Temat: Wypadek

Nie często piszę w kategorii bałagan, lecz tym razem muszę. Ostatnio rzadko jestem na forum bo uległem poważnemu wypadkowi. Na jednym z treningów całkowicie zostały mi zerwane wiązania krzyżowe i poboczne w kolanie. Początkowo miałem gips, teraz jakąś konstrukcję tytanową. Na sztywno będę jeszcze 6 tygodni. Pod znakiem zapytania staje więc mój wyjazd do Trencina. Jeśli jakimś cudem (czyli wypadkowa zdrowia nawet namiastkowego plus kasa ( dużo kasy poszło na zabiegi)) pozwolą mi tam dotrzeć nie wystąpię w meczu przeciw "C=" co boli mnie również jak kolano. SPORT TO ZDROWIE do pierwszej prawdziwej kontuzji.

Żyję bo Bóg tak chciał.

2

Odp: Wypadek

_szczerze współczuje!!!
Jelonek wracaj do zdrowia..

3

Odp: Wypadek

Mirek, nie daj się! Masz być z nami i koniec!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Wypadek

Kuruj sie mirusvf bo chcialem uslyszec ponownie na Foreverku: "ja juz nie pije, bo zaraz jade" ;)

pozdro

AS: jakas obsesja? :)

ślamk!

5

Odp: Wypadek

Dracon brachu
-dawaj to tego tręcina..
o jakiej obsesji piszesz?

6

Odp: Wypadek

"Jelonek wracaj do zdrowia.." :)

AS... mam nadzieje, ze rowniez bedziesz reprezentowal POLAND w tym roku ;)

ślamk!

7

Odp: Wypadek

tak Draconiasty_...
Będę
-Made in Poland!!

8

Odp: Wypadek

Współczuje, z trzech powodow (kolejność przypadkowa)
1. kasa
2. forever
3 przerwa w grze

W kazdym razie szybkiego powrotu do normalnego funkcjonowania...

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

9

Odp: Wypadek

Ja łączę się w bólu.  w piątek złamałem prawą rękę i mnie zagipsowali.  dodam tylko, że stało się to podczas gry w piłkę na sali. i teraz mam 3 tyg z glowy.  Na szczescie nie jest to tak poważne jak twoje nieszczescie. 3mam kciuki i wierze w szybki powrot do pełni zdrowia..  pozdro!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: Wypadek

Coz, ja tez sie przylaczam do zyczen szybkiego powrotu do zdrowia, ale z wiazaniami moze byc roznie :(

Tak nawiasem mowiac to uwazam ze sport wyczynowy/zawodowy niewiele ze zdrowiem ma wspolnego.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2006-01-09 19:10:21)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: Wypadek

Powracaj szybko do zdrowia. A z braku możliwości większego poruszania się... Zakoduj coś ;)
Pozdrówka i 3m się ciepło!!!

Sikor umarł...

12

Odp: Wypadek

kuruj sie mirusvf man,

btw. co takiego trenujesz/trenowales?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org