart , tak zajebista gra ze nie mozna znalezc jej opisu ani zagrac, chyba ze zainstaluje windows 98 :P

Ostatnio edytowany przez tebe (2005-08-23 22:21:12)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

9

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

Prosze bardzo        lynxboot.img

http://www.planetemu.net/index.php?sect … amp;dat=16

10

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

Przecież w innym poście zapodałem linka do WSZYSTKICH obrazów, łącznie z lynxboot.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

tebe napisał/a:

Rampart , tak zajebista gra ze nie mozna znalezc jej opisu ani zagrac, chyba ze zainstaluje windows 98 :P

Eee... Ja zdaje sie mam oryginalna instrukcje do Ramparta - lezy w pudelku po grze. Chce?

12

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

no chcialbym, tbiela@poczta.onet.pl

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

13

Odp: Najlepsza gra na Atari Lynx

Youza... Gdyby ktos jeszcze chcial maual do Ramparta zapraszam:

www.icpnet.pl/~wierzbak/rampart-manual-by-bewu.pdf