Temat: AtariConnection

ma byc taki zlot multi-platformowy ale only ATARI , kolo Paryza kilka kilometrow od Disneya , najprawdopodobniej w kwietniu 2006
visa na 2 dni wraz z korytkiem 30 eur , ktos sie pisze ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

2

Odp: AtariConnection

Fajnie by było jakby dokładny termin był podany gdzieś z pół roku wcześniej. Wtedy są całkiem spore szanse na rezerwację biletu tanich linii lotniczych :) W sumie 30 ojro z żarciem to nie tak wiele. A "local current vintage wines, less than 1 Euro" można tam gdzieś dostać?

PS. Będzie łuk?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: AtariConnection

co do alkoholu to zawsze jest full

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: AtariConnection

kurna, pojechałbym :-) przywiózł bym furę dżaguaroof i innych lynksopodobnych używek (wracając do Polszy of koz) :-)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2005-10-10 20:09:54)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: AtariConnection

no zawsze jest Nick Harlow ze swoim straganem ale ceny jak na jego stronie :
http://www.1632-sales.zenwebhosting.com/acatalog/

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: AtariConnection

no rzeczywiście, ceny ma wyczesane :O

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: AtariConnection

Jak do kwietnia Raianair uruchomi loty z Lodzi do Paryza to jade! :D

Odp: AtariConnection

tylko ze wszystkie low cost-y maja lotniska na peryferjach trzeba dodac 15/20 eur za przejazd autobusem do paryza

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

9

Odp: AtariConnection

Oj, obłudnicy jedni... Na NOISE za 15 łojro każdy narzeka, że daleko i drogo (wszak Słowacja to drugi kraniec globu ;) ), a jak Bitman napisał o party w Paryżu to wszyscy Och, Ach, wpadają w samozachwyt... WSTYD PANOWIE!!!
Wiem, zaraz ktoś napisze: ale z żarciem, ale Paryż jest DUŻO BLIŻEJ I TANIEJ PRZEJADĘ [lol]... Tyle tylko, że NOISE trwa 4 dni, a Atari Connection 2 ;( Za dwa razy taką kasę i dalszy dojazd ;(
Oczywiście, najchętniej pojechałbym na oba, ale póki co - brak $$ zmusza mnie do pozostania w domciu... ;(

Sikor umarł...

10

Odp: AtariConnection

tamci co narzekali w wątku o Noisie w tym sie jeszcze nie wypowiadali.  Poczekaj, az się obudzą.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: AtariConnection

dla pocieszenia , na JagFest UK wiazd kosztowal 30GBP bez jedzenia ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

12

Odp: AtariConnection

Sikor napisał/a:

Wiem, zaraz ktoś napisze: ale z żarciem, ale Paryż jest DUŻO BLIŻEJ I TANIEJ PRZEJADĘ [lol]

Wyobraź sobie Sikor, że przy korzystnej cenie biletu lotniczego (zarezerwowanego z dużym wyprzedzeniem) podróż do Paryża wyjdzie TANIEJ i SZYBCIEJ niż na Słowację pociągiem. Oczywiście nie licząc fartów typu podróż na Forever 2005, gdzie od granicy jechaliśmy za free :)

Sikor napisał/a:

Oczywiście, najchętniej pojechałbym na oba, ale póki co - brak $$ zmusza mnie do pozostania w domciu... ;(

No więc siedź cicho i nie filozuj :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: AtariConnection

dely napisał/a:

Wyobraź sobie Sikor, że przy korzystnej cenie biletu lotniczego (zarezerwowanego z dużym wyprzedzeniem) podróż do Paryża wyjdzie TANIEJ i SZYBCIEJ niż na Słowację pociągiem.

bitman napisał/a:

tylko ze wszystkie low cost-y maja lotniska na peryferjach trzeba dodac 15/20 eur za przejazd autobusem do paryza

Tak, po dodaniu tych 15 za przejazd + 15 za uczestnictwo niewątpliwie wyjdzie DUŻO TANIEJ... <lol>

dely napisał/a:
Sikor napisał/a:

Oczywiście, najchętniej pojechałbym na oba, ale póki co - brak $$ zmusza mnie do pozostania w domciu... ;(

No więc siedź cicho i nie filozuj :)

