1

Temat: 24H Compo "Powiedz"

Rozpoczynamy kolejne 24h compo.

Temat: remake znanego (szczególnie na scenie Atari) utworu grupy Ich Troje - Powiedz

Rules: Wymagany jest plik CMC/MPT/TMC/TM8/TM2/RMT/FC/ST, oprócz tego można podesłać SAP`a.

Deadline: 25.09.2005 18:00

Nagroda: czteropak piwa przy najbliższym spotkaniu.

Ułatwienie: plik z oryginalną wersją (prawy klik - zapisz jako, po ściągnięciu nalezy zmienić rozszerzenie na poprawne).

-----------------------------------------------------------

So we can start next 24h compo.

Subject: remake of well known (especially on Atari scene) chartbreaker of Ich Troje group - Powiedz.

Rules: CMC/MPT/TMC/TM8/TM2/RMT/FC/ST file is required, You can send SAP file too.

Deadline: 25.09.2005 6PM CET

Prize: 4 beers at nearest Atari meeting / party.

Trainer: original version (right click, save as, change extension after download)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: 24H Compo "Powiedz"

Tym razem do konkursu zgłoszono 2 prace, w związku z tym nagrody nie zostaną przyznane.

Prace:

Saywhy - Pode3jdupe.com plik .TMC
Cherry-Rave-Experimental - Miker / Blowjobb / NG

----------------------------------------------------------------------------------------

This time we have 2 entries in 24h compo, thus, awards will not be conceded.

Entries:

Saywhy - Pode3jdupe.com
Cherry-Rave-Experimental - Miker / Blowjobb / NG

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: 24H Compo "Powiedz"

sapa pliz

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4

Odp: 24H Compo "Powiedz"

W sumie oba niezle choc ten pod3jdupe.com to imho ktos z grayscale, x albo bewu. Jak nie to trudno ;) hehe

5

Odp: 24H Compo "Powiedz"

też tak myślałem, ale coś (ktoś :) ) mi mówi że niekoniecznie (aczkolwiek zawsze mogę być ofiarą przemyślnej intrygi).

Obstawiałem jeszcze Epiego...

Ostatnio edytowany przez tatqoo (2005-09-26 20:14:47)

All I hear is the sound of me falling on the ground

6

Odp: 24H Compo "Powiedz"

A moze i Epi bo ta xywka jakas taka zaniegrzeczna jak na tych panow z grayscale :P

7

Odp: 24H Compo "Powiedz"

eee ladne są ;)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

8

Odp: 24H Compo "Powiedz"

Nagrod nie ma, ale aniekte w sumie mozna bylo dac. A tak poza tym oba kawalki sa rulu! tylko przyznac sie, ktory w TMCu szalal?

9

Odp: 24H Compo "Powiedz"

brzmi jak epij

10

Odp: 24H Compo "Powiedz"

"buhahahaha lol rotfl"

jak wroce do domu to sobie poslucham, kto tak namodzil, ze wszyscy mysla ze to ja. ;)
dziekuje Ci, kierowniku, ze zorganizowales compo wtedy, kiedy nie mialem dostepu nie tylko do Atary, ale nawet do zadnego zasranego emulatora. masz u mnie butelke po byxie. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: 24H Compo "Powiedz"

Świetne kawałki. Nie ma to tamto. Ale ta TeeMCa nie brzmi na Epiego... Ech "Wstań powiedz teraz już wiem kto zrobił ten teem". A może konkurs kto zrobił ten coverek?

grzybson/SSG^NG

12

Odp: 24H Compo "Powiedz"

Co do "Say Why" to obstawiam BeWu bądź innych ludków z Grayscale (w dowolnej konfiguracji), choć liczę na (nie)miłe zaskoczenie... ;)

Btw. milusi kawałek. :D

Szkoda, że CePe zapił, byłoby quorum ;]

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: 24H Compo "Powiedz"

szkoda, że w kołchozie napi*łem w tym czasie - kurna; temat zajefajny. może następnym reazem :). A następną edycję proponuje nazwać: "keine ręce" - i utwory wystawić na buc kompo :D:D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: 24H Compo "Powiedz"

Przecież możecie napisać, wstawi się i zagłosuje. W czym problem.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.