Temat: Chartsy

Chyba cosik jest źle podlinkowane, gdyż nie ma możliwości głosowania - error 404

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Chartsy

hm, to chyba raz na rok tam zagladasz :)
chartsy nie dzialaja AFAIR od czasu 'migracji' z histerii.

3

Odp: Chartsy

może nie za często, ale zaglądałem a teraz qpcia

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: Chartsy

chyba nie z migracji z histerii, tylko raczej migracji z phpbb na punbb siemiewydaje...

--
= krap.pl =

5

Odp: Chartsy

Chartsy chyba ni jak miały się do forum, więc pręcej różnica w wersjach silników baz danych.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: Chartsy

a co za roznica, skoro ich brak zostal poruszony dopiero po takim czasie?
powiem krotko, acz dosadnie - lac je...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Chartsy

Nie badz taki dosadny. Lac to mozna w krzakach. Chartsy to fajna sprawa, jestem za tym zeby je przywrocic.

8

Odp: Chartsy

No, zwłaszcza, że każdy głosuje codziennie na tę samą pozycję. Głowsów przybywa, a przetasowań niet. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: Chartsy

Charts będą w weekend, albo chwilę po.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: Chartsy

Lizard słusznie zauważył, że można było każdego dnia głosować na tę samą pozycję ;) Może niech możliwość zagłosowania będzie dostępna tylko raz dla zarejestrowanych użytkowników forum ;)

11

Odp: Chartsy

Przeciez mozna bylo zaglosowac raz, raz na 12 godzin :P

12

Odp: Chartsy

i tak nikt nie chcial glosowac na 'vasco lejacy do rzeki' wiec leje i ja

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...