1

Temat: Kto mi zrobi SIO2PC???

Szukam kogos kto ma/potrafi zrobic SIO2PC...  :lol:

2

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Istnieje wygodny sposób nabycia kabelka SIO2PC. Niestety, opłacone jest to wysokim kosztem jego pozyskania. Na dzień dzisiejszy mieści się on w kwocie 60 zł, wliczając w to koszt dostarczenia do zainteresowanego. Jest to wiec suma niemała i trudno mi polecać takie rozwiązanie zdobycia tegoż kabelka. Chociaż, z drugiej strony, można liczyć na wysoką jakość jego wykonania. Wszystkim zainteresowanym zakupem SIO2PC na takich warunkach polecam odwiedzenie strony allegro: http://www.allegro.pl/search.php?order= … ari+sio2pc Natomiast tych, którzy chcieliby zaopatrzyć się weń taniej, mogę jedynie zapewnić, że wielu spośród użytkowników tego forum byłaby w stanie go wykonać. Kwestia na pewno do uzgodnienia.

ps. Czasem lepiej kontaktować się z kimś indywidualnie, niż liczyć na odzew skierowany publicznie. ;)

3

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Szukam kogos kto ma/potrafi zrobic SIO2PC...  :lol:

ja mogę Ci zrobić SIO2PC koszt góra 25zł (wliczona już przesyłka) jest tylko jeden warunek musisz mi przysłać wtyczkę SIO od Atari bo takowych nie posiadam .... a kasę zapłacisz przy odbiorze :
jak coś to uderzaj :

                                      Marcin Prusisz
                                   20 Stycznia 74/18
                                   95-200 Pabianice
                                    tel 606-952-156

robiłem już takowe Mikerowi, Lewisowi, Maciosiowi (z twojego miasta)
acha podaj mi jeszcze jak długi ma być kabel i jaką masz wtyczkę w PC
DB9 czy db25 (9 pinowy com czy 25)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Polecam Pigule :) Mi tez dobrze zrobil :D (sio2pc oczywiscie)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Polecam Pigule :) Mi tez dobrze zrobil :D (sio2pc oczywiscie)

Dzięki Dely ;) za opinie

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Ewentualnie żeby nie było problemu z wtyczką, można wbudować SIO2PC do środka Atarki (ja tak mam - made by Piguła....)

7

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Dziekuje wszystkim za wskazowki  :D
Na swieta jade do rodzicow, a tam gdzies mam kilka niedzialajacych magnetofonow... Wiem, ze to barbazynstwo, ale jednego z nich bede musial pozbawic kabelka :twisted:

Piguła: po swietach wysle Ci wtyczke... taka od magnetofonu bedzie dobra, prada???

Pozdrawiam...

8

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Dziekuje wszystkim za wskazowki  :D
Piguła: po swietach wysle Ci wtyczke... taka od magnetofonu bedzie dobra, prada???

Pozdrawiam...

Tak właśnie o taką chodzi, jak tylko dostanę wtyczkę to od razu zabiorę się za kabelek (sam wczoraj zrobiłem kolejny dla siebie bo mój sprzedałem Lewisowi  :) ), i tak jak mówiłem wraz z wtyczka podaj mi długość kabla SIO2PC (2 - 4metrów) oraz jaką wtyczkę ma mieć po stronie grzyba (czyt. pC) - 9 pinową (tak jak mycha na com'a) czy 25, bo nie wiem jakim sprzetem dysponujesz ....
Pozdrawiam !

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

(sam wczoraj zrobiłem kolejny dla siebie bo mój sprzedałem Lewisowi  :) )

8O Mi??? Ja mam przeciez wbudowane do środka! Coś ściemniasz, Piguła!  8O

10

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

HAHA i wszystko wyszlo na jaw  :)  :)

Noone can stop this it's called....Evloution

11

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

...i tak jak mówiłem wraz z wtyczka podaj mi długość kabla SIO2PC (2 - 4metrów) oraz jaką wtyczkę ma mieć po stronie grzyba (czyt. pC) - 9 pinową (tak jak mycha na com'a) czy 25, bo nie wiem jakim sprzetem dysponujesz ....
Pozdrawiam !

zwykla 9 pinowa taka jak od myszki  :D
a kabel 3 m, lub troche wiecej jesli nie jest to problem.

a tak przy okazji moze potrafisz zrobic jeszcze jakies ciekawe rzeczy??? ja w chwili obecnej mam 800xe i tylko 64kb ramu... przydaloby sie to troche rozszerzyc.
Poza tym szukam stacji dyskow i kurcze joystickow  :D
Bo jak w cos grac to tylko na Atari  :lol: Gry na PCtach sa nudne!

Pozdrawiam,
m

12

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Bo jak w cos grac to tylko na Atari  :lol: Gry na PCtach sa nudne!

