1

Temat: Drobny lifting formatowania linków w podstronach...?

Chciałbym zapytać Pana Kierownika, czy możliwe jest lekkie przedefiniowanie kodu aa. Mianowicie, jak jest jakiś temat i robi się dłuższy niż 4 strony - jest tak, że pokazuje linki do stron 1,2,3..x - jak ktoś śledzi wątek i nie ma potrzeby zaglądać do historii, a przegapił odpowiedzi ze strony x-1, to musi wejść na stronę o numerze x i dopiero się cofnąć. Wygodniejszy byłby układ w postaci linków do stron: 1,2,..,x-1,x - co o tym sądzi reszta forumowiczów?

Sikor umarł...

2

Odp: Drobny lifting formatowania linków w podstronach...?

dobrze sikorku prawisz, ale zdaje sie jest fjuczer punbb zastosowanego przez kiera, ktorego to raczej kiero brzydzi sie tykac (po to by nie trzeba bylo wszystkiego robic co zmiane wersji punbb)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: Drobny lifting formatowania linków w podstronach...?

Chciałbym zapytać Pana Kierownika, czy możliwe

Nie.

Kodu forum nie modyfikuję.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Drobny lifting formatowania linków w podstronach...?

Oki. Sprawa jasna - dzięki za info ;)

Sikor umarł...

5

Odp: Drobny lifting formatowania linków w podstronach...?

Wystarczy kliknac na "[ new posts ]" i samo kieruje do pierwszego niewidzianego posta, nawet na strone x-1. Wiem, bo tak mnie pare razy skierowalo

6

Odp: Drobny lifting formatowania linków w podstronach...?

jellonek napisał/a:

dobrze sikorku prawisz, ale zdaje sie jest fjuczer punbb zastosowanego przez kiera, ktorego to raczej kiero brzydzi sie tykac (po to by nie trzeba bylo wszystkiego robic co zmiane wersji punbb)

a wystarczy skorzystać z cvs'a (svn'a) i co wersję zrobić patcha i nie trzeba robić tego z łapy.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

7

Odp: Drobny lifting formatowania linków w podstronach...?

laoo/ng napisał/a:

Wystarczy kliknac na "[ new posts ]" i samo kieruje do pierwszego niewidzianego posta, nawet na strone x-1. Wiem, bo tak mnie pare razy skierowalo

W 90% przypadków masz rację, pod warunkiem że w międzyczasie nikt nic nie dopisze i że oznaczysz "wszystkie posty jako przeczytane". Jeżeli będzie parę wpisów podczas przeglądania innych wątków - niestety, przeniesie Cię tylko do nowego postu w danej sesji... ;(

Sikor umarł...