26

Odp: After Jarre sztabinx...?

O.K. - drobna zmiana planów. Jadę pociągiem 13:02 z Centralnego (choć pewnie wsiądę na Zachodnim). Jedzie ktoś nim jeszcze? (pociąg jedzie z łodzi tak w ogóle), pociąg jest składem specjalnym na koncert.
Gdańsk: pomożecie w dostaniu się na sztaba po koncercie...?

Sikor umarł...

27

Odp: After Jarre sztabinx...?

Jedno miejsce mam jeszcze w samochodzie...

Jakby cos to moje numery - 6O12O8476.

Ostatnio edytowany przez Pecus (2005-08-25 23:10:42)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

28

Odp: After Jarre sztabinx...?

Sikor, powiem Ci przez phone jak masz jechać...

Tak tylko się zastanawiam... Jarre ma być o 21szej, potrwa to wszystsko zapewne do ok. 23ciej... hmmm...

Sikor, podaj mi swoją komórkę albo wyślij sms'a. greets!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

29

Odp: After Jarre sztabinx...?

No i mi powysylacje SMSy, bo nie mam kontaktu telefonicznego z nikim, a nie wiem jak trafic!!!
Koniecznie dajcie znac!! ... bo wlasnie wyjechalismy :)

Ostatnio edytowany przez Pecus (2005-08-26 11:09:49)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

30

Odp: After Jarre sztabinx...?

No i lipa... ;( Sztabu nie było... ;( A Jarre był w porzo, chociaż po obejrzeniu Bilińskiego w Warszawie spodziewałem się więcej... ;)

Sikor umarł...

31

Odp: After Jarre sztabinx...?

No lipa ze sztabem, jakies lasy polne drogi, po 20 km i pol godzienie poszukiwan, zrezygnowalismy, bo byla 1 w nocy a rezerwowy nocleg mielismy 100km od Gdanska (jechalismy tam 2,5 godziny z powodu korkow :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

32

Odp: After Jarre sztabinx...?

Pecus: ze zrzucania streamu wyszła d..a (do anteny mam raczej utrudniony dostęp, a konwerterek ma ze 12 lat  - zresztą antena była montowana pierwotnie do odbioru analogu i takie ustawienie czaszy, jakie jest teraz, wystarczało zupełnie; do cyfrówki jednak nie). Konwerter mam jeden - teraz dopiero planujemy z Pasiem kupić 2 nowe twiny, żeby chwycić też Astrę... Dzień przed koncertem (i dzień po) Polonię chwytało bez problemów :( - nie ma to jak złośliwość rzeczy martwych :/. A szkoda, bo do zrzucenia streamu wystarczy wciśnięcie JEDNEGO klawiszka (R lub F4 na ProgDVB i DVB Dream)....

Probował ktoś zrzucać streaming z http://itvp.pl/jarre/ ? Podobno też dawali tutaj strumień w AC3... Gdyby komuś udało się zgrać filmiki z wywiadami i teledyskami z tej strony, to byłbym wdzięczny :).

P.S. Koncert był naprawdę RÓLÓ! :D  Szczęka mi opadła, jak na bigscreenie zobaczyłem zanimowaną okładkę z "Equinoxe" :).

Ostatnio edytowany przez voy (2005-08-30 10:38:55)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

33

Odp: After Jarre sztabinx...?

Filmiki moge pozgrywac, a koncert bedzie - spoko :), moze filmiki jako dodatki sie ta.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

34

Odp: After Jarre sztabinx...?

http://www.tdt.org.pl/uploads/2005/08/t … k_Concert_[Digital[1]_Sat_Rip_No_Recompression]_[_3375249_TPB.torrent    ??

"wszystko się kiedyś kończy......."

35

Odp: After Jarre sztabinx...?

Nie uzywam Torrenta, poza tym powinienem miec duzo lepsza jakosc i bardzo prawdopodony jest dzwiek 5.1 :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

36

Odp: After Jarre sztabinx...?

Mam juz wszystkie filmy z iTVP w maksymalnej jakosci (prosto ze zrodla ;) ). Na poczatku przyszlego tygodnia bede mial koncert, prawdopodobnie uda sie zalatwic nawet w 5.1 :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

37

Odp: After Jarre sztabinx...?

Czekamy, czekamy...

Sikor umarł...

38

Odp: After Jarre sztabinx...?

Sikor napisał/a:

No i lipa... ;( Sztabu nie było... ;( A Jarre był w porzo, chociaż po obejrzeniu Bilińskiego w Warszawie spodziewałem się więcej... ;)

Sorry Sikor, ale niestety pomysl ze "sztabem" zaraz po koncercie Jarre'a byl od razu skazany na porazke :>
Nikomu (by) nie chcialo sie isc tam po paru godzinach tloku i wystawania, a do tego jeszcze ta "godzina duchow"... :)))  :P

Ostatnio edytowany przez Dracon (2005-09-07 17:48:14)

39

Odp: After Jarre sztabinx...?

Jakoś mi, Pirxowi i Pecusiowi się chciało... A tam lipa... ;( Trudno, next time maybe...?

Sikor umarł...

40

Odp: After Jarre sztabinx...?

Wracajac do Jarre.
Mam juz koncert zgrany anamorficznie w 16x9 + b.dobry dzwiek (i nie ma logo TVP ;) ).
Niestety czasem wylazi kompresja - ponad 2h na jednej warstwie plyty - tak to juz jest (a moze ja poprostu na duperele uwage zwracam - lubie miec idealna jakosc).
Pozostalo mi to poukladac jakos, menu splodzic itp. Filmikow z itvp jest tyle, ze druga plyta DVD z tego wyjdzie a i tak ciezko bedzie zmiescic.
Jak sie upre to na eMula wystawie :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

41

Odp: After Jarre sztabinx...?

Czekamy, czekamy... ;) Pecuś, a nie mogę się jakoś z Tobą spotkać jak będziesz miał i uśmiechnąć...? ;)

Sikor umarł...