1

Temat: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Hejka pany!

Miejsce standardowe - Dolce Vita (ul. ks. Skorupki róg Marszałkowskiej)
godz. oczywiscie 17:00


Proszę się meldować, kto będzie!

Przypominam, że komisyjnie przepytujemy Samuraia z listy zakupów!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Będę.
Trochę krótki post, ale pierwszy ;-)

3

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Melduje, ze bede!

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

4

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Pieknie k...a pieknie, ciekaw jestem skad wiedzieliscie ze mam tego dnia egzamin o 18:15 ?  :evil:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Mnie też nie zabraknie.
Walić sesję, od czego termin dodatkowy? :twisted:

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

6

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Nie za czesto te zloty, co Wy se kurfa myslicie, ze W-wa to pepek swiata, ciagle tylko chlac i chlac by sie Wam chcialo. Może by tak utrudnic sobie zycie i zorganizowac w innym miescie, cooooo?

Lepiej te zaproszenia wysylajcie sobie SMS-em, albo przez telefon sie umawiajcie, bo kto jeszcze spoza W-wy moze Was odwiedzic. Wiec bez walenia po oczach ogloszeniami, o imprezie z nikła frekwecja i podworkowa.  :twisted:

p.s.
impreza na trzepaku, u mnie po 15-tej, ktos chetny  :P

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

7

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

bebe nie fikaj bo cie pajaki za obraz wciagna  :lol:  ;)  :rolleyes:  :)  :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Nie za czesto te zloty, co Wy se kurfa myslicie, ze W-wa to pepek swiata

No wiesz ... w końcu mieszkają w 100-lycy,  hłe, hłe .... :-P

Lepiej te zaproszenia wysylajcie sobie SMS-em, albo przez telefon sie umawiajcie, bo kto jeszcze spoza W-wy moze Was odwiedzic.

Nikt   :lol:
i dlatego czują się tak elitarni  ;-)
Popieram i radzę się porozumiewać w tej sprawie przez PW (Prywatna Wiadomość) albo sprawdzonym SMS-em.

Pić można wszędzie, dlatego nie widżę sensu imprezy z której nie ma owoców w postaci nowych demek, gier albo nawet... użytków !   :P   :lol:

9

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Tebe: oj potweirdza się moja teza ze sie stary cos niedobrego z toba dzieje.
Ludziska: jak ktoś nie chce czytać o sztabie ...to niech nie czyta ... i na drzewo :)

No ja to raczej na pewno będę jesli mnie wpuszczą do DV.
Xray: listy zakupów  nie ma. Zniknęła w czeluściach nocy.

All I hear is the sound of me falling on the ground

10

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Pieknie k...a pieknie, ciekaw jestem skad wiedzieliscie ze mam tego dnia egzamin o 18:15 ?  :evil:

NO TO MOŻE PRZENIEŚĆ SZTABA NA 15.II ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

11

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

A ja się pojawię na sztabie (a co!)  :D  A w ogóle to można przenieść sztaby na drugi weekend miesiąca (będzie troszkę) mniej tendencyjnie, co Wy na to  :?:  :?:  :?:  tebe - nie pyskuj!  :evil:

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

A w ogóle to co z innymi Sztabami? Dracon? Solo? Reszta? I nie pluć na Wawę tylko organizować i foty przysyłać, jazda!!!  8)

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

A w ogóle to co z innymi Sztabami? Dracon? Solo? Reszta? I nie pluć na Wawę tylko organizować i foty przysyłać, jazda!!!  8)

Howgh!

All I hear is the sound of me falling on the ground

14

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Ja bede. Tylko niech sie sprawa wyklaruje z terminem. Moze 1.II?

15

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Hmmm  nie wiem czy jest sens cokolwiek zmieniac. (samuraj chce 15 bo pewnie znowu ma szachmaty) inny chce 1.  Kazdemu pasuje jakis inny termin.  ... mnie osobiscie najbardziej odpowiada 8.II i tak kazdemu nie dogodzisz.

Pozatym jak zaczniemy zmieniac to sie zrobi zamiąch total i nikt w koncu nie bedzie wiedzial kiedy.

A teraz apropos wyrzootow i frustracji Tebe:   Chlopaku ! dajze sobie na wstrzymanie!

