1

Temat: Kupię układ C014806-12 (Sally)

Witam!!!
Poszukuję układu SALLY do Atari 65xe. Jesli ktoś ma jeden do odstapienia to chetnie kupię.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez mmmicz (2006-01-09 22:05:41)

2

Odp: Kupię układ C014806-12 (Sally)

napisz do macgyvera jest z olsztyna moze posiada ;> ?

MM: Stryjek Warning za słownictwo, tamten post skasowano.

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Kupię układ C014806-12 (Sally)

mmmicz napisał/a:

Poszukuję układu SALLY do Atari 65xe. Jesli ktoś ma jeden do odstapienia to chetnie kupię

Nie bójmy się tego głośno powiedzieć: szukasz procka / CPU / 6502C.

Mam dwa, ale niestety oba zajęte :)

MM: Warning. Nie masz nic do powiedzenia - idź na piwo zamiast pisać. Ja mam 1000 takich procków, ale 2000 zajętych.

Ostatnio edytowany przez piotrv (2006-01-09 22:25:16)

I'm not so bad, once you get to know me.

4

Odp: Kupię układ C014806-12 (Sally)

napisz jaki potzrebujesz...mam ich okolo mnostwo i ci posle :-) jak do myide to tylko made in mexico

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Kupię układ C014806-12 (Sally)

ja mam luzem - wylutowany by Pasiu. Zamiast niego wiadomo co wstawione :] ... z chęcią oddam w dobre ręce (6502 ofcoz) - po kosztach przesyłki...

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

6

Odp: Kupię układ C014806-12 (Sally)

Dzieki za szybka reakcje, wysłałem szczegółowe informacje na mail'a
Pozdrawiam!

7

Odp: Kupię układ C014806-12 (Sally)

Brawo dla mmmicza za nieprzejmowanie się głupimi komentarzami. Panowie wstydźcie się.

Trochę postów skasowano, trochę wyedytowano.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Kupię układ C014806-12 (Sally)

Dely: wiadomosc ze sally to naprawde procek byla calkiem na miejscu....ADMIN CZUWA :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

9

Odp: Kupię układ C014806-12 (Sally)

Na schemacie pana Soboli ten układ oznaczony jest jako SALLY i tym sie kierowałem, dodatkowo podałem oznaczenie wprost ze scalaka, jeśli wprowadziłem jakieś zamieszanie to sorki.
Pozdrawiam!

10

Odp: Kupię układ C014806-12 (Sally)

mmmicz - zrobiles wszystko jak nalezy - nie przejmoj sie ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep