1

Temat: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

Jak w temacie. Zalezy mi, zeby byl sprawdzony i sprawny i w miare dobrym stanie.
Potrzebny od zaraz.

2

Odp: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

Mam kilka magnetów, pewnie któryś ma Turbo 2000, sęk w tym, że nie posiadam kaset do sprawdzenia czy działa, jest może jakiś kopier dysk - turbo 2000?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

Kierownik: banan na tydzień ;) Szef, a bazy nie przegląda - jakiś czas temu Miker dodał ;)

Sikor umarł...

4

Odp: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

Jest porazka mała, jedyny "podejrzany" magnetofon posiadający dziwny przełącznik z tyłu wydaje się być niesprawny poniewaz nie ma siły ciągnąć taśmy. Nie wiem co mu jest, mogę go podesłać - sprawdzisz.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

Jak nie chce ciągnąć to być może pasek do kitu.

6

Odp: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

albo zatluszczony, no ale tego ze to wina paska to sie raczej po delym nie spodziewam...

prawdopodobnie silnik jest wysterowany zbyt malym napieciem, co jestem pewien ze zainteresowany sam sprawdzi - doprowadzi do pozadku...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

dely - dzieki. Naprawic moge ale jestes pewien ze to jest _Turbo 2000_ wlasnie? Bo na turbach wyznaje sie malo a musze miec wlasnie taki. Nie przypominam sobie zeby byl przelacznik...

8

Odp: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

Niestety nie jestem pewien. Spróbuję go rozkręcić dziś i zrobić fotę. Może wtedy jakiś elektromonik strzeli z oka i powie czy to to.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

w moich regionach popularny interface do turbo2000 to byl jakis uklad z wtyczka sio z jednej strony, pudeleczkiem, oraz dinka piatka z drugiej (do grundika :D )

ja nabylem bardziej profesjonalny - AST (ktory chyba tez czytal blizzarda...) + cart
ASTk w wersji ktora ja mialem byl bez przelacznikow (a czytal turbo ast/kso) - mial tez dodatkowy kabelek doporowadzony do wtyku sio (widzialem magnet w turbo bez dodatkowego kabelka - takowy byl juz w glownym kablu)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

No cóż, większość turbo 2000 nie miała przełącznika, za to miała dodatkowy kabelek DB9 do drugiego portu joya (T2000, KSO Turbo 2000). Była też wersja Turbo 2000F, a właściwie dwie: z kabelkiem do joya lub dodatkowym kabelkiem po SIO (ewentualnie, jak się trafił "pełny kabelek", bez tego dodatkowego na zewnątrz), więc najpierw trza sprecyzować, które Turbo 2000 ma Nosty, a potem szukać magnetofonu.
Nosty, możesz zrobić zrzut ekranu jak włożysz karta? Niektóre wersje można było już po tym poznać - niestety, nie wszystkie ;(

Sikor umarł...

11

Odp: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

nosty wyslij do Zenona magnet to ci napewno zamontuje owe turbo ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: Magnet z Turbo2000 nabede/przyjme/wymienie za carty.

Dzieki. Sprobuje doprecyzowac. Magnet jest mi potrzebny dla znajomego kolekcjonera z zagranicy. Tam takie turba byly malo popularne, wiec prosil zebym wyszukal u nas.