Temat: Logos na obudowe Idea/Pasiu

Potrzebny stylowy oldschoolowy logos (format bmp/jpg) wymiary 10.5cmx10.2cm na obudowę do kontrolera Idea/by Pasiu. Forma zapłaty do uzgodnienia mejlowo --> pigula(at)wsinf.edu.pl

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Logos na obudowe Idea/Pasiu

Piguła, nie napisałeś jednej ważnej rzeczy: ma być kolorowy czy czarno-biały?

Sikor umarł...

3

Odp: Logos na obudowe Idea/Pasiu

Jakie slowo ma byc w logo? poprosze o tekst :D

4

Odp: Logos na obudowe Idea/Pasiu

F7

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: Logos na obudowe Idea/Pasiu

hahhahhaha

6

Odp: Logos na obudowe Idea/Pasiu

Oczywiście kolorowy - a co ma zawierać hmmm po prostu nazwę całej zabawki   

IDEA\KMK KONTROLER
      by Pasiu/SSG

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: Logos na obudowe Idea/Pasiu

http://cyklon.be/idea.gif

Do wydrukowania na przezroczystej naklejce białymi literami. Rozumiem, że pudełko takie jak mi  podesłałeś?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Logos na obudowe Idea/Pasiu

Tak pudełko takie jak dostałeś...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Logos na obudowe Idea/Pasiu

troche proporcje nie teges wzgledem podanych przez inicjatora zapytania, ale mnie sie podoba ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Logos na obudowe Idea/Pasiu

A kto napisał, że MUSZĄ BYĆ bezwzględnie takie proporcję, to co podał Piguła do wymiary maksymalne. A ten rysunek to plik GIF poglądowy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: Logos na obudowe Idea/Pasiu

nikt nie napisal, ale chyba lepiej by bylo by ryskunek obejmowal znaczniejsza czesc niz 1/5 wolnego pod ten cel obszaru.

zawsze mozna by propozycje dely'ego rozciagnac w pionie do tych wymiarow :D

btw. "wynalazek" da sie stosowac nie tylko w serii XE, co mozna by z powyzszego pogladowego rysunku (jak i finalnego) usunac...

nie bijcie, ja tylko takie drobne spostrzezenia zglaszam...

btw2. podpowiedz dla grafikow: mnie tam sie z nazwa projektu jakos żarówka kojarzy, moze by do logo wzucic?
moze by tak procz tekstow jakies graficzne logo? jakis symbol? np. stylowa wspomniana żarówka?

Ostatnio edytowany przez jellonek (2006-01-04 20:59:36)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

12

Odp: Logos na obudowe Idea/Pasiu

Akurat wymiary podane przez Pigułę to rozmiar całego pudełka.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.