Temat: Baza plików

Mam pytanie odnośnie bazy plików. Byłby problem gdyby w bazie udostępnić także soft dla ST/TT/Falcon ?

2

Odp: Baza plików

Podejrzewam, że no problemo, byle taki soft, za który nikt już by dziś (raczej) nie ścigał.

Poza tym przydałoby się wtedy dorobić dział 16+Bit (or samfink).

Krótko mówiąc - jak kiero zaaprobuje, to powinno dać radę. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Baza plików

Pomysł jest dobry - w głównej mierze mogły by to być podstawowe programy narzędziowe, bo jeżeli chodzi o rzeczy np. związane ze sceną czy też gry, to jest sporo miejsc na sieci skąd to można ściągnąć.

4

Odp: Baza plików

Fajna idea. Sukkor zglasza sie na glownego uploadera tego dzialu :)

Odp: Baza plików

Popieram, popieram .Atari ST jest zaniedbane.
R_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Baza plików

na ten temat rozmiawiałem kiedyś z kierasem .... on jest (przynajmniej wtedy był) chętny na dział ST z plikami, ale miejsca na serwerze nie ma ...

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Baza plików

To było za czasów histerii. Teraz należy porozmawiać z Naczelnym Krapem i zapytać się o wynik polecenia sprawdzającego ilość wolnego miejsca.

Druga sprawa jest bardziej poważna - jak zauważyłem, przez ostatnie 3-4 miesiące do bazy plików dodano raptem z 5 pozycji. Kto więc będzie uploadował programy dla STefanów? Ja nie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Baza plików

Ja bym chętnie tam widział FCopy Pro (najlepiej jakieś najnowsze) :)

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Baza plików

Myślałem o tym, żeby wsadzić tam m. in. narzędzia dla początkujących ST-kowców żeby nie musieli szukać np. driverów do HDD. Zawsze można tam umieścić linki do stronek z softem (np do MiNTa), skoro są miejsca z softem (dema, muza, gierce).

10

Odp: Baza plików

sukkor: od tego jest atariki. (linki, pogrupowanie narzedzi,softu itp)

Ostatnio edytowany przez mikey (2005-08-29 18:42:14)

11

Odp: Baza plików

dely napisał/a:

Druga sprawa jest bardziej poważna - jak zauważyłem, przez ostatnie 3-4 miesiące do bazy plików dodano raptem z 5 pozycji. Kto więc będzie uploadował programy dla STefanów? Ja nie.

Pukałem Dely do Ciebie w tej sprawie chyba z tuzin razy - bez odzewu....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

12

Odp: Baza plików

mikey napisał/a:

od tego jest atariki. (linki, pogrupowanie narzedzi,softu itp)

Jakoś jeszcze nie zajrzałem do działu z softem :]