Ostatnio gralem w "Strip Pokera", gdzie rozbieralem panow. Jeszcze sie nie spotkalem zeby byla jakas gra w takim rodzaju/kierunku dla kobiet, a tu prosze: na Atari jest Strip Poker dla pan...  :lol:

13

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Ostatnio gralem w "Strip Pokera", gdzie rozbieralem panow

Oj nieładnie tak panów rozbierać :D

14

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

a tak przy okazji moze potrafisz zrobic jeszcze jakies ciekawe rzeczy??? ja w chwili obecnej mam 800xe i tylko 64kb ramu... przydaloby sie to troche rozszerzyc.
Poza tym szukam stacji dyskow i kurcze joystickow  :D
Bo jak w cos grac to tylko na Atari  :lol: Gry na PCtach sa nudne!

Co do Ramu i innych bajerów polecam Pasia - koleś za niewielkie pieniądze montuje TTP, Rom Symulatora, Stereo, Covoxa, Ram do 1MB !!!, Qmega
adres jest na 100% w Scene Registerze uderz do niego a zrobi Ci to
rewelacyjnie !!!! wszystko na płytkach drukowanych ładnie zamontowane

Greetzz

ps. jak nie znajdziesz to Ci go podeślę mailem !

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

15

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

HAHA i wszystko wyszlo na jaw  :)  :)

nic nie wyszło nic nie wyszło - po prostu panie Lewis masz w compie układ który najpierw służył w moim kabelku i był gruntownie przetestowany - od tak aby dwa razy nie potrzebnie w Atarynce nie grzebać ...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

16

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Co do Ramu i innych bajerów polecam Pasia - koleś za niewielkie pieniądze montuje TTP, Rom Symulatora, Stereo, Covoxa, Ram do 1MB !!!, Qmega
adres jest na 100% w Scene Registerze uderz do niego a zrobi Ci to
rewelacyjnie !!!! wszystko na płytkach drukowanych ładnie zamontowane

Mógłbyś mi wysłać adres do niego na mojego maila? A Pasiu ma emaila???

17

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Nic o mnie beze mnie  :lol: ...

Na razie mam przerwę w robieniu rozszerzek - ale tylko do wakacji. Jak zaliczę sesyję (najprawdopodobniej z przygodami  ;) ) będę zbierał zamówienia. Zjawię się na Lecie Ludzikuf, więc będzie możliwość montażu na miejscu (po uprzednim of'coz mnie poinformowaniu). Jeśli jednak ktoś już teraz chce mój adres, oto on:

Michał Pasiecznik
Zawiszów 3B
58-100 Świdnica Śl.
pasiussg@wp.pl

Greatz

18

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Nic o mnie beze mnie  :lol: ...

Zjawię się na Lecie Ludzikuf, więc będzie możliwość montażu na miejscu (po uprzednim of'coz mnie poinformowaniu). Jeśli jednak ktoś już teraz chce mój adres, oto on:

Michał Pasiecznik
Zawiszów 3B
58-100 Świdnica Śl.
pasiussg@wp.pl

Greatz

hmmm konkurencja nie śpi hi hi ;))

Ps. Pasiu weź ze soba troche dokumentacji do swoich zabawek bo będe miał do Ciebie kilka pytan ;)
przy pifkuuuu ;)))

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

19

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Nie ma sprawy...

20

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Nie ma sprawy...

wiem że chyba posiadasz jakis programator do pamieci Eprom przy Atarce jak byś mógł w wolnej chwili zrobić mi płytkę (wystarczy sama płytka) a schemacik zabierz ze sobą na party oczywiście parę browców masz murowaną ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

21

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

Z własnym programatorem jest u jest kiepsko. Zrobiłem ten prosty z "Atari Magazynu", ale jak się okazało, że jest niepewny (źle dobrane czasy programowania powodują, że epromka po zaprogramowaniu się kasuje  :!: ), to rzuciłem go w kąt. Chciałem zrobić drugą wersję ("inteligentną"), ale zdobycie programu obsługującego okazało sie niewykonalne. Obecnie planuję zrobić programator (epromów i GALi) pod Amisię, a w miedzyczasie kości programuję we Wrocku, w pewnej firmie o nazwie... "EPROM"  ;).
Jeśli uda się Tobie zdobyć ten programik, to płytki mogę zaprojektować i zrobić  :D .

22

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

na Atari Shopi'e z programatorem ogłasza sie Zenon Rakoczy hmmm chyba zapukam w takim razie do niego .... bo nie chcę uszkodzić  kolejnej Atarynki albo co gorsza grzyba zarabiającego na chleb hehe poprzez eksperymentowanie ze schematami z netu ......

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

23

Odp: Kto mi zrobi SIO2PC???

No i Piguła/Shpoon nie zapukał. A wiem to od minut.... trzech bo dopiero teraz czytam powyższy tekst.
:( Nie moja wina że dziś jest już 5 września 2005r
Zenon ten od SERIOUS'a