1

Temat: XE - naprawa & upgrade

Szukam uczciwej osoby, skromnej, o niewygorowanych ambicjach gromadzenia srodkow platniczych, ktora bylaby w stanie dokonac przegladu ( gruntownego ) mojej wysluzonej atarki.
Sprzet zawiera qmega, zawiera rozszerzenie pamieci 256 kb. Ale mam problemy ze stabilnoscia, od qmega mi sie jakies kabelki poodrywaly, a co lepsze nie wiem gdzie orginalnie byly przylutowane. Posiadam tez taki przelacznik, ktory wprowadzal moja stacje w tryb szybkiej pracy ( stacja to takie xf551 ), ale przestal ja wprowadzac w taki tryb pracy, nie wiedziec czemu.

Potrzebuje doprowadzenia tego sprzetu do stanu fabrycznej nowosci ;-)
Tzn. zeby zaczal normalnie dzialac qmeg ( teraz go chyba nie moge wylaczyc ), chcialbym posiadac w tym sprzecie stereo, ew. zmienic rozszerzenie pamieci do 320 kb, lub wiecej.

Da sie cos z tym zrobic ?

--
Dhor/M.E.C.

2

Odp: XE - naprawa & upgrade

Pasiu? :D

3

Odp: XE - naprawa & upgrade

To jeszcze może się znajdzie miejsce (i czas) na zrobienie mojego 8oo XL (prawdopodobnie NTSC version, ale nie wiem, bo nie działa)...  :(

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: XE - naprawa & upgrade

daj pecusiowi, on ci szybko zrobi :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: XE - naprawa & upgrade

A ja polecam mój pierwszy autorytet: Zenon/Dial; może nie szybko, ale na 100% uczciwie i skutecznie[/b]

6

Odp: XE - naprawa & upgrade

Zenon R. tak, potwierdzm, 100% skutecznosci, 100% uczciwosci

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

7

Odp: XE - naprawa & upgrade

Zgadzam sie z przedmowcami!

8

Odp: XE - naprawa & upgrade

daj pecusiowi, on ci szybko zrobi :D

ROTFL!!!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D

9

Odp: XE - naprawa & upgrade

... a mnie zastanawia przełączniek w XF ... czyżby XF551 Speddy???? 8O

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: XE - naprawa & upgrade

eee .raczej protect ;-)

11

Odp: XE - naprawa & upgrade

To jeszcze podajcie mi jakis kontakt do oslawionego Zenona ( email ).

A ten przelacznik o ktorym pisalem to jest w komputerze, stacja dyskow to takie przerobione xf551 i na nia ten przelacznik dzialal, na orginalna xf'eke to nie za bardzo bo tez mam i probowalem ;) To pewnie jakies ustrojstwo od qmega, ale sie na tym nie znam az tak specjalistycznie.

--
Dhor/M.E.C.

12

Odp: XE - naprawa & upgrade

Zenon nie ma niestety emaila, pozostaje ci tylko kontakt via polish post. adres znajdziesz w jednym z nowszych wydan Seriousa.

13

Odp: XE - naprawa & upgrade

.. Elkabato? to ty masz prawo jazdy??? niemożliwe - wiesz, że to paragraff; ładnie to tak za kółkiem foty sobie strzelać?? :D  :D  :D


a żeby Dely mi bana za tego posta nie dał to wspomnę, że z tą XF to pewnie tak jest i chętnie ją na Ornecie zobaczę. 8O  :D  :D  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: XE - naprawa & upgrade

to w tym kraju potrzeba prawa jazdy?? ;) niestety jeszcze sie tego nie dorobilem :)

Pin: ty lepiej pamietaj o '816 dla mnie

Tez chetnie obacze ta XF'ke

15

Odp: XE - naprawa & upgrade

... spox, PROC DLA CIEBIE MAM. :D - 65c816 tak??  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: XE - naprawa & upgrade

Hej!
Dopiero teraz mogę zapoznać się z powyższą treścią. Ludziki, dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że wszystko już działa i działać będzie. Powodzenia! Niesprawne Atari to tak jakby piFFka brakło w sklepie :)
Samopoczucie kiepskie i we łbie jakoś szumi.
Zenon ten od SERIOUS'a