Nie raz widze jak ludzie pierdy wypisuja na tym forum, o dupe maryny itd, a jak czlowiek, ze sceny, chce sie spotkac z ludzmi ze sceny to k**** mac w oczy kole!!! ???   jak sie nie podoba to nie czytac!  nikt nikogo nie zmusza do podejmowania tego tematu!.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

16

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Pozwolilem se dodac ankiete :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Ja się dostosuję. Byle nie 22.II, bo wtedy jestem w Krakowie.
Tylko w miarę szybko się zdecydujcie, bo muszę wiedzieć na który egzamin mam się nie przygotowywać :)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

18

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Ja się dostosuję. Byle nie 22.II, bo wtedy jestem w Krakowie.
Tylko w miarę szybko się zdecydujcie, bo muszę wiedzieć na który egzamin mam się nie przygotowywać :)

heh Wilson ..ja też muszę wiedzieć przecież nie ... :)))))) Na który egzamin masz sie nie przygotowywać .Hejas.

All I hear is the sound of me falling on the ground

19

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Ja się dostosuję. Byle nie 22.II, bo wtedy jestem w Krakowie.
Tylko w miarę szybko się zdecydujcie, bo muszę wiedzieć na który egzamin mam się nie przygotowywać :)

heh Wilson ..ja też muszę wiedzieć przecież nie ... :)))))) Na który egzamin masz sie nie przygotowywać .Hejas.

Na ten egzamin to obaj się mamy przygotować :twisted:

A tak przy okazji, to hasło, że pierwsza sobota miesiąca to ostatnimi czasy jest trochę mało aktualna. Więc czy reklama w " Atarynce" jest aktualna, bo nie wiem co napisał X-Ray Sikorowi?

Dely: A kiedy nie masz  egzaminu?

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

20

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

w " ... bo nie wiem co napisał X-Ray Sikorowi?

Tak się składa, że nic nie napisałem ;(, zapomniałem, a Sikor nic sie nie przyupomniał. Mam nadzieję, że sam pomyślał i zredagował reklamę. No chyba nie przepił kasy ???

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Hmmm  nie wiem czy jest sens cokolwiek zmieniac. (samuraj chce 15 bo pewnie znowu ma szachmaty) inny chce 1.  Kazdemu pasuje jakis inny termin.  ... mnie osobiscie najbardziej odpowiada 8.II i tak kazdemu nie dogodzisz.

Pozatym jak zaczniemy zmieniac to sie zrobi zamiąch total i nikt w koncu nie bedzie wiedzial kiedy.

A teraz apropos wyrzootow i frustracji Tebe:   Chlopaku ! dajze sobie na wstrzymanie!

Nie raz widze jak ludzie pierdy wypisuja na tym forum, o dupe maryny itd, a jak czlowiek, ze sceny, chce sie spotkac z ludzmi ze sceny to k***a mac w oczy kole!!! ???   jak sie nie podoba to nie czytac!  nikt nikogo nie zmusza do podejmowania tego tematu!.

Ludzie, o co chodzi? W ten sposób widać, że coś się dzieje na scenie, a nie tylko malkontenctwo i apatia ;-)

Xray dobrze gada. A poza tym, jak to nie ma produkcji? Jest żywa dyskusja z której wychodzą różne projekty itd. A poza tym nigdy w życiu bym nie zobaczył Sikora na oczy  :D gdyby nie Sztab ;-) ;-)

22

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

A poza tym nigdy w życiu bym nie zobaczył Sikora na oczy  :D gdyby nie Sztab ;-) ;-)

Bylo mniej pic w Ornecie to bys go zobaczyl  :lol:

23

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Mamy remis. Więc , którego? 8 czy 15????

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

24

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

A poza tym nigdy w życiu bym nie zobaczył Sikora na oczy  :D gdyby nie Sztab ;-) ;-)

Bylo mniej pic w Ornecie to bys go zobaczyl  :lol:

Taaaak bo Vasiek na Ornecie to wcale nie pil...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

25

Odp: Sztab Kryzysowy wydanie szóste! - 8.II.2003

Ja bym wolal 15tego. 8go szykuje mi sie remont w domu i nie wiem czy uda mi sie dotrzec...... :|