A co, pewnie dostanę ba(na)na...? Po prostu wypowiadam swoje zdanie, jest ono takie, jakie jest.  Chodzi o sam fakt: 40zł Quast=cacy (3dni), około 120zł Paryż=cacy (2 dni), około 60zł Słowacja=be (4 dni)?(dla uproszczenia euro policzyłem po 4zł). Sorki, Dely, ale teraz to Ty żeś prz...bał ;( Przykro mi z tego względu, pewnie mi się od Ciebie za to oberwie, ale niestety, fakty mówią same za siebie. Domyślam się, że Paryż to ciekawsza wycieczka niż Koszyce, ale bądźmy choć w jakimś stopniu obiektywni. W moim mniemaniu we wcześniejszej wypowiedzi nie obraziłem nikogo, ale proszę przeczytać ten wątek: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=3487 , szczególnie wypowiedź Mikera ;( (sorki, Mikuś, life is brutal, a trza Cię tutaj zacytować). Oczywiście potem sytuacja się nieco poprawiła (brawo Mikey), ale chodzi o pewien smrodek pierwszych wypowiedzi ;(, którego nie zatuszuje teraz nawet postawa wobec tego party. Jak napisałem, w tej chwili mnie na to nie stać, ale nie wiadomo co będzie do kwietnia (może już będę kwiatki wąchał, a może mi się poprawi...? Kto to dzisiaj wie?), a mimo to popieram OBA PARTY, uważając wszelkie idee spotkań Atarowców za słuszne.
Tyle, jeśli idzie o moje zdanie na ten temat. Dla mnie EOT.

Sikor umarł...

Odp: AtariConnection

co do tego transferu z lotniska to jak bedzie grupa 4-5 osob , ktora przyleci tym samym samolotem , to zalatwie jakiegos busa bedzie o wiele taniej , lot w dwie strony z oplatami lotniskowymi to cos w granicach 70-80 eur

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2005-10-11 10:12:05)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

15

Odp: AtariConnection

Sikor czy nie zauwazyles, ze ludzie ktorzy narzekali w tamtym (noisowym) topicu nie napisali tutaj do tej pory ani jednego słowa ??
Moze przypadkiem stad roznica w opiniach ??
oburzasz sie o to ze Kowalskiemu sie cos nie podobalo a Malinowskiegu sie podoba ;)
Jak uda mi sie wreszcie dotrzsec na jakiegos sztaba to Ci stawiam browara albo kilka na wyluzowanie , bo kurka wodna jakis spięty i sfrustrowany się zrobiłeś.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: AtariConnection

Panowie narazie wszystko jest w stanie Alpha brak daty itd , oglnie sprawa wyglada tak : impreza do tej pory nazywala sie Jaguar Connexion , ale ostatnio zrobilo sie bardzo konsolow i organizatorzy maja zamiar organizowac dwie osobne imprezy , jedna 100 % Atari , druga multi-konsolowa , na Jaguar Connexion zawsz bylo sporo ludzi ktorzy koduja na Jaguara , Falcona , Lynxa , ST ...

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

17

Odp: AtariConnection

Sikor napisał/a:

około 60zł Słowacja=be (4 dni)?(dla uproszczenia euro policzyłem po 4zł). Sorki, Dely, ale teraz to Ty żeś prz...bał ;( Przykro mi z tego względu, pewnie mi się od Ciebie za to oberwie

Oj oberwie, oj oberwie.

Muszę powiedzieć, ze bardzo uprościłeś, az za bardzo! Taka Słowacja, 60 zł za wjazd, a dojedziesz tam pewnie za free? Otóz muszę Ci powiedzieć, ze podróz do Trencina (do Koszyc pewnie będzie dalej - więc i drozej) w obie strony pociągiem pośpiesznym to wydatek ok. 200 zł (tak tak proszę Pana). Do tego dodaj zarcie (powiedzmy, ze nie jesteś zarłok i 20 zł dziennie wystarczy), jakieś picie (powiedzmy, ze nie jesteś pijak i 10 zł dziennie wystarczy) pomnóz kwotę przez 3 (bo pewnie tyle dni byś był) i zobaczymy ile Ci wyjdzie ;)

Poza tym Paryz, podejrzewam, ma większe uroki niz Koszyce i mozna by tez coś pozwiedzać. Ale pewnie i tak nie pojadę :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: AtariConnection

xray napisał/a:

tamci co narzekali w wątku o Noisie w tym sie jeszcze nie wypowiadali.  Poczekaj, az się obudzą.

Xray narzekałem, bo Słowacy zarabiają mniej niż my a koszt wjazdów na imperezy robią na poziomie Europy zachodniej i trochę mnie to wkurzyło... na temat żabojadów się nie wypowiadam bo na tym party na pewno się nie pojawię.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

19

Odp: AtariConnection

dely napisał/a:

Oj oberwie, oj oberwie.

Muszę powiedzieć, ze bardzo uprościłeś, az za bardzo! Taka Słowacja, 60 zł za wjazd, a dojedziesz tam pewnie za free?

Otóż nie free, ale i tu, i tamrozpatrujemy wejściówkę, a nie dojazd. Zarówno do Orneety, Koszyc jak i Paryża nie dostanę się niestety gratis. A odległość i koszty przejazdu w tej sprawie są drugorzędne, bo tak licząc jak mówisz - trza by jeszcze doliczyć byxy i takie tam w Ornecie... ;)

Sikor umarł...

20

Odp: AtariConnection

ja bym sie chcial wybrac w koncu na jakies polskie party, a oni mi tu narzekaja na slowackie, czy oralne (przepraszam - francuskie)...
po cholere narzekaja ci ktorzy sie nie wybieraja?

czy tu, czy tam - ramtamtam...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep